Görüş Bildir
Haberler
En Son Ne Zaman Dişlerini Fırçaladığını Tahmin Ediyoruz!

En Son Ne Zaman Dişlerini Fırçaladığını Tahmin Ediyoruz!

Colgate
16.05.2017 - 17:02

Aşırı dobra bir test!!11

1. Hadi başlayalım... Seyahatlerinde diş fırçası ve macunu yanına alır mısın?

2. Peki, bol bol naneli sakız ya da şeker yer veya çiğner misin?

3. Diş fırçasını ne sürede değiştiriyorsun?

3. Diş fırçasını ne sürede değiştiriyorsun?

4. Şimdi bir durum sorusu: Yemeğe gittin diyelim. Yemek menüsünde pastırma, sarımsaklı yoğurt, turşu, soğan falan her şey var. Yemekten sonra ne yaparsın?

5. En son ne zaman dişçiye gittin?

6. Tamam hadi artık biraz seni tanıyalım! Kendini beyazın şu tonlarından hangisine benzetirsin?

7. Peki sana "sen tembelsin" desek, ne dersin?

8. Son olarak... Bir GIF seç!

Dün Akşam ya da Daha Bu Sabah!

Öncelikle tebrikler!.. Aslında olması gerekeni yapıyorsun sen, tebrik falan etmemiz gerekiyor ama işte neleri var. Neyse, şimdi başlarsak kötü konuşmaya başlayacağız. Ama haklı değil miyiz?! İnsanlar dişlerini fırçalasınlar yani. Neyse sen belli ki diş fırçalamayı seviyorsun, senin için önemli bir ritüel bu; işte senin gibi diş fırçalamayı alışkanlık haline getirenlere yeni bir diş macunu öneriyoruz: 2 dakikada beyazdan maviye dönme özelliğiyle temizliği sonuna kadar hissettiren Colgate Total Profesyonel Aktif Etki!

En az 2 Gün Önce!

2 gün önce dediğimize bakma, sen çok çok rahatsızsın bu durumdan. Büyük ihtimal ya diş macunun bitti ya da bi yere gittin fırsatın olmadı. Yoksa senin diş fırçalamaman gibi bir durum olamaz. Dikkat et, altını çizdik :) Neyse sen belli ki diş fırçalamayı seviyorsun, senin için önemli bir ritüel bu; işte senin gibi diş fırçalamayı alışkanlık haline getirenlere yeni bir diş macunu öneriyoruz: 2 dakikada beyazdan maviye dönme özelliğiyle temizliği sonuna kadar hissettiren Colgate Total Profesyonel Aktif Etki!

Bir Hafta Önce Falan...

😞 Galiba bu emoji tüm duygularımızı dile getirdi. Galiba sen biraz üşengeçsin! Ama diş fırçalamamanın da üşenmesi olmaz ki be güzel kardeşimiz. Umarız en yakın zamanda bu durumu atlatırsın. Kısaca sen belli ki diş fırçalamayı sevmiyorsun, ki bu çok kötü bir şey. Aslında seni diş fırçalamaya alıştıracak bir şeyler lazım. Bu konuda sana 2 dakikada beyazdan maviye dönme özelliğiyle temizliği derinine hissettiren Colgate Total Profesyonel Aktif Etki'yi öneriyoruz.

Ne sen hatırlıyorsun, ne biz tahmin edebildik!

Dillerimiz lâl oldu da konuşamadık biliyor musun?! Ya sen testi trolledin ya da gerçekten böyle! Şakaysa hiç komik değil :( Lütfen testi trollemiş ol ve testi bir kere daha çöz. Öbür türlü diyecek bir şey bulamıyoruz. Aslında ufak bir konuşma hazırladık. Öhöm öhöm... Sen belli ki diş fırçalamayı sevmiyorsun, ki bu çok kötü bir şey. Aslında seni diş fırçalamaya alıştıracak bir şeyler lazım. Bu konuda sana 2 dakikada beyazdan maviye dönme özelliğiyle temizliği derinine hissettiren Colgate Total Profesyonel Aktif Etki'yi öneriyoruz.

Mavileştikçe Temizlendiğini Gör ve Hisset!..

Mavileştikçe Temizlendiğini Gör ve Hisset!..

Yepyeni Colgate Total Profesyonel Aktif Etki ile diş fırçalamak artık çok daha keyifli! 2 dakika fırçalama ile macununun renginin beyazdan maviye döndüğünü görün ve hissedin!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Sevcan Türk

dişlerini fırçalamayan insanlara yuhum gelir. sabah işe giderken otobüste yanındakine o ağız kokusu gider diye hiç mi çekinmiyorlar. her insanın ağız bakımın... Devamını Gör

Mabada

Diş rengimi verdim, sarımsaklı şeylerden sonra sakız çiğnediğimi söyledim hala 2 gün önce dişini fırçaladın diyor :D

Kaeme_chan

Diş fırçalamayı seviyorsun ney tamam fırçalıyoruzda ayy hadi dişlerimi fırçalayımda mutlu olayım havam yok -_-