Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Cenazesinin Ertesi Günü Tabutta Uyanan Genç Kadın Yardım Çığlıkları Atarken Can Verdi

 > 
3.7bPAYLAŞIM

Düşünün ki eşinizi ya da bir yakınınızı toprağa veriyorsunuz; cenazenin ardından gelen berbat günde bir anda tabutun gömülü olduğu yerden çığlıklar duyuyorsunuz!

Kaynak: http://www.nydailynews.com/news/world/fa...

Latin Amerika'da, Honduras’ın batısında bulunan La Entrada kasabasında görülebilecek en esrarengiz olaylardan biri gerçekleşti.

Henüz 16 yaşında ve 3 aylık hamile olan Neysi Perez, belirlenemeyen bir nedenle hayatını kaybediyor... Evinin dışında bulunan tuvalete gitmek için evden ayrılan genç, bahçede ölü bulunuyor.

Henüz yeni evli olduğu eşini aniden kaybeden Rudy Gonzales, cenazenin ertesi günü mezarın yanına gittiğinde çığlıklar duyuyor!

Yerel bir TV kanalına konuşan Rudy olanları, "Elimi mezara koyduğumda bir ses duydum. Ardından vurduğunu ve çığlık attığını duydum. Onun sesiydi, yardım çığlıkları atıyordu," şeklinde anlatıyor.

Çığlıkların ardından hemen yardım çağırmak için akrabalarının yanına koşan Rudy, bir süre sonra betondan mezarı kırabilmek için aletlerle geliyor.

Balyozlarla kırılan mezarın içerisinden tabut çıkarılıyor; ancak yeni evli genç kızın gelinlik içinde yatan cansız bedeni ile karşılaşıyorlar. Hemen hastaneye götürülen Neysi için doktorlar "yine" ölü olduğu açıklamasını yapıyorlar.

Neysi'nin tabutu mezardan çıkarıldığında, tabutun üstündeki camın kırık, ellerininse kanlı olduğu görülüyor.

Bu da Neysi'nin gerçekten diri diri gömüldüğünü ispat ediyor. Her ne kadar bir peder tarafından "şeytan çıkarma" gibi bir yol izlenmek istense de, doktorlar Neysi'nin kesinlikle ölü olduğunu açıklıyor.

Bu esrarengiz olayla ilgili doktorların 2 ayrı açıklaması var, ancak her iki seçenek de Neysi'nin yakınları için oldukça berbat ve üzücü...

İlki, Neysi'nin kalbinin gece yarısı geçirdiği panik atak nedeniyle durmuş olabileceği ve bu nedenle "yanlışlıkla" ölü teşhisi konmuş olabileceği yönünde... Diğer seçenek ise, genç kadının katapleksi denilen ve ani bir duygusal etkenle düşmesine yol açan genel bir kas felci geçirmiş olması ve bu sırada ölü sanılmasının mümkün olduğu yönünde...

Neysi'nin kurtarılmaya çalışıldığı anlar bir cep telefonu ile de şu şekilde kaydedilmiş:

Eşine ve tüm yakınlarına sabır diliyoruz...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mrsnobody

Monteigne'in bir hikayesi vardı, adam karısının kendini aldattığını sanıyordu, bayıltıyordu, ağzını ellerini dikiyordu, diri diri yakıyordu. Ürperdim.

Gizli Kullanıcı

Bir an kendimi o kızın yerine koydum ürperdim yemin ederim.

simge217

Allah sabır versin

dilek-

Aile acıyı 2 kere yaşamış.Allah sabır versin.

engin-yildirim1

ya kız yine ölmemişse yine öldü sanılarak gömülmüşse ...

Görüş Bildir