Aşk Acısı Çekenlerin Ciğerini Parçalayan, Billur Gibi Sesiyle Türk Müziğinin Aranan Kanı: Ayçin Asan

10PAYLAŞIM

İnsanlar onu "coverları orijinalinden daha güzel söyleyen kadın" olarak tanıyor. Güzelliği ve samimiyeti ise çok başka. Evet Ayçin Asan'dan bahsediyoruz. Onu tanıyanlar bir daha bırakamıyor, ilk kez dinleyecek olanlar ise çok şanslı çünkü sesi insanı çok derinden etkiliyor. Gelin onu daha yakından tanıyalım.

Ayçin Asan'ı eskiden beri tanıyanlar onun zamanında bir Vine fenomeni olduğunu bilirler.

Kısa siyah beyaz videolarda söylediği şarkılarla ta o zamandan kendisine bir hayran kitlesi oluşturmuştu aslında. Sonrasında ise Evet Ne Söylüyorduk isimli müzik grubuyla YouTube'a girdiler ve müzik kariyerleri giderek büyüdü.

Daha yakın zamana gelelim: 2019 yılının son aylarına doğru Sarı Odalar şarkısıyla listelerin en başında kendine yer ayırmayı başarmıştı. O yüzden bu şarkıyı muhtemelen biliyorsunuz,👇

Pandemiden en çok etkilenen sektörlerden biri de müzik sektörü biliyorsunuz. Birçok sanatçı (ve elbette bizler de) konserleri çok çok özledik.

Bu özlemimizi de canlı performanslarla gidermeye çalışıyoruz. Instagram'da, YouTube'da sevdiğimiz isimleri takip ediyoruz ve biraz olsun teselli buluyoruz. Ayçin Asan da hem Instagram'ı hem YouTube'u çok etkili kullanıyor. Hatta bu sayede sesini duyuran ve büyüyen isimlerden bir tanesi.

O muhteşem sesiyle söylediği canlı performansları sık sık YouTube kanalı "Evet Ne Söylüyorduk"ta paylaşıyor.

Aşk acısı çekenlerin derdine sesiyle dert katıyor demek mümkün.

Konserler başlar başlamaz gidip canlı dinlenmesi gereken isimler listemizin başına yerleşti kendisi.👇🏻❤️

Biz onun sesine bayılıyoruz. Başarıların daim olsun Ayçin Asan!

Evde ya da sokakta ol fark etmez, müzik ve müzik hakkında her şey @yuzdeyuzonline Instagram ve Twitter hesaplarıyla senin yanında!

instagram.com/yuzdeyuzonline

twitter.com/yuzdeyuzonline

Görüş Bildir