Bu Parfümlerden En Pahalısının Hangisi Olduğunu Bulabilecek misin?

-

Kokusunu bilmeden, sadece şişesine bakarak bir parfümün ne kadar pahalı olduğunu bulabilir misin? İşte bunu denemek için sana güzel bir fırsat!

Parfümlerimiz bunlar!

Tebrikler!

Üzerindeki kaplana bakıp da tahmin etmek zor olmasa gerek ama gerçekten tebrik ederiz, çünkü kafa karıştırıcı seçenekler koymuştuk! En pahalı parfüm bu! Bu House of Sillage parfümün fiyatı tam olarak 6,700.00 TL!

Çok yaklaştın!

Ah bee, inanılmaz yaklaşmıştın. Çünkü bu parfüm diğerleri arasındaki sıralamada en pahalı ikinci parfüm! Fiyatını merak ediyorsun değil mi, hemen söyleyelim! Bu House of Sillage parfümün fiyatı tam olarak 5,400.00 TL! Şimdi en pahalıyı bulmak için tekrar denesene!

Maalesef!

Üzgünüz ama en pahalı parfüm bu değil! Fiyatını söyleyelim mi peki, evet evet söyleyelim. Bu Creed parfümün fiyatı tam tamına 2,460.00 TL! En pahalıyı bulmak için tekrar denemek istemez misin?

Bulamadın!

Üzgünüz güzel dostumuz ama bulamadın. En pahalı parfüm bu değildi. Ama üzülme, bu parfüm de oldukça pahalı! Ne kadar mı? Bu Roja Dove parfümün fiyatı tam tamına 2,370.00 TL! Şimdi en pahalısını bulmak için tekrar denemek istemez misin?

Maalesef!

Maalesef güzel dostumuz, bulamadın! Bu Tom Ford parfümün fiyatı sadece 1,865.00 TL! Ama yine de bu fiyat birinci olmak için yetmedi ona. Hadi şimdi tekrar dene ve en pahalısını bul!

Olmadı!

Üzgünüz ama olmadı güzel dostumuz, en pahalı parfümü bulamadın! Evet oldukça etkileyici bir şişesi var fakat maalesef en pahalı olan bu değil. Görüşün her şey değilmiş yani. Fiyatı mı? Bu House of Sillage parfümün fiyatı tam olarak 1,700.00 TL! Şimdi en pahalıyı bulmak için tekrar dene!

Hayır!

Hayır, bu değil! En pahalı parfüm bu değildi, üzgünüz güzel dostumuz. Ama yine de biz sana fiyatını söyleyelim: Bu Memo parfümün fiyatı tam tamına 1,575.00 TL! En oahalıyı bulmak için tekrar denemelisin!

Bulamadın!

Üzgünüz ama bulamadın! Bu parfüm değildi diğerleri arasında en pahalı olan! Fiyatını ama söyleyelim biz sana yine de: Bu Amouage parfümün fiyatı tam olarak 1,282.00 TL! En pahalıyı bulmak için tekrar denemelisin!

Başaramadın!

Maalesef başaramadın güzel dostumuz! Oldukça afilli bir parfüm şişesi olsa da kendisi en pahalı parfüm değil diğerleri arasında. Hatta en ucuzu! Çünkü bu Xerjoff parfümün fiyatı sadece 1,200.00 TL! En pahalı ne kadardır sen düşün artık, hadi şimdi tekrar deneyip onu bul!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gunay-bilit

ilk basışım doğru

shebnem56

4-cude buldum

littlesquirrel

Çok Basit En Gösterişlisine :D

coolknd

İlk de :D

melike-mezgitli

parfüme bu kadar para vereceğime kendime parfüm dükkanı açarım

Görüş Bildir