Görüş Bildir
Haberler
Bu Testle Senin Futbol Coşkunu Ölçüyoruz: Sen Nasıl Bir Taraftarsın?

Bu Testle Senin Futbol Coşkunu Ölçüyoruz: Sen Nasıl Bir Taraftarsın?

Ruffles
18.05.2018 - 10:17

Kimisi yalnızca seyircidir, kimisi gerçek bir taraftar, kimisi de amigo! 

Bakalım sen hangisisin?

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim!

2. Hangi takımlı olduğunu da öğrenelim hadi!

3. Diyelim ki önemli bir maçta tribündesin. Takımın gol yedi ve tribün buz kesti, çıt yok. Ne yaparsın?

4. Şimdi de takımının trajik bir şekilde kaybettiği maçları düşün. Ertesi gün nasıl hissederdin?

5. Maç 1-1. Son 10 dakika. Takımın bastırdıkça bastırıyor. Gol geliyorum diye bağırıyor resmen. Tüm taraftarlar pür dikkat maçı izliyor. Peki bu sırada sen ne yapıyor olursun?

6. Diyelim ki bugün pazar ve takımının önemli bir maçı var. Deliler gibi yağmur yağmaya başladı ve sen hala evdesin. Üstelik araban da yok. Ne yaparsın?

7. Hani her takımda özel biri olur ya, o özel birinin olur olmadık yerde aklına gelip de gözlerinin dolduğu oluyor mu?

8. Son olarak takımının efsane maçlarını düşün şimdi. Seni en çok heyecanlandıran şey ne oldu bu maçlarda?

Sen Adeta Bir Amigo Ahmet'sin!

Sen Adeta Bir Amigo Ahmet'sin!

Tribünü ateşlemekten aldığı keyfi hiçbir şeyden almazsın sen! Maçı öylece durup izleyemezsin. Maça etki etmeli, kendini sahada hissetmelisin. Yarınlar yokmuşcasına bağırır, herkesi de bağırmak için teşvik edersin. Coşkulusundur çünkü. Bu coşkunu ise Ruffles ile gösterirsin. Sen de maçtan önce al bir Ruffles, futbol coşkunu Ruffles ile göster!

Sen Adeta Bir Hakem Hocası Orhan'sın!

Sen Adeta Bir Hakem Hocası Orhan'sın!

Tam bir hakem hocası Orhan'sın sen. Arkadaş çevrende ofsaytın ne olduğunu ilk öğrenen ve herkese anlatan mutlaka sensindir. Her kararın üzerine söyleyecek bir sözün mutlaka olur. Pozisyonları farklı açılardan izler, analitik yorumlarınla herkesi aydınlatırsın. Asla yorulmazsın hakemi yorumlarken. Coşkulusundur çünkü. Bu coşkunu ise Ruffles ile gösterirsin. Sen de maçtan önce al bir Ruffles, futbol coşkunu Ruffles ile göster!

Sen Tam Bir Golü Yaşayan Kaan'sın!

Sen Tam Bir Golü Yaşayan Kaan'sın!

Sen gerçekten golü yaşayanlardasın. Golü önceden hisseder, bu his gelir gelmez ayaklarını bir yay gibi kullanarak zıplamaya hazırlanır, gol geldiğinde ise en yüksekte olursun. Bambaşka bir coşkudur çünkü sendeki. Bu coşkunu ise Ruffles ile gösterirsin. Sen de maçtan önce al bir Ruffles, futbol coşkunu Ruffles ile göster!

Sen Tam Bir Çılgın Amigo Burcu'sun!

Sen Tam Bir Çılgın Amigo Burcu'sun!

Sen tribündeki en çılgın insansın! Daha maç günü uyanır uyanmaz maçın havasına girer, maç bittikten sonra bile o havayı kaybetmezsin. Tribündeki herkes bir hareketine bakar, en güzel besteleri hep birlikte bağırmak için. İşaret gelir, en çok da senin sesin çıkar. Coşkulusundur çünkü. Bu coşkunu ise Ruffles ile gösterirsin. Sen de maçtan önce al bir Ruffles, futbol coşkunu Ruffles ile göster!

Sen Gerçek Bir Ağlamak İstiyorum Uğur'sun!

Sen Gerçek Bir Ağlamak İstiyorum Uğur'sun!

Duygusalsın. Saklayamaz duygularını, saklamak istemez hep eeen yüksekte yaşarsın. Uçların insanısın, çoksun, aşırısın. Üzülünce de ağlarsın mesela mutlu olunca da. Coşkuludur çünkü. Bu coşkunu ise Ruffles ile gösterirsin. Bu coşkunu ise Ruffles ile gösterirsin. Sen de maçtan önce al bir Ruffles, futbol coşkunu Ruffles ile göster!

Sen Gerçek Bir Holigan Aslı'sın!

Sen Gerçek Bir Holigan Aslı'sın!

Tam bir Holigan Aslı'sın sen. Ama öyle kötü huylu olanlarından değilsin. Sadece umarsızca, dünyada senden başka kimse yokmuşcasına eğlenmek senin amacın. Her heyecanlı holigan gibi aşırı hareketlerin vardır ama düşüncesizlikten değil hayatı sevdiğin için seninkisi. Çok fazla coşkulusun çünkü. Bu coşkunu ise Ruffles ile gösterirsin. Sen de maçtan önce al bir Ruffles, futbol coşkunu Ruffles ile göster!

Selfie’ni Çekmek İçin Tıkla

Selfie’ni Çekmek İçin Tıkla

Detaylar burada!