Bir Eğlence Mekanında Olan Talihsiz Kaza ve İşletmenin Umursamazlığı

6.7bPAYLAŞIM

Dün Twitter'ın gündeminde bir flood vardı. Twitter'dan agresifbodur nickli kullanıcı bir eğlence mekanında başına gelen talihsiz kazayı, kazanın ardından hayatının olumsuz anlamda değiştiğini ve olaydaki işletmenin kaza sonrasında gösterdiği umursamaz tavrı anlattı.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
shawlockwood27tgmail.com

Shaw Lockwood'dan nasıl borç aldım. bir arkadaşım beni bay denilen çok güvenilir bir borç verene kadar umudumu yitirmişti. Steve para (çok nazik bir adam) bana 72 saat çalışma stresi olmadan 145.000 avro borç vermişti. posta ile şirkete açıklarım ve bana söyledikleri tek şey artık ağlamak değil çünkü bu şirketten borcumu alacağım ve onlarla bağlantıya geçme konusunda doğru kararı verdim. Kredi başvuru formunu doldurdum ve benden talep edilen her şeyle devam ettim. ve sürprizlerim için bana borç verdiler. Herhangi bir kredi türüne ihtiyacınız varsa, şu numaradan bize ulaşın: unitedloanservice@yahoo. com Bu aracı, tüm kredi arayanları bu sahte borç verenlerin eline geçirdiğim cehennemden uyarmak için kullanıyorum. yardımlarınız için teşekkür ederim steve para kredisi firması.

sevalinyus

şişe nasıl neden patlıyo ya cidden şanssız bi durum

gokturk3

Tüm eğlence mekanlarında veya kahvehanede bile olabilecek bir kaza büyük geçmiş olsun lakin ben firma yetkilisi veya çalışanlarının bu kadar umursamaz olabileceğine şahsen inanmadım avukatın açıklamalarınıda okuyunca burdan bi linç çıkmaz

bukle.acar

Yahu çok geçmiş olsun elbette, %90 görme kaybı ne demek yani hangimiz başımıza gelsin isteriz ki.. Dorock xl ile herhangi bir ilişkim de yok ancak bu olayda dava açılacak kadar mekanda suç göremiyorum. Sonuç olarak orada çalışanlar kızın gözüne doğru şampanya patlatmamışlar.. O kalabalıkta (ki gitmeyen varsa diye diyorum iğne atsanız yere düşmüyor bazı akşamlar) çalışanlar şişeleri teker teker kontrol edemezler ve ellerinden geldiğince hızlı servis yapmaya çalışıyorlar. Şişe önceden sıkıntılıymış demek ki ama bunun suçunu kimde aramak lazım bilemiyorum. Sadece mekana bu kadar yüklenilmesinde bir mana bulamıyorum..

zeynepgok

Ne derseniz deyin suç mekanın. Tamam kazara oldu kabul ama senin mekanında senin barmeninin elinde senin şişen müşterinin yüzünde patladı. En azından maddi destekte bulunabilirlerdi.

demir-dayi

beklenti kasten adam yaralamadan mekan sahibinin ya da çalışanların hapis yatması değil bence. kazara olmuş bir olayın zararının tazmin edilip gereken özürün dilenmesi

bukle.acar

ben genel yorumlara bir cevap olarak yazdım bunu zaten, mekan elini hiçbir şeye sürmesin amacıyla yazmadım tabi ki

Gizli Kullanıcı

zerre içmedenmiş bilmemne sikimmiş, gerizekalı içsen ne olacak acaba_ orada eğlenmek istesen ne olacak?

Görüş Bildir