Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dile Gelse Canımıza Okuyacak, İnsanlıktan Yılmış 13 Cansız Nesne

-

Gün içinde bir sürü lüzumsuzlukla karşılaşıyoruz. Metroda inenlere öncelik vermek şöyle dursun, insanların adeta kafasına basıp geçenler, yürüyen merdivende tüm uyarılara rağmen sol tarafta kafasına göre takılanlar. 

Eğer bu cihazlar dile gelseydi nasıl olurdu? Bizce şa ha ne olurdu!

1. Metroda, tramvayda inenlere öncelik vermeyenlere "Bürrssst! Gel adamın kafasına bas olmadı. Kırdın, kırdın!" diye anons geçen metro.

2. Toplu taşıma araçlarında bacaklarını ayırıp oturanlara "Sayın ayı, bacaklarınızı getirip ağzımıza sokun isterseniz." diye anons geçen bir sistem.

3. ATM başında arkasındakileri umursamadan dakikalar geçiren birine "Ee sevgilin var mı? Yalnız mı yaşıyorsun? Biliyorum, sen de bana karşı boş değilsin." diyen flörtöz ATM.

4. Yürüyen merdivende sol tarafta dikilenlere isyan edip dile gelen "Sen hayırdır karşim? Aman ha sakın sağa geçmek için zahmet etme, puh!" diyen yürüyen merdiven.

5. Porno kanallarına girince "Tövbessapisipisi. Kapat kapat. Günah günah." deyip kendini kapatan televizyon.

6. Fazla sarsınca sinirlenip "Ay tansiyonum düştü, yeter! Bir kolonya molonya bir şey sürün düğmelerime." diyen otomat.

7. Aniden motoru bağırtan adama "Ay! Senin boyun posun devrilsin! Ödümü kopardın ayol!" diyerek dile gelen motor.

8. Müşteriye para üstü vermeyen taksiciye "Para üstünü vereceksin, di mi abi? Şu an yapısal olarak parçalanıyorum, Süleyman abi." diyen duygusal otomatik vites.

9. Daha selam vermeden tüm mal varlığını masanın üzerine yığan kişiye "Façan yansın karşiiim. Şş, kız güzel mi len? Dinle tatlım, bırak sen bu camışı, sana gül bahçeleri vadediyorum." diyen çapkın araba anahtarı.

10. "De" ve "da"yı ayıramayan kullanıcısına "Allllllah belanı versin, iki yakan bir araya gelmesin. Sevdiğin kız sana abi desin! Sümsük!" diye bağıran bilgisayar.

11. Gecenin bir körü duvar delmeye kalkışan kişiye "Medeniyetten haberiniz var mı acaba, sayın hödük?" deyip çalışmayı reddeden kibar matkap.

12. Engelliler için ayrılmış park alanına park eden veya kaldırıma çıkan kullanıcısına "Ha benim öküzüme! Edepten nasibini almamış hıyar seni! Çüş, oha!" diyen araba.

13. Günde 100 kez dudaklarını uzata uzata selfie çeken kişiye "Geldi yine tipine tükürdüğüm. Kör oldum, kapat şunu!" diyen huysuz telefon.

mashable.com

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Iyiki nesnenin cansiz olduğunu söyledin he bende yürüyen,konuşan nesneler var sanıyordum :D:D

selin-pieterse

Şu gifleri daha yavaş olanlarından koysanız falan diyorum ne yazıyı okuyabiliyorum ne de anlayabiliyorum tüm dikkatim ona kayıyor

Gizli Kullanıcı

Başlık bayağı saçma olmuş

Görüş Bildir