Bize Kendini Anlat, Sana Bahar Havalarında Seni Anlatan Bir Kombin Yapalım!

595PAYLAŞIM

Bahar geliyor, yeni sezonda trendleri yakalarken asla kendinden ödün verme! 

Karakterinize en uygun kombini görmek için hemen teste! 👇

1. İlk olarak burcunuzu öğrenebilir miyiz?

Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık

2. Hayalinizdeki tatili anlatmanızı istesek bize ne söylerdiniz?

Bol bol doğa ve huzur
Deniz kum güneş
Arkadaşlar ve bol bol parti
Biraz aile, biraz sakinlik

3. Başka bir zaman diliminde yaşayacak olsanız hangisini seçerdiniz?

1930'lar
1970'ler
1950'ler
Yaşadığım dönemden memnunum

4. Karakterinizi tek bir kelimeyle anlatman gerekse?

5. Bahardan söz ediyoruz ama en çok hangi mevsimi sevdiğinizi de merak ediyoruz!

İlkbahar
Yaz
Sonbahar
Kış

6. Peki bu dünya şehirlerden daha çok hangisine ait hissediyorsunuz kendinizi?

Paris
New York
Tokyo
Atina
Londra
St. Petersburg

7. Son olarak bu alakasız GIF'lerden birini seçer misiniz? :)

Her zaman en şık ve trend!

Bize verdiğiniz cevaplardan anladığımız kadarıyla siz orijinal fikirlere sahip, düşüncelerini ve karakterini hayatın her alanında yansıtmayı seven bir kadınsınız!  Sadelikte şıklığı yakalarken baharın canlı renklerini tercih edebilir, stilinizle tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Lafın kısası, siz sezon trendlerini takip etmeyi seven bir Ipekyol kadınısınız. Bu pembe takım tam size göre! Tüm bunlar ve daha fazlası için Ipekyol’un yeni sezonuna bir göz atın deriz! Tek yapmanız gereken buraya tıklamak!

İçinizdeki heyecanı yansıtacak cesur parçalar!

Bize verdiğiniz cevaplardan anladığımız kadarıyla siz oldukça cesur ve heyecanlı bir karaktere sahipsiniz. Kendinizi göstermeyi ve dikkat çekmeyi de seviyorsunuz. Siz cesur bir Ipekyol kadınısınız. Desenleri karıştırarak modern tarza vurgu yapma zamanı. Birlikte kullanılan farklı desenlerin ahenk içindeki büyüsüne çoktan kapıldınız değil mi? O zaman tüm bunlar ve daha fazlası için Ipekyol’un yeni sezonuna bir göz atın deriz! Tek yapmanız gereken buraya tıklamak!

Konforlu şıklık!

Bize verdiğiniz cevaplardan anladığımız kadarıyla siz rahatına oldukça düşkün ama stilinden de ödün vermek istemeyen bir kadınsınız! Yani siz konforlu şıklıktan vazgeçmeyen bir Ipekyol kadınısınız. Triko elbiseler tam size göre. Hemen alıp giymek istediniz bu elbiseyi öyle değil mi? O zaman bunlar ve daha fazlası için Ipekyol’un yeni sezonuna bir göz atın deriz! Tek yapmanız gereken buraya tıklamak!

Pozitif enerjinin fiziksel temsili!

Bize verdiğiniz cevaplardan anladığımız kadarıyla siz hayata her zaman pozitif bir perspektiften bakan, yaşama enerjisi ile dolu bir kadınsınız! Bu enerjinizi de canlı renkler ve dinamik kombinlerle tarzınıza taşıyor, dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Siz pozitif enerjisini yansıtmayı seven bir Ipekyol kadınısınız. Canlı renkler tam size göre. Bu nedenle de sizi en iyi yansıtan kombinin kesinlikle bu mercan rengi takım olduğunu düşünüyoruz! Hemen alıp giymek istediniz bu kombini öyle değil mi? O zaman bunlar ve daha fazlası için Ipekyol’un yeni sezonuna bir göz atın deriz! Tek yapmanız gereken buraya tıklamak!

Görüş Bildir