Görüş Bildir
Haberler
Burcunu Seç, Favori Öpüşme Şeklini Söyleyelim!

Burcunu Seç, Favori Öpüşme Şeklini Söyleyelim!

Emilyy
02.02.2021 - 21:00

Senin favori öpüşme şeklin ne?

Merak ediyorsan;

Haydi teste!

İçeriğin Devamı Aşağıda

Burcunu seç bakalım!

"Ver Bir Alt Dudak Öpücük"

"Ver Bir Alt Dudak Öpücük"

Sen aşklarını derinlemesine yaşayan bir insansın. Tutkulu öpüşmeyi, sevişmeyi ve sevmeyi seversin. Bu öpücük sana diğer hepsinden çok daha fazla zevk verir. Karşındakini resmen sömürürcesine öpersin. İnsan biraz bir yer değiştirir di mi? Yok sen alt dudak manyağısın. Kaptın mı bi kere geri bırakmıyorsun. Ama güzel de öpüyorsun şimdi hakkını yemeyelim. Neyse anlayacağın senin favori öpücüğün ver bir alt dudak öpücüğüdür. Diğerlerini de seversin ama alt dudak hastasısın. O an çöp balığı gibi yapışıp saatlerce kalakalırsın. Ne diyelim iyi öpüşmeler.:)

"Vakum Öpücük"

"Vakum Öpücük"

Valla sende bir güç var ki karşındakini vakumlaya vakumlaya mahvediyorsun. Bu nasıl bir emcüklemek? İki tarafın da aşırı performans göstermesi gereken bu öpücüğü sanki yıllardır yapıyormuşçasına büyük bir rahatlıkla yapıyorsun. Anladık tutkulusun, şehvetlisin ve ateşlisin de karşındakine yazık be. Az biraz insaf lütfen. Öyle bir vakumluyorsun ki partnerinin kendi dudağını hissetmiyor. Elinden gelse bütün yüzünü vakumlarsın yani öyle bir manyaklık. Sana ortamlarda vakumlayıcı deseler yeridir. Bu öpüşmeden sonra bi de büyük bir yorgunluk düştüğü için sekse geçememe durumu da olabilir ammaaaa senin maşallahın var! Sen bildiğin VAKUMLA YAŞIYORSUN.:)

"Eskimo Öpücük"

"Eskimo Öpücük"

Sen o kadar duygusalsın ve sevgiye değer veriyorsun ki eskimo öpücüğünü daha çok seviyorsun. Genelde duyguları karşı tarafa ifade etmek için yapılır. Tam olarak öpüşmüyorsun ama ateşli bir öpüşmeye zemin hazırlıyorsun. Sen de işini biliyorsun valla. Soğuk ülkelerde soğuktan donmamak için bu öpüşme tercih edilir ama sen maşallah bunu her mevsimde deniyorsun. Eskimo öpücük duygusal falan dedik ama işte tutkulu öpüşmenin öncüsü gibi bir şey. O yüzden az çakal değilsin. İşini biliyorsun.:)

"Vampir Öpücük"

"Vampir Öpücük"

Aşk ve seks hayatın fazlasıyla hızlıyken bu öpücük türünü tercih etmene hiiiiiiiççç şaşırmadık. Bu öpücük genelde flörtöz insanların tercih ettiği bir öpücüktür. Partnerini zevkin doruklarına çıkararak alevli bir sekse çağırıyorsun. Boyundan öpülen bu öpücük şekli aşırı tehlikelidir. Sen de tehlikeli bir insan olduğun için bu durum gayettt normaldir. Vampir gibi insanın kanını emip son anına kadar sömürüyorsun. Bu hem öpüşürken hem de sevişirken geçerli valla. Sinsi sinsi öpüp karşı tarafı resmen çıldırtıyorsun. Nesin sen son emici mi?

"Fransız Öpücük"

"Fransız Öpücük"

İşte tutkulu ve ateşli bir öpüşme türü olan Fransız öpücüğü tam senlik. Neden mi? Sinsice dudaklarını partnerinin dudaklarına neredeyse değmeyecek kadar yaklaştırıyorsun. Bir tüy gibi hissetmesini sağlayarak daha fazla heyecan yaratıyorsun. Küçük oyunlar oynamayı seviyorsun ve karşı tarafı çıldırtmak inanılmaz hoşuna gidiyor. Duygularını çok yoğun bir şekilde ifade edebiliyorsun. İş alevlendikçe ortalığın tozunu attırmaya başlıyorsunuz. Sonunda çılgın bir sevişmeyle devam ediyor. Görüyorsun ki bir Fransız öpücüğü nelere kadir...

"Kilit Öpücük"

"Kilit Öpücük"

Sen sanki hiç görmemişçesine öpüşüyorsun. Resmen karşındakini ilk ve son kez öpüyormuş gibi kilitliyorsun. Zannedersin hayatında bir daha hiç öpüşmeyeceksin. O dudaklardan bir saniye bile ayrılmıyorsun. Öyle bir kilitleniyorsun ki ulan partnerini mahvediyorsun. Kesin partnerin içinden 'beni az sal' falan diyordur. Aç kalıyorsun da ondan mı yapıyorsun acaba diye düşünmedik değil. Bu öpüşmenin başka bir açıklaması yok. Saatlerce dudakların kilitli bir şekilde durabilirsin. Sevişirsin ama dudaklar hala kilitli... Lütfen biraz partnerini salar mısın? Dudaklardan başka öpülecek çok yer var. Hem bu kadar efor sarf etmek niye? :)

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
151
124
79
45
29
21
9
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
hazal güçlü

Aynen zayen burcumuzla her boku bilebiliyoruz dimi onedio

Bilim Bilimi

"Vakum Öpücük" "Vakum Öpücük" Valla sende bir güç var ki karşındakini vakumlaya vakumlaya mahvediyorsun. Bu nasıl bir emcüklemek? İki tarafın da aşırı perf... Devamını Gör

hakketmila

İbrahim Tatlıses'in Hülya Avşar'ı emcüklediği fotoğraf aklıma geliyor vakum öpücük dendiğinde.

OZAN ÖZGÜR ÇAKIR

"Vampir Öpücük" Aşk ve seks hayatın fazlasıyla hızlıyken bu öpücük türünü tercih etmene hiiiiiiiççç şaşırmadık. Bu öpücük genelde flörtöz insanların tercih ... Devamını Gör