Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

En Çok Görülen 10 Rüya ve Anlamları

-

En Çok Görülen 10 Rüya ve Anlamları

Gördüğünüz rüyaların ne anlama geldiklerini merak ediyor musunuz? En çok görülen rüyaların merak edilen yorumlarını sizler için derledik.

Kaynak: http://www.kicinaciktakalmis.com/

Rüyada Köpek Görmek

Rüyada huysuz köpekler görmek rüya gören kişi için düşmanları ve değiştirilmeyecek talihsizlikleri ifade eder. Rüyada bir köpek rüya sahibini seviyor ise; karlı ve kazançlı günler geçirecektir. 

Kaynak: www.kicinaciktakalmis.com/ruyada-kopek-gormek/

Rüyada Kavga Etmek

Rüyada kavga etmenin manası güç ile tabir edilir. Gerçek yaşamda kavga etmeyen bir kimse için bu rüya; olumlu ve hayırlıdır. İnsan ilişkileri kötü ve saldırgan bir kimse için bu rüya olumsuz olarak yorumlanır.

Kaynak: www.kicinaciktakalmis.com/ruyada-kavga-etmek-gormek/

Rüyada Başbakan Görmek

Rüya sahibi için gücü temsil eder ve arzu edilene ulaşacağına işaret eder. Eğer kişi devlet kademesinde bekleyen bir işi varsa; bu işin sonucu arzu edildiği gibi sonuçlanacaktır.

Kaynak: www.kicinaciktakalmis.com/ruyada-basbakan-gormek/

Rüyada Yangın Görmek

Bu rüya; gören kişinin yanmadığı ve zarar görmediği sürece zenginlikle ve kazançla ifade edilir. Kişi çok büyük bir yangın görürse; ticaret ile uğraşan kimseler için çok ele geçecek çok yüklü miktarda paraya işaret eder.

Kaynak: www.kicinaciktakalmis.com/ruyada-yangin-gormek/

Rüyada Balık Görmek

Rüyada balık gören bir kimse; kısmetli bir kişi olacak ve bolluk içinde yaşayacaktır. Canlı balık gören kimse ise; yaşamında huzur ve mutluluğa kavuşacak demektir.

Kaynak: www.kicinaciktakalmis.com/ruyada-balik-gormek/

Rüyada Ağlamak

Bu rüya kötü havadisler alınacağına ve neticesinde üzüntü çekileceğine delalet eder. Hane içinde yaşanılacak tartışmalara ve kavgalara işaret ederken rüyada ağlayan insanlar görmek; uzun bir ayrılık döneminden sonra hoş bir birlikteliğin sinyalini verir.

Kaynak: www.kicinaciktakalmis.com/ruyada-aglamak-gormek/

Rüyada Sevişmek

Rüyada gizli bir ilişki yaşayan ve o kişiyle sevişen bir kimse; sonu ihanetle bitecek bir ortaklık geçirecektir. Bir diğer tabire göre ise; aile rızası olmadan gerçekleştirilecek bir evliliğe işaret eder.

Kaynak: www.kicinaciktakalmis.com/ruyada-sevismek-gormek/

Rüyada Bebek Görmek

Neşeli bebek görmek; güzel bir haber işitileceğini; hasta ya da ağlayan bir bebek görmek ise; sıkıntılara delalet eder. Rüyada oyuncak bebek satın almak; uzun sürecek ailevi problemlerin habercisidir.

Kaynak: www.kicinaciktakalmis.com/ruyada-bebek-gormek/

Rüyada Diş Görmek

Rüya sahibinin hoş olmayan bir hastalıkla mücadele edeceğine delalettir. Rüyada dişlerin az olduğunu görmek; kötü haberler alınacağına ve iş hayatında başarısızlıklar yaşanılacağına işaret eder.

Kaynak: www.kicinaciktakalmis.com/ruyada-dis-gormek/

Rüyada Altın Görmek

Bu rüya genellikle kötü yorumlanır. Rüyada görülen diğer sembollerle birlikte tabir edilmesi gerekir. Rüyada altın bozdurmak; rüya sahibinin yaşadığı bazı sıkıntılarından dolayı dertlerinin artmasına ve üzüntüye düşmesine yorulur. 

Kaynak: www.kicinaciktakalmis.com/ruyada-altin-gormek/

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ruya-tabirleri

hiç ciddiyeti yok.

Başlıklar

AltınBaşbakan
Görüş Bildir