Bir Kızı Erkeklerin Gözünde “Harika Kız” Yapabilecek 15 Kusursuz Hareket

4.3bPAYLAŞIM

Elbette bir kızın “Harika” olmak için bir şeyler yapmasına gerek olmayabilir,  ama bazı durumlarda erkekler onların “harika kızlar” olduğunu idrak etmekte   zorlanabilir. 

İşte bu süreci kısaltacak bir kaç maddelik önergemiz, bir deneyin,   tekrar konuşalım.

1. Kedileri normal dozda sevmek

Elbette hayvanları sevmeliyiz. Fakat kedi yer yüzündeki tek hayvan değil. Üstelik nankör de. Mesela köpeklere de şans verebilirsiniz.

2. “Selfie”de değil doğa fotoğrafçılığında profesyonelleşmek

Biz sizin içinizdeki yeteneği gördük, o yüzden sizi farklı alanlara da yönlendiriyoruz.

Doğaya çıkın, ağacı börtü böceği çekin. Ama sadece onu çekin, bir fotoğrafta da siz olmayın.

3. Trip atmayı ata sporu bellememek

Tabi mutlaka yanlış öğrenmiş olabilirsiniz, trip değil cirit aslında. Şimdi sakin olun ve elinizdeki tribi yere bırakın. Gördünüz mü? Siz sakin, biz sakin, hayat güzel.

4. Yakın kız arkadaşlardan akıl almamak

Siz zaten yeterince zekisiniz, kendi aklınız yetiyor. Erkekleri aramak istediğinizde bunu Melis’e sormayın, o arama der. Siz arayın, niye aramıyorsunuz ki zaten onu hiç anlamadık biz.

5. Ofsaytın en azından bir futbol maçı tabiri olduğunu bilmek

Ne olduğunu, nasıl olduğunu bilmenizi geçtik, futbola dair olduğunu bilin bari. Erkeklerin başka nesi var ki? Ayrıca nasıl anlamıyorsunuz o da garip, sahada rakip futbolcuyu geçip... Tamam, tamam. Futbolda yani.

6. Playstation oynamak

Nasıl tatlı bir şeydir o! Sevgiliyle yan yana oynanan maçlar, oyunlar... Vallahi bakın,bu konuya bir eğilin. PS görünce cin çarpmış gibi bakmayın.

7. Pembe dışında da renkler olduğunun bilincine varmak

Tatlı renk kabul ama o odanın hali ne ya! Pembe abajur, pembe saat, pembe duvar, pembe kalem, pembe defter, huzur değil sinir verir oldu. Diğer renklere de yönelin.

8. Bebek gibi konuşmaktan vazgeçmek

Siz bebek gibi konuşurken çekici ve seksi olmanız mantıken imkansız. Hayır kucağa   alınıp sevilmezsiniz de, eşek kadar insanlarız, zaten sevgilisiniz siz, ya da potansiyel   sevgili, komşunun tatlı kızı değil. Piiliiz stop.

9. Mervelerde daha sık kalmak

Buradaki subliminal yeterince açık, üzerine konuşmaya gerek yok herhalde.

10. Whatsapp kullanmamak

Düşündük, taşındık, Whatsapp’ın ilişki katili olduğuna karar verdik. O last seen zaten ilişkiler yürümesin, kıyametler kopsun diye yapılmış. Bizce kökten bırakalım bu whatsappı, sms neyimize yetmiyor?

11. Düz vites arabaya, araba muamelesi yapmamak

Erkekler de düz vites araba kullanamayan hanım kızlarımıza şoför muamelesi yapamıyor sonra, olmuyor.

12. Sevgilinin tanıdığı kız arkadaşları düşman değil dost bellemek

Onlar kardeş, onlar cici. İlla her tanınan kızla bir şeyler yaşanmıyor, korkmayın hemen. Erkekler sizin sevgilinizken, başka kızların kankası “Beeerk” de olabilir, masumane şeyler bunlar.

13. Sosyal medyada paylaşılan her şeyi üzerine alınmamak

Bazen bir şarkıyı sırf melodisinden ötürü sever erkekler, bazen bir capse hunharca güler, bazen başka birinin yazdığı bir cümle hoşuna gider. Her paylaşılan şeyi size bir şeyler ima etmek için yapmıyor erkekler, zaten o akıllarına bile gelmez ki.

14. Fotoğrafı beğenilen kızlarla aşk yaşandığını düşünmemek

Arkadaş listesinde bulunan bir kızın fotosunu beğenen bir erkek, ona evlenme teklif etmiş olmuyor. Bunda art niyet olmayabilir, erkekleri bu kadar aç görmeyin.

15. Pantolondan çok, etek ya da şort edinmek

Yaz geldi artık, yazık o güzel bacaklarınıza. Efil efil etekler, şortlar, incecik bluzlar giyin biraz. Yoksa da alın, pantolonlar rafa kalksın.

16. Hadi hemen fotoğrafa tıklayıp "Markafoni Harika Kızlar Koleksiyonu" ile tanışın. Bu yazın en harika kızı siz olun!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
zeynep-masal-zengin

iyi ama whatsapp tan ne istiyonuz ya

nano

Ulan kendiniz gibi olun ve Allah rızası için terbiyeli ve hanım hanımcık olun , hayatınızda en başarılı olabildiğiniz noktaya çıkın , kültürünüz yüksek tutun , araştırmacı olun hobiniz olsun günlük hayatta boş durmayın , üretken olun ve trendlerden etkilenmeyi bırakın artık. (Instagram vb. sosyal ağlarda öğrendiğiniz yarım yamalak şeyler vb , popüler sayfaları takip yerine yararlı sayfalar) Makyaj yapmak yerine suratınıza bakımı seçebilirsiniz yapmacık bir sıfatı erkek saniyesinde anlar ve o aralıktan uzaklaşır.(Ne kadar güzel yapmış farketmez , Sahtesin!) Açık saçık giyinmeyin! reklam kızı kimse sevmez , sadece o azgın tazmanya canavarları içindir çıkar için sever , o çıkar ise karşı cinsi cinsel ilişkiye kadar sürüklemek için yapılmıştır (Altınıza don giymiş gibi mini dolaşırken size bakan erkekleride düşmanınız gibi görmeyin erkekler için iç güdüseldir erkeklerin bunu yapması çirkindir frenlenebilir. Birde "Stajyer" adlı filmi izleyin. Kadını dikkate alın. Harika! "film :(("

ruzgar-sanli1

ALLAH BELANI VERSİM MARKEKO

kerem-guler1

Bu makaleyi yazan kişi kesin keko amk kgopfsdjpogsdg

cihan-cinar1

her gün onu öp ve caları öp

Görüş Bildir