Dijital Reklamcılığın Oscarları Sahiplerini Buldu: 8. MIXX Awards'da Onedio Geceyi 4 Ödülle Kapattı!

-

Bu yıl 8.si düzenlenen 2018 MIXX Awards Türkiye Ödülleri, 27 Şubat tarihinde gerçekleşen görkemli bir törenle sahiplerini buldu.

Interactive Advertising Bureau’nun Türkiye temsilcisi IAB Türkiye tarafından verilen ödüllerin sunulduğu tören bu yıl Ece Sükan'ın sunumuyla Four Seasons Otel'de gerçekleşti.

Dijital dünyada çok ses getiren, ultra beğenilen 645 proje bu gecede farklı kategorilerde yarıştı.

Bu yıl ''Aslında dijitalin ödülü sonuçtur'' sloganıyla, 29 kategoride toplam 91 ödül dağıtıldı. Onedio olarak biz de biri Jüri Özel Ödülü olmak üzere, toplam 4 ödülün sahibi olduk!

8 Mart Kadınlar Günü için hazırladığımız ''Kadınlardan erkeklere bir mesaj var'' isimli videomuz; Viral kategorisinde Altın Mixx'e layık görüldü.

Kadınlardan Erkeklere Bir Mesaj Var 👊 - onedio.com
Kadınlardan Erkeklere Bir Mesaj Var 👊 - onedio.com

Onedio olarak, Kadınlar Günü için; kadın-erkek eşitsizliğine, kadına şiddete ve toplumsal cinsiyet ayrımcılığının kalıplaşmış ithamlarına cevap niteliğinde etkileyici bir video hazırlayarak, kadınların dilinden erkeklere mesaj vermeyi amaçladık.

Ve bu video ile Onedio olarak ilk kez tamamen kendimiz için ürettiğimiz organik bir video ile Viral kategorisinde Altın ödülün sahibi olduk! 🏆

Samsung ile birlikte yürüttüğümüz siber zorbalığın #FARKINAVAR videomuz Sosyal Pazarlama, WOMM kategorisinde Altın Mixx ödülüne layık görüldü.

Furkan İnanır & Görkem Kalafat feat. Kamufle - #FARKINAVAR - onedio.com
Furkan İnanır & Görkem Kalafat feat. Kamufle - #FARKINAVAR - onedio.com

Ve bu video ile de Jüri Özel Ödülü'ne hak kazanan tek kampanya yine biz olduk!

Samsung Türkiye ve Starcom ile ortaklaşa gerçekleştirdiğimiz, internette özellikle çocukların ve gençlerin maruz kaldığı aşağılama, hakaret ve küfür içeren yorumlara farkındalık yaratmayı amaçladığımız “Siber Zorba Olma, #FarkınaVar” projesi ile hem çocuklara hem de yetişkinlere siber zorbalığın ne olduğunu anlatmayı hedeflemiştik. Jüriye göre de oldukça başarılı olmuşuz, peki ya siz ne dersiniz? 😎

AKBANK ve Mediacom ile birlikte yürüttüğümüz AKBANK Sanat'la Şehrin Caz Hali; Deneysel ve Yenilikçi kategorisinde Altın Mixx'e layık görüldü!

Bu projede yapılmaz denileni yaptık! Bulunduğunuz konumlarınıza özel caz şarkısını binbir emekle, yine sizler için hazırladık. Şehrin caz halini hep birlikte deneyimledik! ❤️

Ödüllü projemizi merak edenleri şöyle alalım.

Sonuç olarak 8. MIXX Awards Türkiye Ödül Töreni'nde biz Onedio olarak yine ödüllere doyamadık...

Daha çok ödüllük projeler ile sizlerle olmak dileğiyle...  😊

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mustafa-yazicioglu

Konu reklam olunca doyamaz tabi ki. Sitede ortalama her iki kelimeden biri reklam olarak çıkıyor karşımıza :) Tebrik ediyoruz seni onedio!

Görüş Bildir