Ekonomi Mezunu Seray Sever'in Yaptığı Açıklamalar İnsanların Ağzını Beş Karış Açık Bıraktığı İçin Tepkilerin Odağı Oldu

2.8bPAYLAŞIM

Seray Sever acaba "Ekmek yoksa pasta yiyin?" mi demek istedi?

Oyuncu ve sunucu Seray Sever uzun süredir ekranlarda pek görünmüyordu biliyorsunuz.

Bu arada kendisinin Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü mezunu olduğu bilgisini de yazalım, birazdan lazım olabilir.

Geçtiğimiz sene Eray Sünbül ile evlenen Seray Sever, biraz kendi kabuğuna çekilmiş görünüyordu. Ancak bugün öyle bir açıklamayla döndü ki, herkes ondan konuşmaya başladı.

Katıldığı sabah programında "İnsanların gülecek hali kalmadı" diyen Hakan Hatipoğlu'na öyle cevaplar verdi ki, ekran başındakiler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Buyurun o anlar...

Özetle şunları söyledi Seray Sever: "En azından yukarıda savaş uçakları uçmuyor, bombalar patlamıyor.Yanında insanlar ölmüyor. Vatanındasın birazcık da şükretmeyi bilmesi lazım... En azından sağlıklısın. Çalışırsın kazanırsın; millet işi de beğenmiyor. O ucuz bu pahalı; üretirsin kardeşim! Fasulye pahalı! Pahalıysa pahalı ne yapacaksın fasulye yemeyeceksin o zaman ucuz sebze yiyeceksin..."

Seray Sever'in bu sözlerine sadece Hakan Hatipoğlu değil, programı izleyen herkes şaşırdı. Sosyal medya tepkisini şöyle dile getirdi.

Kullanıcıların benzettiği "Ekmek yoksa pasta yesinler" diyen Marie Antoninette de temsili olarak böyle bir hanım.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
palimoglu

Bu hanımefendinin 1996 tarihli bir gazete reklamı var mesela çok üretken. Gariban yemeği fasulye de lüks oldu ya.

roket-muyendizi

Zaten bu hanımefendinin boku da pembe ve osuruğu da lavanta kokuyor.

Gizli Kullanıcı

Kendisi zengin kerizleri yolarak hayatını lüks içinde geçirmiş. Şimdi de yeni bi kaz bulmuş onu yolmakla meşgul. Siz de fasulye yiyemiyosanız seray sever gibi yarrak yiyin. Bakın o aç kalıyo mu?

messerschmied

Ecevit zamanında ekonomik kriz çıktığında koca koca ekonomi profesörleri ekranlara çıkıp aynı bu kadının söylediğini söylüyordu. "Millet iş beğenmiyor, iş var ama kimse çalışmıyor, zaten ülkede nitelikli eleman yok, ürünler pahalıysa çalışıp üretin vs. vs." Şimdi iktidar başkası olunca bakıyorum ki o ekranlardaki kodamanların nesilleri bu sefer bu tarz cümleleri söyleyenlere ağza alınmayacak küfürler ediyor..

eastking

Haklısın. Kimse Ecevit'e tepki göstermeye cesaret gösteremezdi. Tepki gösterenleri içeri attırırdı. Yeni nesil bunları hatırlamaz. hizliresim com/WX0584

umran-uyur

çok güzel küfürler edilir de bu kadına ..

Görüş Bildir