Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bülent Ersoy'un Üzerinde 55 Tilkinin Canını Taşıdığı Yeni Kürkü Astronomik Fiyatıyla Herkesin Sinirini Bozdu

4.5bPAYLAŞIM

Bir hayvan kürksüz yaşayamaz ama bir insan o kürkü giymeden yaşayabilir!

Bülent Ersoy'un sanatçılığı dışında en çok konuşulan şey de sahnede ve günlük hayatında tercih ettiği kıyafetler. Kendisinin benimsediği ilginç bir tarzı var.

Fakat tarzıyla ilgili en çok tepki çeken unsur Ersoy'un gerçek kürk sevdası. Hemen hemen her yıl kendisinin aldığı kürkler magazin basınında yer buluyor. Örneğin bu üstünde tilki kafası bulunan gerçek kürkün değeri 60 bin TL olarak belirlenmiş.

Ersoy'un kürkleriyle ilgili eleştiriler kendisine yöneltilince şu cevabı vermişti: "Evet biliyorum, ama alıştım. Kürkleri açık artırma ile satıp Türkan Saylan Hanım'ın vakfına vereceğim. Epey yüklü bir miktar tutar"

Ancak Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği "Değerlerimiz var" diyerek bu teklifi hiç düşünmeden reddetti.

Bülent Ersoy ise ÇYDD'nin bu tepkisine "reklam aracı olarak kullanıldım" diyerek şunları söylemişti:

“Artık kimseye bir şey vermeyeceğim. Benim iyi niyetimi böyle reklam aracı olarak kullandıklarını hissettim” 

Derneğin kurucularından rahmetli Türkan Saylan'ı çok sevdiğini ve saygı duyduğunu dile getiren Ersoy, “Bu, onun emanetini devralanların bağnazlığı. İyi niyetim yanlış yorumlandı. Kırılmadım, şimdi hiçbir şey vermeyeceğim, kendileri düşünsünler. Bu bir sektör, ben ciğerlerimden rahatsızım ve kimse benim hayvan sevmediğimi söyleyemez”

Şimdi ise Bülent Ersoy'un "rönar arjante" cinsi satın aldığı yeni kürkü eleştirilerin odağında. Çünkü bu kürk için 55 tilkinin katledildiği iddia ediyor. Kürkün fiyatı ise apayrı bir tartışma konusu: 450 bin TL

Sosyal medya kullanıcıları ve hayvanseverler elbette bu duruma tepkisiz kalmadılar.

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
okisi

bir arkadaşım buna kürk satan bir firmada IT olarak çalışıyordu kendisi gelip milyon tl ler harcıryormuş amk o koca kürk 4.5 milyondur yani 450 bin değildir onuda geçtim bu katliama IT olarak bile destek veren canım arkadaşım seninde klavyeni sikeyim ben

gunaycan725gmail.com

düşünsenize canlı canlı derinizi yoluyorlar. Evet canlı canlı yapıyorlar. Önce seni bi öldürme tenezzülünde bile bulunmuyorlar. Diri diri derini yüzüyorlar düşünsene. Acı.

shadow123

Darwin yanılıyo olamaz evrim teorisi gerçek işte kanıtı bu MAYMUN

jodie-holmes1

Senin de "kürkünü" yolarlar umarım Bülent Bey :)

panik-anne

Evinin karşısına projektörle,koca koca hoparlörlerle o tilkiler katledilirken videolarını yansıtmak lazım her gece.ya da evinin etrafına fotoğraflarını afiş yapıp asmak lazım.ya da olur da bi yerlerde denk gelirsek hayvan katili diye bağırmak lazım.ha bir de bunu yapıp satan firma ne olacak.

Görüş Bildir