Dünyayı Daha İyi Bir Yer Haline Getirecek Gençlerin 8 Örnek Hareketi

1.1bPAYLAŞIM

İyi ki varlar! 💕

1. Sokak hayvanlarına bakmanın hepimizin sorumluluğu olduğunu bilir; yazın bir kap suyu, kışın kuytu bir köşeyi onlara çok görmezler.

Herkesin kalbi onlarınki kadar büyük olsa, dünya mükemmel bir yer olurdu. ❤️

2. Ve patili komşularıyla yetinmeyerek hayvan barınaklarını da sık sık ziyaret eder; onları her şeyden önce sevgiyle beslerler.

Hayvan barınaklarının bakım işlerine yardım etmek, mama bağışında bulunmak ve minik dostlarımızı mutlu etmek için gönüllülük çok çok önemli...

3. Sofraların uzadıkça, yemeklerin paylaştıkça daha lezzetli hale geldiğini çok iyi bilir; sokaktakilere ikram edilecek bir tas çorbada tuzları olsun isterler.

Soğuk kış günlerinde evsizlerin yardımına hep onlar yetişirler. 💪

4. Bilginin raflarda durmaması, elden ele uzanması gerektiğine inanır; okudukları tüm kitapları ihtiyacı olan okullara hediye ederler.

Farkında bile olmadan, tanımadıkları birine ilham verebilirler. ✨

5. Engellilerin yaşadığı zorluklarla empati kurmak için çaba gösterir; onların hakları için bizzat mücadele ederler.

İyilik tüm engelleri aşabilir 💕

6. Yaşlılara ve kimsesizlere destek olmak için bir günlerini feda edebilir; yardım ihtiyacında süper kahramana dönüşebilirler.

Hepimizin aile olduğunu hissettirirler. 😇

7. Doğaya en çok onlar sahip çıkar; çevreyi korumakla kalmaz, tüm arkadaşlarını doğayı temizlemek için seferber ederler.

Denizlerimiz, kıyılarımız hep maviye aşık iyi kalplerin koruması altında 😇

8. İnsanlık için belki küçük, ama yaratıcı fikirlerle, yaşadıkları şehri daha iyi bir hale getirmek için el ele verirler...

Sen de dünyayı daha iyi bir yer haline getirebilirsin!

Şehrin iyi hali, sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olacak üniversitelileri bekliyor. Gönüllüler, etkinlik sonunda sürpriz konserde eğleniyor. ❤️

Başvurular kontenjanlarla sınırlı, hemen başvur!

Görüş Bildir