Görüş Bildir
Haberler
Erkekleri Tanımlama Testine Göre Ne Kadar Klassın?

etiket Erkekleri Tanımlama Testine Göre Ne Kadar Klassın?

Trex
03.10.2017 - 14:42

Erkekleri tanımla ne kadar klas olduğunu söyleyelim!

İçeriğin Devamı Aşağıda

#1

#1

#2

#2

#3

#3

#4

#4

#5

#5
İçeriğin Devamı Aşağıda

#6

#6

#7

#7

#8

#8

#9

#9

#10

#10
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Kraliyet ailesi mensubu gibisin!

Kraliyet ailesi mensubu gibisin!
67.media.tumblr.com

Senin soyunda bir yerlerde mutlaka bir kraliyet ailesi mensupluğu var. Bu kadar klas biri olmanın başka açıklaması olamaz. Yaptığın tercihler bunun en açık kanıtı. Dadılarla, mürebbiyelerle mi büyüdün sen acaba? Ağırbaşlılığını ve estetik anlayışını dilden dile konuşuyor herkes. Senin gibi biri olmaya özenenlerin yanında kıskananlar da oldukça fazla. Aman dikkat et kem gözlere. Vallahi nazar değer.

Kendini klas sananlar senin yanında halt etmiş!

Kendini klas sananlar senin yanında halt etmiş!
galeri12.uludagsozluk.com

Sen öyle hiç de sonradan görme biri falan değilsin. Sendeki klaslık doğuştan geliyor. Ortalıkta bir sürü sonradan görme varken sen aralarında adeta yıldız gibi parlıyorsun. Seni gördükleri ortamda çil yavrusu gibi dağılıyorlar zaten. Çünkü foyaları ortaya çıkıyor. Herkesin bir anda senin etrafında toplanması tesadüf değil. Çünkü senden ne kapabilirlerse ne öğrenebilirlerse kar. Bu yüzden de başın kalabalıktan hiç kurtulmuyor. Ama her ne kadar başını şişirseler de sen yine klaslığını konuşturup onları çok güzel idare edebiliyorsun ve kendinden asla taviz vermiyorsun.

Klaslık senin göbek adın!

Klaslık senin göbek adın!
66.media.tumblr.com

Klaslık senin ruhunu işlemiş desek yeridir. Senin klaslığın içten gelen bir şey. Klaslığının yanında asaletin de herkesin seni görünce gözlerini fal taşı gibi açmasına neden oluyor. Yani dünya jet sosyetesinin arasına girsen hiç sırıtmazsın. E sende bu asalet bu klaslık varken çok doğal zaten böyle olması. Seni görenlerin dönüp bir daha bakması artık alıştığın şeyler. İnsanları klasınla öylesine etkiliyorsun ki kurs açıp ders versen kapında kuyruk olur.

Senin için içtenlik daha önemli!

Senin için içtenlik daha önemli!
img7.mynet.com

Senin klaslığın tabii ki tartışılmaz. İçinde yatan klas insan oralarda bir yerde duruyor. Ama senin için önemli olan içtenlik ve samimiyet. Öyle kasıntı kasıntı işlere girmek seni geriyor. Dolayısıyla pek de hoşuna gitmiyor bu durum. Sen istediği gibi yaşayan, kafasına ne eserse onu yapan, olduğun gibi birisin. Diğer türlü yapmacık şeyler pek senlik değil. Bir kere gelmişsin zaten şu hayata. Kime kendini göstermek zorunda olasın ki? Bu içtenliğin ve samimiyetin de insanların seni sevmesi için yetiyor da artıyor. Herkes kendinde senden bir parça buluyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
995
463
354
85
36
33
33
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Rosa GEMLİN

Kraliyet ailesi mensubu gibisin çıktı ama bu nasıl test vicdansızlar nefes darlığı yaşadım testi çözerken :d

robin meyer

güzeldi...

Swiftie Girl

Senin soyunda bir yerlerde mutlaka bir kraliyet ailesi mensupluğu var. Bu kadar klas biri olmanın başka açıklaması olamaz. Yaptığın tercihler bunun en açık k... Devamını Gör

Hera

Kraliyet ailesi mensubu gibisin! Yalnız hiçbirini beğenemedim aq bende mi sorun var