Cinsiyet Geçiş Süreciyle Gündeme Gelen Doruk Doğrusöz, Sevgilisi Sevda Demirel'e Sahnede Romantik Bir Evlilik Teklifi Etti!

10PAYLAŞIM

Nasıl güzel konuşmuş ama...

'İşte Benim Stilim' programıyla birlikte tanıdığımız Neslihan Doğrusöz, cinsiyet geçiş sürecini başlatarak Doruk Doğrusöz adını almıştı hatırlarsanız.

Yakışıklılığıyla hepimizin ağzını beş karış açık bırakan Doruk Doğrusöz'ün, şarkıcı Sevda Demirel ile aşk yaşamaya başlaması gündeme bomba gibi düşmüştü.

İlişkinin gündeme bomba gibi düşmesinin sebebi de Sevda Demirel'in geçmişte yaptığı homofobik açıklamalardı elbette, belki hatırlıyorsunuzdur.

Sürpriz aşklarıyla herkesi şaşırtan çift, önce 'ailelerinin tanışacağını ve yuva kurmak istediklerini' söylemiş, ardından da '14 Şubat Sevgililer Günü'nde nişanlanacaklarını açıklamışlardı.

Tüm bu gelişmelerin ardından Doruk Doğrusöz geçtiğimiz akşam sevgilisi Sevda Demirel'e sahnede evlilik teklifi etti!

Sevda Demirel'in sahne aldığı mekanda bir anda sahneye çıkan Doruk Doğrusöz, sevgilisine sarf ettiği romantik sözlerin ardından evlilik teklifi etti.

"Her geçen gün seni daha çok seviyorum, o yüzden ben diyorum ki en kötü günleri ve en güzel günleri beraber yaşayalım. Seni çok seviyorum, evlen benimle. Sevda Doğrusöz, sadece soyadımı vermiyorum, hayatımı veriyorum sana kadınım." sözleriyle evlilik teklifi eden Doruk Doğrusöz, "Evet!" cevabını aldı.

Çift teklifin ardından sahnede böyle dans etti...

Mutluluklar diliyoruz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cevrimdisi

Yok kadınların bu kadar zorlandığı yorulduğu hor görüldüğü memlekette erkek olmayı basarmışsın hemen evlenmek neyin nesi. git,gez,toz. kadınken gördüğün yerleri birkez de erkek olarak tanı. ve bunları anlat farklılıklarından bahset. ama yok hemen evlen. hadi evlen Allah mesut etsin

ece-tulu

ahahhahah nasibin nerden çıkacagı hiç belli olmuyor dimi kız Sevdaaaa

amansende

REKLAMLAR

Gizli Kullanıcı

aga bu nedir yaa,erkek nesli tükendi de bizim mi haberimiz yok?bunlar nasıl kafalar,nasıl mideler,nasıl mezhepler..ikisi de gay bunların öyleyse...🤮

erdalbakkall

Kadının kemik iliği hücresinden sperm üretilebiliyor ama erkeğinkinden yumurtalık üretilemiyor dolayısla çocukları da olabilirmiş.

bulmayinlanbeniv3

Üzgünüm ama öyle bir şey yok. 2 sene önce nette gördüğümde araştırdım, uzun uzun yazmayayım şimdi, sen araştır gerisini.

erdalbakkall

ahh canım benim yokmuymuş vah vah vah.

bulmayinlanbeniv3

"go to facebook" bunsan sonra sen ve senin seviyendeki zihinlere sadece bunu yazıcam. Ben araştır diyorum senin yazdığına bak. Tüp bebek diye başvurduğun yerin yetkilisin, üniversitenin bölüm başkanının, eşin değil, diğer sağlıklı erkeklerin spermlerinin kullanıldığı ülkede yaşıyoruz!(BKZ. Ç.Ü.) Bahsettiğin şey lab. ortamında, fareler üzerinde bir test sadece ki onda da erkek hücresi kullanılıyor aslında! Deneysel bir şey yani sadece.

erdalbakkall

Tamam şampiyon tamam facebooku bu kadar yerin dibine sokma nerden geldiğini bilmeni insan ananın gotunden mi çıktın sen.

januspistis

olmuyor diyorsun ya 11 yıl önce bu yolla hamile kalacaktım sadece erkek kromozomu olmayacağı için sadece kız çocuğu sahibi olabilirsiniz dendi zengin ol bütün kapılar imkansızlıklar nasıl imkanı oluyor görürsün.

jey

Ee kaldın mı peki merak ettim?

bulmayinlanbeniv3

Kalmadı tabii ki. 2 sene önce bu haber çıktı abla 11 yıl önce diyor. yolları karıştırıyor, iyi ki olmamış zaten; kim bilir o yolun aslı neydi :)

jey

Yapılacakmış ama yapılmamış, zengin ol kapılar açılır dediğine göre de abla zengin. Yaptirmadiysa ben başka bir teklifle gideyim diyorum.

bulmayinlanbeniv3

Erkekten bağımsız bir hayat için bu yönteme başvuruyor ama erkek çocuk olmayacağı için yaptırmıyor :) Sen verebilecek misin senin yönteminin erkek çocuğu sonucu olacağına? :)

jey

Kaç parası olduğuna bağlı.

Görüş Bildir