Davranışlarına Göre Senin Ruhsal Gücün Ne?

-
Abone ol

Davranışlarına göre senin ruhsal gücünü söylüyoruz!

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seçer misin?

3. Yerde cüzdan buldun, ne yaparsın?

Alırım.
Yetkili birine ulaştırırım.

4. Peki, ne sıklıkla yalan söylüyorsun?

Yalansız bir günümüz yok bağımlısı olmuşuz.
Çok nadir söylerim.
Kesinlikle yalan söylemem.

5. Bir masada bunlardan dördü de var. İlk hangisi ilgini çeker?

Gazete
Ansiklopedi
Roman
Dergi

6. Hayatında kritik bir noktaya geldin... Bu ikisi arasında seçim yapmak zorundasın! Hangisini seçerdin?

Aşk
Kariyer

7. Hayatında bunları sıraya koyacak olsan ilk sırada hangisi olur?

Başarı
İşler güçler
İnsan İlişkileri
Sağlık
Güzellik
Hiçbiri

8. Son olarak sevdiğin bir insana alacağın doğum günü pastasını seç!

"Heyecan" çıktı!

Senin sonsuz bir enerjin var. Her günü yepyeni bir macera tadında yaşıyorsun. Her yeni işe müthiş bir tutkuyla başlıyorsun ve eğer bir şeye başladıysan seni durdurmak, vazgeçirmek imkansız! Ayrıca sendeki bu heyecan, bu tutku etrafındaki herkese ilham veriyor. Adeta doğuştan bir lidersin. Yaptığın iş için içinde yanan alev herkesi etkiliyor ve herkesin saygısını kazanmanı sağlıyor. Söyle bakalım yeni hedefin ne?

"Merhamet" çıktı!

Sende öyle bir kalp var ki,  kapıları sonuna kadar herkese açık ve tamamen sevgi ve nezaketle dolu. Her zaman etrafındakilere dağıtabileceğin sonsuz bir sevgin var. Ayrıca sürekli sevdiklerin için endişeleniyorsun, çünkü senin için dünyanın en zor şeyi sevdiğin birinin acı çektiğini görmek. Duygularının hayatını yönettiğini söylesek yanılmış da olmayız. Ön yargılı değilsin ayrıca asla. Hayatın inişleri ve çıkışlarıyla çok zor olduğunu biliyorsun ve bu yüzden bazen elimizde olmayan sebeplerle yanlış seçimler yapmak zorunda olduğumuzun farkındasın. İşte bu yüzden kim olursa olsun sonsuz sevgiyle kucaklıyorsun herkesi. Senin gibilere çok ihtiyacımız var bu dünyada, ama üzülerek söylüyoruz ki senin bu iyi niyetini suistimal edecek insanlar her zaman olacak. Dikkatli olman dileğiyle.

"Rüyalar" çıktı!

Sen çok sezgisel bir insansın. Senin rüyaların sana bahşedilmiş bir hediye adeta. Rüyalarında sana gönderilen gizli mesajlar var. Uykuya daldığın zaman rüyaların bu dünyayla ruhsal dünya arasında bir bağlantı kuruyor senin için. Her zaman rüyalarını dikkate alman, izlemen gerektiğini hissettin ayrıca; artık içindeki gizli anlamlara ve sembollere daha çok dikkat edersin. Çoğunlukla da rüyalarını hatırlarsın sen ve rüyaların senin hayatında göremediğin gizli gerçekleri gösterir sana. Şu cümleyi de çoğu zaman kurarsın: "Bunu rüyamda görmüştüm." Ayrıca rüyaların hayatın gizli sırlarını öğrenmen için sana gönderilmiş bir güç. Bu gücü çok dikkatli kullan, kendin ve bizlere yol göster.

"İnanç" çıktı!

Sende sonsuz bir inanç var. Bu inancın neye olduğu önemli değil; ister mutlak bir güce olsun, ister insanlığa, ister karmaya, astrolojiye ya da doğaya. Sen inandığın şeye sonuna kadar bağlısın, uğrunda her şeyi yapmaya hazırsın. Ve inandığın şey sana her zaman doğru yolu gösteriyor. Gerçek bir idealistsin ayrıca. Yaşadığın her şeyin de bir nedeni olduğunu biliyorsun, bunları yaşaman bir amaca ulaşman için sadece küçük bir araç. Hayatın kolay olmadığını ve inancını yitirmediğin sürece her şeyin üstesinden geleceğini biliyorsun. Senin adımlarını izliyoruz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
suide-yeter-demir

Rüyalar

ali-bulbul3

heyecan çıktı ama bende heyecan yok

orcun-aksoy1

emeğinize sağlık ama BOK gibi

orcun-aksoy1

herkese aynı çıktı

orcun-aksoy1

bok gibi test

Görüş Bildir