Bolivya'da 4 Yaşındaki Bir Kız Çocuğuna Tecavüz Edip Öldüren Adam Linç Edildi! (+18)

-

Dünya gün geçtikçe daha da kötü bir yer oluyor. Ufacık çocuklara tecavüzler, katledilen insanlar, geçersiz sebepler uğruna veya "namus davasına" kıyılan canlar, adaletsizlikler karşısında ses çıkaramayanlar... Daily Mail'de derlenen bu haber ise, Bolivya'da yaşanan içler acısı bir olayı gözler önüne seriyor.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/news/article-...

4 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz eden ve öldüren adam halk tarafından linç edildi.

Pedofili olduğu öne sürülen adam,  polis kayıp kızın cesedini bulduktan bir hafta sonra Bolivya'nın kuzeyinde Reyes'de tutuklandı. Öfkeli halk ise, duruşmayı beklemeyi reddederek adamın cezasını vermek istedi. Adaleti bu şekilde sağlayacaklarını düşündüler.

Halk, polis merkezine saldırdı ve adamı sokağa sürükledi. Sokağa gelindiğinde ise sinirli kalabalık genç adamı bir ağaca astı.

Video görüntüsü bir çetenin, adamı yakalamadan önce hapishanenin demir parmaklıklarını zorlamasını gösteriyor. Adam önce dövülüyor, sonra sokaklarda sürükleniyor. Birkaç dakika sonrasında ise asılıyor. Bu linci önlemeye ise polisin gücü ne sayıca ne de kuvvet olarak yetmedi.

Ölümüyle bütün halkı çileden çıkartan 4 yaşındaki kız ise aslında o bölgenin yerlisi değil.

Küçük kız, büyük annesinin cenazesi için ailesiyle birlikte geliyor bu bölgeye. 

Suçla Savaşma Özel Kuvvetler birimi müdürü Ivan Zambrana ise "Hem ölü kızın, hem de linç edilen kurbanın cesetleri Palos Blancos'a kaldırıldı. Olayı araştırıyoruz." dedi.

Linç olayından ötürü kimse tutuklanmadı. Fakat polis halihazırda bölgenin yerlilerini sorguluyor ve olayın video kayıtlarını inceliyor.

Olayın video görüntüsü sosyal medyada ve YouTube'da yayınlandı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
palimoglu

Ceza bence yerinde ama suçlu olduğu kesin mi? İddia edilen yazıyor.

nevereyimabime

hak ettiğini bulmuş şerefsiz

hicviye-naziri

Hiç kan yok. Olmalıydı.

ezgisen

ülkemiz de de malesef bu durumlar oldukça yaygın. idamın getirilmesi tarafıyım yalnız belirli kuralları olmalı idam var diye önüne gelen kişiler asılmamalı kaldı ki bi çok insan iftiralara maruz da kalabiliyor. gerçekten bu suçu işledi ise ilk hadım edilmeli o cezayı almalı ardından ibreti alem için sallandırılmalı.

yagiz-utku

Burada tam tersi olurdu. Mağdur linç edilirdi mini etek giymeseymiş diye mesela

Görüş Bildir