Aşk Hayatını Hangi Tarkan Şarkısının Anlattığını Söylüyoruz!

1.1bPAYLAŞIM

Aşkın her tonu Tarkan şarkılarında gizlidir. Bakalım sizin aşkınızı hangi Tarkan şarkısı anlatıyor...

1. Aşklarıyla zihinlerimize kazınmış çiftlerden birini seç!

2. Nasıl tiplerden hoşlanırsın?

Zeki, sert ve biraz ukala tipleri severim
Kibar ve eğlenceli tipler çeker beni
Ben güzelden anlarım, güzeli severim! Karşımdaki gösterişli olmalı!
Bu işler hep kısmet! Gönül bu...

3. Hoşlanacağın, o çok seveceğin kişiyi buldun diyelim... Onunla aşk nerede yaşanır?

4. Bir de fıkır fıkır danslardan birini seç!

Oryantal
Tango
Flamenko
Salsa
Sirtaki
Roman Havaları

5. Sezen Aksu'nun hayat dair unutulmaz şarkı sözlerinden hangisini kendinle özdeşleştirebiliyorsun?

''Aşk koruyabilir bir tek, kaldıysa eğer hâlâ masumiyetimizi.''
''Bazı şeyler var ki söylenmiyor, biz seninle sözleri susarak aştık.''
''Ağlamak, şu gelip geçici dünyada her şeye rağmen var olmak demek.''
''Her gün bir şey daha biter, giderek acı vermez biten şeyler.''
''Onların kendi hikayeleri yok, onlar sadece seyirci dünyada. Aşksız, yaşsız, hasarsız bir diyarda.''

6. Sevdiğin sana hediye olarak ne versin?

Uçak bileti!
Yüzük alsın tabi ki!
İşime yarayacak şeyler olsun
En sevdiği kitabı <3
Kendi eliyle, emeğiyle yaptığı bir şeyi
Eve gelirken ekmek alsın

7. Son olarak da... Sence dünyayı ne kurtaracak?

"Hüp!" çıktı!

Herkesin özendiği, dengeli, saygılı, mutlu ilişkiyi yaşıyorsun. Sevdiğin insan tarafından fazlasıyla seviliyorsun; ikinizin de içinizin güzelliği dışınıza yansıyor. Eğleniyor, birbirinizi mutlu ediyor, güzel vakit geçiriyorsunuz. Sizi bu dünyada ayırabilecek şey yok!

"Kuzu Kuzu" çıktı!

Dürüstsün, neşelisin, egosuz ve sevimlisin! Mutlu mesut bir ilişki yaşamak istiyorsun fakat azıcık hoppa bir karakterin var. Arada dengesiz davranıp sevdiceğini üzüyorsun ama en azından hatanın farkındasın. Bu ilişkiye elinden geleni vermek ve daha güzel bir hale getirmek istiyorsun; başaracaksın da! Çok güzel günler sizi bekliyor!

"Verme" çıktı!

Seni birileri çok üzmüş! Fazlasıyla duygusal ve yumuşak bir insansın. Sırf karşındakini üzmemek için sana yapılan haksızlıklara bile ses etmiyorsun bazen. Her şeyi sineye çekiyorsun. Bunu yapmamalısın! Eğer sevgi ve şefkat ihtiyacını karşındaki insan karşılayamıyorsa, yol ver gitsin; zira sen çok daha iyilerine layıksın!

Dön Bebeğim çıktı!

Geçmişte kalmış hiç unutamadığın o insanı hala çok özlüyorsun... Fakat artık o insanı gerçeklerden uzak bir şekilde kafanda yarattığını ve idealleştirdiğini fark etmelisin! Bir ilişki çok güzel olsaydı, bitmezdi! Geçmişi geçmişte bırakıp ileriye bakmalısın!

"Ölürüm Sana" çıktı!

Sen tam derin tutkuların insanısın! Sıradan aşklar, mesafeli ilişkiler sana göre değil. Sevdiğin insana adeta zincir bağlanıyor ve ona dair her şeyi bilmek, tamamen ona ait olmak istiyorsun! Bu hisler karşılıklıysa çok güzel elbette; fakat saplantıları her zaman biraz törpülemekte fayda vardır!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
abdullah-calar

"Ölürüm Sana" çıktı! Sen tam derin tutkuların insanısın! Sıradan aşklar, mesafeli ilişkiler sana göre değil. Sevdiğin insana adeta zincir bağlanıyor ve ona dair her şeyi bilmek, tamamen ona ait olmak istiyorsun! Bu hisler karşılıklıysa çok güzel elbette; fakat saplantıları her zaman biraz törpülemekte fayda vardır!

duru_ozdogan

ölürüm sana

asyakurnaz12

"Ölürüm Sana" çıktı! Sen tam derin tutkuların insanısın! Sıradan aşklar, mesafeli ilişkiler sana göre değil. Sevdiğin insana adeta zincir bağlanıyor ve ona dair her şeyi bilmek, tamamen ona ait olmak istiyorsun! Bu hisler karşılıklıysa çok güzel elbette; fakat saplantıları her zaman biraz törpülemekte fayda vardır!

emre-midikoglu

"Verme" çıktı! Seni birileri çok üzmüş! Fazlasıyla duygusal ve yumuşak bir insansın. Sırf karşındakini üzmemek için sana yapılan haksızlıklara bile ses etmiyorsun bazen. Her şeyi sineye çekiyorsun. Bunu yapmamalısın! Eğer sevgi ve şefkat ihtiyacını karşındaki insan karşılayamıyorsa, yol ver gitsin; zira sen çok daha iyilerine layıksın!

ceren.aylin656

Ölürüm Sana" çıktı! Sen tam derin tutkuların insanısın! Sıradan aşklar, mesafeli ilişkiler sana göre değil. Sevdiğin insana adeta zincir bağlanıyor ve ona dair her şeyi bilmek, tamamen ona ait olmak istiyorsun! Bu hisler karşılıklıysa çok güzel elbette; fakat saplantıları her zaman biraz törpülemekte fayda vardır!

Görüş Bildir