Dünyanın En Tatlı Testi: Hangi Meyvesin?

-

Bir meyve olsaydın hangisi olurdun; senin o muhteşem özelliklerini acaba hangi meyve barındırıyor? İşte bu soruların cevabı bu testte!

1. Hadi başlayalım: Diyelim ki sana bir seferliğine geçmişe gidip geri dönebilme şansı verildi, ne zamana neden giderdin?

Kompozisyon yazıp öğretmenimi şok etmek için 1. sınıfa giderdim
İğrenç tarzımı düzeltmek için ergenliğime giderdim
En büyük hatamı telafi etmek için onu yaptığım güne giderdim
Parkta gönlümce oynamak için çocukluğuma giderdim

2. Yolda yürüyorsun, karşıdan yabancı biri geliyor; birden bire karşında durdu ve suratına anlamsızca bakmaya başladı. Ne yaparsın?

Ay ben gülerim
Yürür giderim, ne yapacağım
"Bir sorun mu var?" diye sorarım
Ben de ona bakmaya başlarım, bakalım ilk kim pes edecek

3. "Mükemmel gün" senin için ne içermeli?

Aşk
Dondurma
Huzur
Eğlence

4. En yakın arkadaşın olması için bu hayvanlardan hangisini seçerdin peki?

Baykuş
Kurt
Ornitorenk
Koala

5. Bir kostüm partisine gidecek olsan nasıl bir kostüm giyerdin?

Kral/Kraliçe kostümü
En sevdiğim karakterin kostümü
Arkadaş grubumdan biri gibi giyinirdim
Tavşan kostümü

6. Hadi biraz çocukluğuna dönelim: Çocukken büyüyünce ne olmak isterdin?

Palyaço
Ünlü
Astronot
Doktor

7. Ünlü demişken: Diyelim ki bir gün ünlü oldun ama büyük bir skandalla haberlere düştün; ne yapmış olabilirsin?

Kesin biriyle bir mekanda basıldım...
Kesin sarhoş yakalandım :(
Kendi kendime uydurup tüm ülkeyi trollemişimdir kesin!
Yalan haberdir, öyle bir şey olamaz!

8. Sevmiyorum diyenin bile sevdiği bir süt çeşidi vardır: Seninki hangisi?

Ballı süt
Meyveli süt
Sütlü kahve?
Normal süt

9. Son olarak: Bir mağazada çok güzel ve pahalı bir kıyafeti denerken yırttın! Ne yaparsın?

Gidip parasını öderim
Kaçarım
Ağlar ve annemi ararım

Çilek kadar!

Sen bir meyve olsaydın elbette çilek olurdun! Sen ki dünyanın en pozitif, en neşeli ve en çocuksu insanısın: Durum bu olunca da meyvelerin en tatlısı, en neşelisi olan çilek elbette sen oluyorsun. Çilek yerken mutsuz olan bir insan gördün mü sen hiç? Biz görmedik; işte aynı bunun gibi, seninle konuşurken ve vakit geçirirken mutsuz olan insan asla ve asla yok!

İçindeki bu neşeyi ve tatlılığı hem etrafına daha da çok yayman için hem de kendi tatlılığının daha çok farkına varabilmen için SEK QUARK Çilek ile tanışmaya ne dersin?

Elma kadar!

Elma meyveler arasında en bilge, en olgun ve en saygın olanıdır: Yani senin olabileceğin en uygun meyve! Sen daima etrafındakileri bir çatı altında toplayıp sözünü dinletebilen, yeri geldiğinde onlara bir ağabey/abla olan ve daha da önemlisi tecrübelerin ile onların yolunu aydınlatan o bilge kişi oldun. Bu yüzden de sana inanılmaz derecede saygı ve sevgi duyuyor etrafındaki herkes. Keşke bizim de senin gibi bir yol göstericimiz olsa be güzel insan!

Bilgeliğinin ve olgunluğunun en güzel göstergesi olan elmanın tadına varmak için SEK QUARK Elma Tarçın'ı denemeye ne dersin? Hem tarçın da yanında tatlı bir sürpriz sana ;)

Yaban mersini kadar!

Sen ki ortamların en tarz, en dikkat çeken kişisi; elbette sıradan bir meyve olmayacaktın! Sen bir meyve olsaydın kesinlikle yaban mersini olurdun! Girdiğin her ortamda daima ilginin odağında olmayı başarıyor ve tarzını ortaya koyuyorsun. İnsanlar üzerinde ilginç bir çekimin var, adeta seninle olabilmek için birbirleriyle yarışıyorlar! Ama sen asla karizmatik duruşunu bozmuyor ve onlarla öyle güzel eğleniyorsun ki...

İşte sendeki bu karizmatik ve tarz duruşunu kat be kat katlayacak olan tat SEK QUARK Yaban Mersini! Bir kez tadını aldın mı bir daha ve bir daha yemek isteyeceksin!

Armut kadar!

Sen asla sıradan bir insan olmadın; daima ortamların en ilginci, en komiği ve hatta en sevileni oldun! Bu yüzden de sen olsan olsan meyvelerin en trollü ve en ilginci olan armut olursun! Tertemiz sapsarı armutu bulur yersin ekşi çıkar; biraz çürümüş görünümlüsünü yersin baldan tatlı çıkar: Meyvedeki trollüğe bakar mısın! İşte tam da bu yüzden senin gibi insanları daima şaşırtan ve gülmekten karınlarına ağrılar sokan biri için armut mükemmel bir meyve!

Trollüğüne trollük katmak ve armutun tadına dibine kadar varmak için SEK QUARK Armut'u muhakkak denemelisin! İnan asla pişman olmayacaksın...

Advertisement

A post shared by @onediocomtest on

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ali-osman-emir

armutttt

kubra-nur-cavusoglu

Elmaa (Elma meyveler arasında en bilge, en olgun ve en saygın olanıdır: Yani senin olabileceğin en uygun meyve! Sen daima etrafındakileri bir çatı altında toplayıp sözünü dinletebilen, yeri geldiğinde onlara bir ağabey/abla olan ve daha da önemlisi tecrübelerin ile onların yolunu aydınlatan o bilge kişi oldun. Bu yüzden de sana inanılmaz derecede saygı ve sevgi duyuyor etrafındaki herkes. Keşke bizim de senin gibi bir yol göstericimiz olsa be güzel insan!)

ceren-akbaba

EELLMMAA

mine-sevim

yaban mersini

duru_ozdogan

ELMA

Başlıklar

meyvetatlı
Görüş Bildir