Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kadınların Kolundaki Kıllara Dahi Laf Eden Sırtı Kıllı Türk Erkeğinin 14 Özelliği

 > 
25bPAYLAŞIM

Aslında başlık gayet güzel izah etti ne demek istediğimi. Sırt kılları ensesinden çıkan, gömleğinin yakasından kıl fışkıran, elmacık kemiklerinin üzerindeki kılları almayı beceremeyen, kaç bakımını gereksiz görüp martı gibi ortalıkta gezen erkekler kadınların kollarında kıl var diye ağlaşıyor… Ben mi çok abartıyorum yoksa Türk erkekleri cidden sorunlu mu?

Kaş bakımına, saç kesimine, elmacık kemiklerin böyle olsa.

Kirli sakal bıraktığında böyle görünsen.

Böylesine bakımlı, pürüzsüz bir cildin olsa.

Böyle bir vücut ve vücut kılı ile bana gelsen vallahi başımın üstünde yerin var.

Ama sen busun.

Böylesin ve kadınların kol kıllarını beğenmiyorsun öyle mi? Bravo.

1. Türk erkeği klişelerin esiridir, birisi kadınların kol kıllarına laf ettiyse kesinlikle o da beğenmemelidir.

2. Erkek dediğin kıllı olur diye kendisinin dahi inanmadığı bir saçmalığın savunucusudur.

3. Normal göğüs kılı, sakal, bacak kılı, vs. ile vücudun tamamını kaplamış yün yumağı arasındaki farkı görmekten acizdir.

4. Erkek, kadının kendisi için süslenmesini, kendine bakım yapmasını ister, ama sıra kendine gelince buna gerek görmez.

5. Erkek her şeyin en iyisini, en güzelini hak eder ve kol kılı falan kötüdür, ıyyyyy!

6. Erkeğin kadın ile ilgili her konuda konuşma, görüş bildirme hakkı vardır, ama onun kıllarına kimse bir şey diyemez.

7. Kadının tüm kıllarını aldırması şarttır, ama bunu erkek adam yapmaz, yaparsa gay falan olur mazallah.

8. Kadının güzellik kriterleri çok net ve kesindir, erkekte ise böyle standartlar yoktur, olamaz, olmamalıdır, olmasındır.

9. Erkek yüzsüzdür, dişlerini dahi fırçalamaktan aciz bir erkek rahatlıkla saçlarını sarıya boyatan bir kadını eleştirebilir.

10. Etek tıraşının gereksizliği üzerine seminer verebilecek noktaya gelmiş olsa bile, kadının pübik kıllarından şekiller yapmasını bekler.

11. İzlediği porno filmlerdeki kadınları örnek almaya bayılan Türk erkeği, oradaki erkekleri görmezden gelir.

12. “Türk kadını kıllı erkek sever” gibi kimin söylediği, kimin sevdiği, kimin uydurduğu belli olmayan bir görüşün yılmaz savunucusudur.

13. Kendi sevgilisini, eşini, partnerini Adriana Lima, Miranda Kerr, Scarlett Johansson, vb. ile kıyaslamaktan çekinmez, ama o sadece bakkal Hamdi ile kıyaslanabilir ki ondan da beter haldedir bilmez.

14. Bir şey yediğinde, içtiğinde bıyıklarından neler yiyip içtiği çok iyi anlaşılan erkeğimiz, kadının kolundaki tüylerin sayısını bile bilir ve bunu eleştirmeyi kendine hak olarak görür.

Yattığı yatağa, oturduğu koltuğa kedi, köpek gibi tüy döken erkek… Neyse ya sinirden yazacak durumda değilim, çok doldum.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
efeosman.ozdemir1

Merve haklısın bu sefer yalnız erkekte tamamen kıl olmaması da garip hoş değill kıl olsun ama fazla aşırıya kaçmaması kaidesi ile :) Köse diye nitelendirdiğimiz erkek tipide çok hoş olmuyor ama tabi aşırı kıllı erkek de hoş görünmüyor. Ama bazı şeyler yaradılıştan geldiğinden kimseyi suçlamak da hoş değil. He bazı güzellik salonları erkeklere de hizmet veriyor isteyen gider kıçındaki başındakini aldırır o da kendi kararı ama bizde biraz daha çekimser bu olaylar normal kuaförde yanaklarına ağda yaptırmaktan utanan erkeklerde var :)

mistral

sakal bıyık işlerine erkeklerin şahit olmasına gerek yok, travması ağır oluyor

bluedeep

İster alır ister almaz ama kadında kıl hoş durmuyor. Hafif tüy olabilir zaten hiç kıl olmayan kol olduğunu sanmam. Ama bazı kadınların da çok rahatsız edici görünüyor. Kadın, doğası gereği erkeğe göre daha gösterişli ve çekicidir. Onun için, erkekte ne kadar kıl olursa olsun çok acayip görünmez. Ama kadında göze batar ki çok kıllı kolu olan kadınların da zaten kendileri rahat edemeyip aldırır.

Gizli Kullanıcı

feriştah zulüm versiyon 1.2 hatta daha beter,saldıray abii!!!

sapkali-a

Sizin erkek dediğiniz ne iş yapar? Hangi düşünceye sahiptir? Daha iyi bir dünya bırakır mı? Ya da siz? Kusura bakmayın ama çok yapaysınız.

Görüş Bildir