Görüş Bildir

Çay İçen Eczacılara Ceza Kesen Memurlarla Yeni Anayasa Yapıp Uzaya Çıkabilir miyiz?

Haberler
> Çay İçen Eczacılara Ceza Kesen Memurlarla Yeni Anayasa Yapıp Uzaya Çıkabilir miyiz?

Son günlerde sosyal medyaya sürekli maske denetim videoları düşüyor. Eczacıya ceza kesen kaymakam, motosiklet kullanan evli çifte sosyal mesafe uyarısı yapan kolluk kuvvetleri, maske takmayan renkli saçlı kadın vs vs.

Evli bir çifte motosiklette neden birlikte oturduğunu soran polis memurunu hatırladık mı? Evde birlikte vakit geçiren çiftlere sokakta sosyal mesafe uyarısı yapılmıştı.

Evli bir çifte motosiklette neden birlikte oturduğunu soran polis memurunu hatırladık mı?   Evde birlikte vakit geçiren çiftlere sokakta sosyal mesafe uyarısı yapılmıştı.

Peki bütün maskesiz dolaşanlar arasında anlık olarak kameradan renkli saçlı kadını bulup seçen polis memurunu hatırladık mı?

Peki bütün maskesiz dolaşanlar arasında anlık olarak kameradan renkli saçlı kadını bulup seçen polis memurunu hatırladık mı?

Ve eczanede çay içen eczacılara ceza kestiren kaymakamı gördünüz mü? :)

Ve eczanede çay içen eczacılara ceza kestiren kaymakamı gördünüz mü? :)

Bazıları eski bazıları yeni bu görüntülerden sonra sosyal medya kullanıcıları ''ipin ucu kaçtı'' diye yakınıp duruyor.

Bazıları eski bazıları yeni bu görüntülerden sonra sosyal medya kullanıcıları  ''ipin ucu kaçtı'' diye yakınıp duruyor.

Aslında yeni bir şey yok ve ipin ucu bugün kaçmadı. Bu insanlar yıllardır Türkiye bürokrasisinde yer alıyorlar. 

Pandemi ile geçen bir yılda, yasaklarla birlikte bazı kolluk kuvvetleri ve mülki amirler hayatımıza daha çok dahil oldular. Ve maalesef bazı memurların olayları kavrayış ve yorumlama biçimleriyle yüzleşmiş olduk. Bunlar sadece gördüklerimiz..

Pandemi ile geçen bir yılda, yasaklarla birlikte bazı kolluk kuvvetleri ve mülki amirler  hayatımıza daha çok dahil oldular. Ve maalesef bazı memurların olayları kavrayış ve yorumlama biçimleriyle yüzleşmiş olduk. Bunlar sadece gördüklerimiz..

Peki ya görmediğimiz alanlarda neler oluyor? Devletin bize dokunmadığı ama başkalarına dokunduğu alanlarda kim bilir neler oluyor? Bu sorunun cevabını verme riskine girmeyeceğim tabii ki

Peki ya görmediğimiz alanlarda neler oluyor?  Devletin bize dokunmadığı ama başkalarına dokunduğu  alanlarda kim bilir neler oluyor? Bu sorunun cevabını verme riskine girmeyeceğim tabii ki

Peki sizce bu kadrolarla mı uzay çalışmaları nasıl yapılır?

Peki sizce bu kadrolarla mı uzay çalışmaları nasıl yapılır?

Peki yeni anayasa ve İnsan Hakları Eylem planını kimler uygulayacak? Bu polis memurları, bekçiler, kaymakamlar ve yargı personeli... Elbette hepsi öyle değil. Ama çoğumuz ''Acaba?'' diyoruz ve soruyoruz: Peki ya görmediklerimiz?

Peki yeni anayasa ve İnsan Hakları Eylem planını kimler uygulayacak? Bu polis memurları, bekçiler, kaymakamlar ve yargı personeli... Elbette hepsi öyle değil.  Ama çoğumuz ''Acaba?'' diyoruz ve soruyoruz: Peki ya görmediklerimiz?

Kanunlar mükemmel hazırlansa da konu dönüp dolaşıp eğitime ve işe alımlarda liyakatin önemine geliyor. Dünya tarihinin en ilerici anayasasını yazsak, en ilerici insan hakları planı açıklasak da konu eğitimli kadrolarda bitiyor.

Kanunlar mükemmel hazırlansa da konu dönüp dolaşıp eğitime ve işe alımlarda liyakatin önemine geliyor.  Dünya tarihinin en ilerici anayasasını yazsak, en ilerici insan hakları planı açıklasak da konu eğitimli kadrolarda bitiyor.

Peki bu nasıl olacak? Ülkenin neresinden tutsak elimizde kalsa da elbette bilimin ışığında.

Peki bu nasıl olacak? Ülkenin neresinden tutsak elimizde kalsa da elbette bilimin ışığında.
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
128
40
14
13
6
3
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Kara

hâla %34-35 oy alıyorlar ne diyebiliriz ki.

allah bizi doktor olalım diye yaratmadı diyen bir garip canlı güruhundan çok şey beklememek lazım.

Dipten dalgayı üzmeyin, "Tüm insanlar aslında sadece doktor olmak için yaratıldılar, doktor olamayan her bir insan hayatının amacına ulaşamamış, hayatı ıskal... Devamını Gör

Resho

Ya bırakın Allah aşkına ne uzayı? Yine gaz almak için ortaya attılar, 5-10 tane de yandaşı müdür, genel müdür vs. diye maaşa bağladılar oldu bitti. Yani Spac... Devamını Gör