Görüş Bildir
Haberler
Benzersiz Ten Renkleri ile Meşhur Olmuş Sıra Dışı Bir Görünüme ve Çekiciliğe Sahip Olan 17 Model

etiket Benzersiz Ten Renkleri ile Meşhur Olmuş Sıra Dışı Bir Görünüme ve Çekiciliğe Sahip Olan 17 Model

Sahip oldukları ten renkleri ve özellikleri onları küçükken ne kadar zor duruma düşürse de zaman onların eşsiz olduklarını kanıtlamış sanki. İşte farklılıkların güzelliği...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

1. Anastasia Zhidkova: Kendisi dünyanın en güzel albino kızı olarak biliniyor. Bu genç ve sıra dışı model Rusya'da modanın ve güzellik sektörünün kalıplaşmış anlayışını değiştirmiştir.

2. Nikia Phoenix: Çiller genellikle beyaz tenli insanlarda görülür. Fakat Nikia siyahi biri olmasına rağmen yüzünde çiller var. İşte bu onu benzersiz kılıyor.

3. Connie Chiu: Hong Kong'da bir ailenin 4. çocuğu olarak dünyaya gelen Connie ailenin Albino olan tek bireyi.

3. Connie Chiu: Hong Kong'da bir ailenin 4. çocuğu olarak dünyaya gelen Connie ailenin Albino olan tek bireyi.

Connie 24 yaşına gelince modellik ve jazz müziğiyle ilgilenmeye başladı. Şimdilerde ise zaman zaman jazz kulüplerine gidip şarkı söylüyor.

4. Winnie Harlow: Onu artık herkes tanıyor. Artık dünyaca ünlü bir model olan Winnie'nin vitiligo cilt hastalığı onu moda sektöründe aranan biri haline getirdi.

5. Khoudia Diop: Kömür karası ve ışıl ışıl bir tene sahip olan Senegalli model: 'Diğer insanlara benzemediğiniz için çok şanslısınız, bu yüzden kendinizi asla değiştirmemelisiniz.' diyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

6. Jewell Jefreyy: Dünyanın en ünlü albino insanlarından biridir. Modelliğin dışında aktörlük ve DJ'lik yapıyor.

7. Stephen Thompson ise tıpkı antik Yunan heykellerine benziyor. Modellik yapmayı hiçbir zaman düşünmemişti. Ama bir fotoğrafçının onu keşfetmesiyle hikayesi başladı.

8. Maeva Marshall: O da çilleri sayesinde meşhur oldu. Yüzünde sadece göz çevresinde bulunan yoğun çiller onu sıra dışı bir modele dönüştürdü.

9. Duckie Thot: Onu bir Barbie bebekten ayırmak imkansız. Yüz hatları ve teninin farklı rengi ile göz kamaştırıyor.

10. Shaun Ross: 16 yaşından beri modellik yapıyor ve Vogue, GQ gibi dergilerde boy gösteriyor. Katy Perry, Beyonce gibi isimlerin kliplerinde de rol aldı.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

11. Diandra Forrest da aslında Afro-Amerikan olup beyaz ten, yeşil göz ve sarı saçlara sahip olan ender kişilerden biridir. Kucağındaki ise kendi bebeği :)

12. Amal Sofi: İşte yine albino hastalığı sayesinde keşfedilmiş en ünlü modellerden biri.

13. Nyakim Gatwetch: En çok aranan modellerden biri ve moda dünyasında 'Karanlıklar Kraliçesi' olarak tanınıyor.

14. Thando Hopa: İşte bir siyahi albino örneği daha...

15. Elliot Brown: Kendisi çocukken çillerinden çok utanıyordu. Fakat bu onu o kadar sıra dışı biri yapmıştı ki çilleri sayesinde modellik kariyerlerinin ilk adımını attı.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

16. Xueli: Bu elf görünümündeki küçük kız 12 yaşında keşfedildi. Şu anda 15 yaşında ve moda dünyasında en çok aranan kişilerden biri.

17. Inga Klaassen: Muhteşem bir görünüm, sizce de öyle değil mi?

BONUS: Ava Clarke farklı ten rengi sebebiyle en erken keşfedilmiş kişidir. Bu küçük kız şimdiden Vogue, Denim ve VIP gibi dergilerde boy gösterdi ve çeşitli projelere katıldı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
623
323
157
44
29
24
18
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın