Görüş Bildir
Haberler
Çocuklarınıza Hayallerine Ulaşması Adına Katabileceğiniz 11 Müthiş Şey

Çocuklarınıza Hayallerine Ulaşması Adına Katabileceğiniz 11 Müthiş Şey

Onların iyi yerlere geldiğini görmek hepimizin hayali! 💙

1. Büyüyünce astronot olmanın hayalini kuran çocuğunuza; bir teleskop ve gerekli kaynakları alabilir ve onu yıldızlara daha da yaklaştırabilirsiniz.

Uzayı keşfetmeye şimdiden başlasın! 🚀🛸

2. Dinozorlara meraklı olan çocuğunuza dinozor türlerinin nerede yaşadıklarını, fosillerinin nasıl bulunduğunu anlatabilirsiniz.

Şimdiden tüm dinozorların isimlerini sayabilen çocuğunuz neden iyi bir paleontolog olmasın? 🦕🕵

3. Küçük bir yardımla, teknolojiye ve robotlara meraklı olan çocuğunuzun kendi robotunu tasarlamasını sağlayabilirsiniz.

Kim bilir belki de geleceğin mucidi sizin çocuğunuzdur... 😎🤖

4. Daha küçük yaşta mimarlığa merak salan çocuğunuzla birlikte, maketten hayalindeki evi veya yapıyı inşaa edebilirsiniz.

Küçük bir maketten görkemli yapılara... 🏫

5. Her gördüğü yere çizimler yapıyorsa, duvarları küçükken tuvale çevirdiyse resim malzemeleri alarak ve birlikte çalışarak içindeki Bobb Ross’u ortaya çıkarabilirsiniz.

Belki şurada küçük bir ressam adayı vardır? 😊🎨

6. Sahneye meraklıysa ve rol yapabilme kabiliyeti yüksekse; küçükler için bir sanat okuluna yazdırabilir, küçük bir tiyatrocu olmasına önayak olabilirsiniz.

Artık ilk selamında deliler gibi alkışlarsınız! 😍😍

7. Düzenli olarak her hafta ilgisini çeken bir konu hakkında birlikte küçük bir araştırma yapıp anlatmasını isteyerek hitabet yeteneğinin güçlenmesini sağlayabilirsiniz.

Yoksa mini mini bir lider mi yetişiyor?!  😎😍

8. Birlikte hayvan barınaklarına giderek, yardımsever birisi olmasının temellerini atar ve canlılara yaklaşırken korkmamasını öğretebilirsiniz.

Gün sonunda sıkı bir dost sahiplenmeyi de düşünürsünüz. 🐶☺

9. Bir enstrüman çalmaya meraklıysa, o enstrümanın eğitimini almasını sağlayabilir, küçük bir müzisyen olmasına yardımcı olabilirsiniz.

Küçük bi' virtüözünüz olsun.. Onunla gitar çalın! 🎸👼👼

10. Uçmayı düşlüyor bir gün gökyüzünü fethetmeyi istiyorsa, uçuş simülatörü olan bir merkeze götürüp pilot olmayı deneyimlemesini sağlayabilirsiniz.

Uçak sadece ağız semalarında değil, çocuğunuzun aklında da olsun! ✈😄

11. Çocuğunuzun kod yazmayı öğrenmesini sağlayarak kendi oyununu yaratmasına yardımcı olabilir ve geleceği programlamasına fırsat verebilirsiniz.

Belki de geleceğin teknolojisini o tasarlayacak! 😍

Çocuklarınızı dijital bir geleceğe hazırlamak için adımınızı şimdiden atın!

QNB Finansbank’ın, Microsoft Türkiye ve Habitat Derneği işbirliğiyle hayata geçirdiği ‘’Minik Parmaklar Geleceği Programlıyor’’ projesi kapsamında çocuklarınıza kodlama eğitimi veriliyor!

Ayrıntılı bilgi için tıklayın!