Görüş Bildir
Haberler
Estetik Operasyonun Yanlış Sonuçlanmasının Ardından Dünyanın En Şişman Vajinasına Sahip Olan Kadın!

Estetik Operasyonun Yanlış Sonuçlanmasının Ardından Dünyanın En Şişman Vajinasına Sahip Olan Kadın!

Lucia
22.10.2021 - 15:28

Mary Magdalene, geçirdiği kapsamlı fakat hatalı ameliyatın onu nasıl garip şekilli bir vajinaya sahip olmaya neden olduğunu ve neredeyse onu öldürdüğünü paylaştı. Bu travmatik deneyimden sonra ise hala estetik ameliyatlarına devam etmek istediğini söylüyor.

Kaynak: https://www.dailystar.co.uk/real-life...
İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

24 yaşındaki Mary Magdalene, abartılı yüz hatları ve vücudu ile ünlü ve şehvetli figürünün erotik görüntülerini ve videolarını OnlyFans'ta satıyor.

Görünüşünün gösterişine rağmen, Mary hayata karşı rahat bir yaklaşımı olduğunu açıkladı ve şunları söyledi: "Hayatımdaki hiçbir şeyi fazla düşünmem, ben sadece Mary'yim ve Mary'nin yapmak istediğini yapıyorum."

Vajinasının görünümü için estetik bir operasyon sırasında tıbbi bir hata yüzünden vajinasının görünümü daha da bozulmuş.

"Vajinam bu ameliyat sonrası tıpkı dişi testislere benziyordu."

Mary, ameliyatın neredeyse hayatına mal olduğunu açıkladı. Ameliyat sırasında, neredeyse onu öldüren bir kan nakline alerjik reaksiyon göstererek, nasıl çok kan kaybettiğini açıkladı.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Yine de Mary, bunun gelecekte daha fazla ameliyata devam etme arzusunu engellemediğini itiraf etti ve “Vücudumu büyütmeye devam edeceğim, enjeksiyon yapacağım” dedi.

Olumlu tarafı, Mary, ameliyatın ardından dünya rekoru tutma arayışını tamamladığını belirterek şunları söyledi: "Kelimenin tam anlamıyla dünyanın en şişman vajinasına sahibim."

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
123
44
26
11
9
8
8
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın