Dünyanın En Net Testi: Oldukça Normal mi Yoksa Gerçekten Tuhaf mısın?

-

Herkes aslında birazcık da olsa tuhaf olduğunu söyler ve içten içe tuhaf olmak, farklı olmak ister. Ama aslında gerçekten de söyledikleri kadar tuhaflar mı? Bunu merak ettiğin kişilere bu testi gönderip gerçekten tuhaf olup olmadıklarını anlayabilirsin, ama önce kendini denemeye ne dersin?

1. Hadi başlayalım: Çok kolay bir test bu, sana hep iki seçenek sunup birini seçmeni isteyeceğiz. İlk olarak siyah mı beyaz mı?

Siyah
Beyaz

2. Peki karmaşık renkler mi yoksa siyah beyaz düzen mi?

Rengarenk
Siyah beyaz

3. Bu çok klasik ama bir o kadar da zor: Kedi mi köpek mi?

Kedi
Köpek

4. Tatlı alışkanlıklarına bakalım: Birbirine oldukça benzeyen iki tatlı, pancake mi waffle mı?

Pancake
Waffle

5. Pencerenden bakınca hangisini görmeyi tercih edersin?

Yağmurlu hava
Güneşli hava

6. Net soru: Sade mi çikolatalı mı dondurma?

Çikolatalı
Sade

7. Bu biraz değişik mesela, hangisi?

Köpek balığı
Japon balığı

8. Tatlı mı tuzlu mu der gibi oldu ama aslında öyle değil: Lahmacun mu baklava mı?

Lahmacun
Baklava

9. Şimdi baklava demişken şunu sormazsak olmaz: Fıstıklı mı cevizli mi?

Cevizli
Fıstıklı

10. Seç bakalım: Sezen Aksu mu Sıla mı?

Sezen Aksu
Sıla

11. En çok hangisini kullanıyorsun? Ya da sence hangisi daha iyi?

Instagram
Snapchat

12. Hadi biraz ortalığı karıştıralım: Seç bakalım!

Kedi
Waffle

13. Zor bir seçim öyle değil mi?

Sezen Aksu
Baklava

14. Peki ya bu ikisinden?

Köpek
Lahmacun

15. Son olarak çok alakasız ama olsun, seç birini!

Tuhaf adamın daha tuhaf fotoğrafı
Tuhaf adamın tuhaf fotoğrafı

Oldukça normalsin!

Tebrikler! Sen oldukça normal zevkleri olan, normal bir hayat süren, normal bir insansın. Bunu sakın sıkıcılık olarak algılama, günümüzde tuhaf insanların sayısı o kadar arttı ki bence normal kalabilmek oldukça büyük bir başarı! Ayrıca hayatında ve çevrende olup bitenin tamamıyla farkındasın ve kontrolü asla elinden bırakmıyorsun. Bunun ne kadar önemli bir şey olduğunun farkındasın değil mi?

Gerçekten çok tuhafsın!

Seni tanımlayacak kelimeleri bulamıyoruz, çünkü sen gerçekten çok tuhafsın. Resmen kendine özgü bir tarzın ve hayatın var. Kelimenin tam anlamıyla eşsizsin yani! Bunun farkında olduğuna ve bununla inanılmaz gurur duyduğuna da eminiz hatta. Herkesin sevdiği şeyler senin için oldukça sıkıcı, herkesin konuştuğu konular son derece basit! Sen bu denli basit sohbetler içinde bulunamazsın. Bu yüzden çoğu zaman sessiz kalmayı tercih ediyor olabilirsin sosyal hayatında. Haklısın da aslında, kimse senin beyninin içindeki düşüncelere yetişemez çünkü!

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
glenn-rhee

Gerçekten çok tuhafsın! Seni tanımlayacak kelimeleri bulamıyoruz, çünkü sen gerçekten çok tuhafsın. Resmen kendine özgü bir tarzın ve hayatın var. Kelimenin tam anlamıyla eşsizsin yani! Bunun farkında olduğuna ve bununla inanılmaz gurur duyduğuna da eminiz hatta. Herkesin sevdiği şeyler senin için oldukça sıkıcı, herkesin konuştuğu konular son derece basit! Sen bu denli basit sohbetler içinde bulunamazsın. Bu yüzden çoğu zaman sessiz kalmayı tercih ediyor olabilirsin sosyal hayatında. Haklısın da aslında, kimse senin beyninin içindeki düşüncelere yetişemez çünkü!

minhyukswife

Gerçekten çok tuhafsın! Teşkürler, teşkürler efenim.

karensu

Normal çıktım. Ilginç,şimdi çevremde bana tuhafsın diyenler düşünsün :D

pledgedfood

Tebrikler! Sen oldukça normal zevkleri olan, normal bir hayat süren, normal bir insansın. Oh rahatladım test sayesinde kendimi sorguluyordum hep millet mi tuhaf benmi diye güzel oldu.

ezgisen

Sen oldukça normal zevkleri olan, normal bir hayat süren, normal bir insansın. <<<<<<günümüzde tuhaf insanların sayısı o kadar arttı ki bence normal kalabilmek oldukça büyük bir başarı!>>>>>>>>>>> bu cümleye kesinlikle katılıyorum. sokakta bıktım artık abuk sabuk saçları olan giyim tarzının ne olduğu belirsiz sırf moda diye özentilik için giymeye çalışmaları baksan evde hepsi pijama ile dolanıyor dışarda güya marjinaller beh.

Başlıklar

Sezen AksuSılaSiyah BeyazTercihdondurmatatlı
Görüş Bildir