Bu Testle Senin Bilinçaltında Yatan Stili Keşfediyoruz!

-

Rimel Aşkına ile stilini keşfetmeye ne dersin?

1. Hadi başlayalım: Arkadaşlarınla buluşmaya giderken genel olarak hangisine daha yakın giyinirsin?

2. Tam evden çıkıyordun ki giyeceğin ayakkabının kirli olduğunu gördün: Tepkin hangisi gibi olurdu?

3. Bu aksesuarlardan hangisi tam senlik diye sorsak sana?

4. Siyah elbise giymen gerekiyor, hangisi senin siyah elbiseyle oluşturacağın stile daha çok benziyor?

5. Hiç de haz etmediğin biriyle aynı elbiseyi giydiğin zaman nasıl tepki verirsin?

6. Bu ayakkabılardan hangisi tam olarak seni yansıtıyor?

7. Son olarak: Bu çantalardan hangisi senin kullanacağın bir çanta olabilir?

Sende Audrey Hepburn duruşu ve klasik şıklığı var!

Zamansız, iyi dikilmiş ve kaliteli parçalar... Zarafet denilince bir de senin adını anmamız gerekiyor! Şıklığını, modası asla geçmeyecek özel parçalara ve zarif aksesuarlara borçlusun ve bunlar senin vazgeçilmezlerin! Diyelim ki aniden bir davete gitmen gerekti, asla panik yapmazsın. Çünkü gardırobunda o güne uygun parçalar mutlaka vardır. Şık bir pardösü, modası geçmeyen klasik bir elbise, kaliteli bir gömlek, zevkli bir eşarp veya şal ve de siyah bir ayakkabı her zaman tercih edeceğin parçalar arasında. Klasik tarzın öncüsü Audrey Hepburn seni görse tebrik ederdi kesin!

Sezonun trendlerine uygun bir çanta ve ayakkabı ile stilini özelleştirebilir, klasik tarzını kolaylıkla yansıtabilirsin!

Sende Gigi Hadid sportif şıklığı var!

Hayatın hızına uygun spor ayakkabılar, jeanler, etekler, sweatler, spor gömlekler, düz ya da rengarenk şallar ve rahat bir mont senin vazgeçilmezlerin arasında! Enerjik doğanı tarzına yansıtmayı çok seviyorsun ve etrafına ışıklar saçıyorsun. Adeta içindeki enerjiyi ve neşeyi güneş misali yayıyorsun etrafına! Dolabından öylesine alıp çıkaracağın bir parça bile stilini ortaya çıkartmaya yeterli bize sorarsan! Sportif giyim konusunda etrafında bir trend yaratmaya başladıysan hiç şaşırmayız!

Spor parçalarına, sezon trendlerinden spor bir çanta ve renkli bir tişört ekleyerek, dahası düz dar bir etekle kombinleyerek enerjini etrafa yansıtabilirsin!

Sende Kate Middleton asaleti ve minimal şıklığı var!

Çabasız şıklığa ulaşmanın sırrını bilenlerdensin. Birbirine yakın tonları kullanarak yalın ve net bir tarz oluşturmak, stilinin özeti. Kombinlerinde güçlü desenlere yer yok. Dökümlü, oversize kesimler yanında maskülen parçalar dolabının olmazsa olmazlarından. Görünümünde farklılık oluşturmak için, canlı renkte aksesuarlar kullanmakla işe başlayabilirsin. Renk dengesine dikkat ettiğin sürece, her daim şıksın.

Senin için seçtiğimiz minimal stil ürünleri incelemek ister misin?

Sende Taylor Swift romantik şıklığı var!

Romantik stil inceliği gerektirir! Sen de ruhunun inceliği adeta kombinlerine yansıtıyorsun... Feminen detayları sevdiğin gibi kıyafetlerinde kişiliğinle alakalı ipuçları vermeyi de ihmal etmiyorsun! Kıvrımlar, akışkan siluetler ve romantik desenler öncelikli parçalarından. Dökümlü bir tunik, bluz ve etek, desenli bir elbise ve pastel tonları, natürel ayakkabı ve çantalar da dolabının olmazsa olmazları arasında. Sendeki bu tatlı ve romantik havayla girdiğin her ortamın prensesi haline gelmene şaşırmamalı!

Sezonun renklerinden çarpıcı bir tonu ya da mücevher tonlarını ara sıra kullanıp, şık bir şalla da kombinleyerek stilini bir üst seviyeye taşıyabilirsin!

Görüş Bildir