Ebced Hesabına Göre Hangi İlişki Şekli Sana Uygun?

190PAYLAŞIM

İsmin senin hakkında çok şey söylüyor...

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim

Kadın
Erkek

2. İsminde aşağıdaki harflerden toplam kaç tane var? Örnek: GÖKHAN --> G+A+N= 3

3. Soyisminde aşağıdaki harflerden toplam kaç tane var?

4. Pekii annenin isminde aşağıdaki harflerden toplam kaç tane var? Örnek: DENİZ --> E + N = 2

5. Annenin isminde aşağıdaki harflerden toplam kaç tane var?

6. İsminde aşağıdaki harflerden toplam kaç tane var?

7. İsminde aşağıdaki harflerden toplam kaç tane var?

8. Annenin ismi bu harflerden biriyle mi başlıyor?

9. Annenin ve senin isminde kaç tane ortak harf var?

10. Son olarak ismin bu harflerden biriyle mi başlıyor?

Evlilik!

img.hurriyet.com.tr

Lamı cimi yok: Sen evlilik için yaratılmışsın. Aşk senin için, huzur senin için düzenli bir yaşam senin için, tüm güzellikler senin için yaratılmış. Planların hep uzun vadeli. Öyle kısa süreli mutluluklar seni pek tatmin etmiyor. Bir evin olsun, bir kocan iki de çocuk ohoooo senden iyisi yok. İlk fırsatta o yakışıklı prensi buluyor ve makasa getiriyorsun. Sana  karada ayrılık yok, bu alemde senden başka kürkçü dükkanı da yok ;)

Sevgililik!

www.sakaryamanset.com

Anlık hazlardan uzak düzenli ilişkilerin insanısın. Mutlu ve düzenli bir birliktelik senin rüyalarını süslediği gibi senin karakterine de yaratılışına da en uygun olanı. Lakin nikah masası seni biraz ürkütüyor. Malum erkeklere pek güven olmaz. Evliliğin getirdiği sorumlulukları yüklenebilecek birisin lakin karşına çıkabilecek sürprizlere hazır değilsin. Belki de zaman içinde hazır olursun :)

Love buddy!

wallpaper77.com

Evet sen tek bir insana takılıp kalamıyorsun. Ama gözün kesinlikle dışarıda da değil. Birlikte olduğun kişiyle güzel vakit geçirmeyi seviyorsun, onunla paylaşımların ikinizi de memnun eder, hatta duygusal bir boyutu da olur. Fakat hayatın tamamıyla ona ait değil. Monoton ilişkilerin 7/24 süren mesaisi seni yoruyor. Ayrıca sen kimseye ait olamıyorsun.  Senin kesinlikle bir love buddy'in olmalı.

Fuck buddy!

www.hurriyetdailynews.com

Senin için ideal ilişki modeli: Fuck buddy'lik! Hiç öyle kimseyle duygusal bir bağ kurabilecek biri değilsin. Sen hatta kimseyle  bağ kuramazsın. Bağımsız yaşama derdiyle yalnız ölme riskini unutma :)  Sana göre değil bu işler tamam da nereye kadar? Elbet bir şekilde o bağlar kurulacak.  :)

Evlilik!

img.hurriyet.com.tr

Lamı cimi yok: Sen evlilik için yaratılmışsın. Aşk senin için, huzur senin için, düzenli bir yaşam senin için, tüm güzellikler senin için yaratılmış. Planların hep uzun vadeli. Öyle kısa süreli mutluluklar seni pek tatmin etmiyor. Bir evin olsun, bir eşin iki de çocuk ohoooo senden iyisi yok. İlk fırsatta o güzel prensesi buluyor ve makasa getiriyorsun. Sana  karada ayrılık yok, bu alemde senden başka kürkçü dükkanı yok ;)

Sevgililik!

www.sakaryamanset.com

Anlık hazlardan uzak düzenli ilişkilerin insanısın. Mutlu ve düzenli bir birliktelik senin rüyalarını süslediği gibi senin karakterine de yaratılışına da en uygun olanı. Lakin nikah masası seni biraz ürkütüyor. Evliliğin getirdiği sorumlulukları yüklenebilecek birisin lakin karşına çıkabilecek sürprizlere hazır değilsin. Belki de zaman içinde hazır olursun :)

Tek gecelik ilişki!

www.sacitaslan.com

Bu gece barda gönlün hovarda çalsın sazlar... Ohhh hayat sana güzel. Sen kesinlikle uzun süreli ilişkilerin duygusal bağların insanı değilsin. Nerede gece orada sabah. Sefan olsun. Sen dağınık birisin, pek öyle derli toplu planlı yaşamayı sevmiyorsun. Biraz kendini toparla hayat böyle geçmez :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
stillmico

www.youtube.com/watch?v=junAJ5dNFBg

mabada

Love buddy! Evet sen tek bir insana takılıp kalamıyorsun. Ama gözün kesinlikle dışarıda da değil. Birlikte olduğun kişiyle güzel vakit geçirmeyi seviyorsun, onunla paylaşımların ikinizi de memnun eder, hatta duygusal bir boyutu da olur. Fakat hayatın tamamıyla ona ait değil. Monoton ilişkilerin 7/24 süren mesaisi seni yoruyor. Ayrıca sen kimseye ait olamıyorsun. Senin kesinlikle bir love buddy'in olmalı.

semih-kurnaz

Love buddy nedir arkadaş, fuck buddy'lerime ayıp olacak şimdi..

ufuk-karakus

BANADA AYNISI ÇIKTI

kubilaycici

Evet sen tek bir insana takılıp kalamıyorsun. Ama gözün kesinlikle dışarıda da değil. Birlikte olduğun kişiyle güzel vakit geçirmeyi seviyorsun, onunla paylaşımların ikinizi de memnun eder, hatta duygusal bir boyutu da olur. Fakat hayatın tamamıyla ona ait değil. Monoton ilişkilerin 7/24 süren mesaisi seni yoruyor. Ayrıca sen kimseye ait olamıyorsun. Senin kesinlikle bir love buddy'in olmalı.

pandasevercemre

ebced ne amk annemin ne alakası var yaw

Görüş Bildir