Görüş Bildir
Haberler
Bahçeli: 'Bundan Sonra Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak'

Bahçeli: 'Bundan Sonra Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, PKK'nın alıkoyduğu 13 Türk vatandaşını şehit etmesine ilişkin, 'Mağara katliamının PKK terör örgütü ve destekçilerinin hesaba çekilmesi için bir yol ağzı, bir karar ve kader anı olduğuna inanıyorum.' dedi.

'Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak' diyen Bahçeli 'Herkes tarafını ve tercihini yapmalıdır: Ya hıyanet ya hidayet, ya melanet ya da millet.' ifadelerini kullandı.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan Bahçeli şunları söyledi:

  • 'Irak’ın kuzeyindeki Gara bölgesine ve mücavir alanlara yuvalanmış bölücü teröristleri temizlemek amacıyla 10 Şubat 2021 tarihinde başlayan Pençe Kartal-2 Harekâtı başarıyla icra edilmiştir. Müteakiben kahraman askerlerimizin üslerine intikali emniyetle sağlanmıştır.

  • Bu vesileyle Sayın Cumhurbaşkanımızı, Milli Savunma Bakanımızı, komuta heyetimizi ve harekâta katılan bütün kahraman askerlerimizi yürekten kutluyor, hepsine teşekkür ediyorum. Hainlere göz açtırmadılar, manevra sahası bırakmadılar. Nitekim PKK’nın sonu da göründü.

  • PKK/YPG demek insana ve insanlığa ait olan her değer ve emanetin imhası demektir. Hain örgüt tarafından kaçırılıp bir mağarada alıkonulan on üç sivil vatandaşımızın katledilmesiyle ilgili acı haber milli yüreklere ateş topu gibi düşmüştür. Nihayetinde söz hükmünü kaybetmiştir!

  • Şehit olan hem kahraman askerlerimize de hem de aziz vatandaşlarımıza Cenab-ı Allah’tan rahmetler diliyorum. Başımız Sağolsun diyorum. Mağara katliamının PKK terör örgütü ve destekçilerinin hesaba çekilmesi için bir yol ağzı, bir karar ve kader anı olduğuna inanıyorum.

  • Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak, hiç kimse şablon ve bildik ezberlerin arkasına saklanamayacaktır. Masumların kafalarına kurşun sıkan hainleri kim aklamaya ve arkalamaya yelteniyorsa bilinsin ki cinayetlere taammüden iştirak etmiş demektir. Ve teröristtir.

  • Herkes tarafını ve tercihini yapmalıdır: Ya hıyanet ya hidayet, ya melanet ya da millet.'

Yaşananlara ilişkin Bakan Akar'ın açıklamaları 👇

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
62
18
12
11
5
3
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pasif Kullanıcı

ölen insanlar olunca ne güzel de esip gürlüyor. olmayınca da fino köpeği gibi bi o kucakta bi bu kucakta.

V for Valkyr

Bahçeli riyakarlığı bıraksın. PKK'nın bitmesini en çok kendi istemez. Çünkü PKK biterse, kendisinin ve partisinin de biteceğini gayet iyi biliyor.

Pasif Kullanıcı

Ortağına söylesene kapatsın Hdp'yi? Bize niye anlatıyorsun.