Asimetrik Göğüslere Sahip Kadınlar İçin Kişiselleştirilebilir Sütyenler Üreten Firma

492PAYLAŞIM

Her ne kadar öyle bir şey yokmuş gibi davransak da asimetrik göğüsler kadın olmanın bir gerçeği. Bazen çok milimetrik, bazen bariz farklarla olsa da her kadının iki göğsü birbirinden farklıdır. Oysa iç çamaşırları hep sanki eşitlermiş gibi üretiliyor. Bu gerçeğe daha fazla göz yummak istemeyen bir firma şimdi asimetrik göğüsler için sütyenler üretiyor.

Kaynak: https://hellogiggles.com/shopping/compan...

Asimetrik göğüsler bir hayat gerçeği.

Silikonla eşitlenmiş ve mükemmel görünümlü göğüsler olması gerekenmiş gibi gösterilse de, gerçek dünyada neredeyse hiçbir kadının göğüsleri %100 eşit değil.

Bu durum bazen ameliyat gerektirebilecek kadar aşırı olsa da, genellikle çok küçük farklar şeklinde olduğu için pek fark edilmiyor.

Pek çok kadının bir göğsü diğerinden birkaç santim yukarıda veya büyük. Bu sebeple kişinin kendisinden başka birinin anlaması mümkün değil.

Asimetrik göğüslerin pek çok farklı sebebi var. En önemlisi de hormonal sebepler.

Ayrıca sürekli kullanılan elin (ve kolun) olduğu taraftaki göğüs daha dolgun olmaya meyilli. Kullanmadığınız elinizin tarafını sporla çalıştırarak o bölgedeki kasları bir miktar büyütebilirsiniz.

İç çamaşırı firmaları bildiğimiz üzere sütyenleri iki göğsün tamamen eşit olduğu ön koşuluyla üretiyor.

Vücutlarımız elbette mükemmel ama mükemmelliğin ön koşulu da simetri değil.

Şimdi ilk kez bir iç çamaşırı firması asimetrik göğüslere özel sütyenler çıkarmaya hazırlanıyor.

ThirdLove adlı Amerikalı iç çamaşırı firması, bugüne dek hiçbir markanın dikkat etmediği bir noktaya odaklanarak kişiye özel sütyenler üretiyor.

Kontür sütyen adındaki model, her kadının kendi vücuduna göre kişiselleştirebilmesini ve böylece vücuduna tam oturan bir sütyen elde edebilmesini sağlıyor.

Bunu takıp çıkarılabilir pedlerle yapıyor. Küçük olan tarafa bir ya da aşırı asimetri durumunda iki ped yerleştirip ideal görüntüye kavuşabiliyorsunuz.

Bu ekstra dolgulu sütyenlerle büyük göğüs görüntüsü vermek gibi değil, sadece eşitleyip asimetrik görüntüyü düzenlemek için.

Kimsenin mükemmel olmadığını gösteren ve kadınların kendisiyle barışmasını sağlayan firmayı tebrik ediyoruz! 👏👏👏

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tugcefa

abazalar icin cok guzrl icerik tesekkurler

zulal-bayoglu1

ne büyük dert

arizonakertenkelesi

inek memesi gibi memelere sahip olan kadınlar içinde cicili bicili sütyenler yaparlarsa sayet iste o zaman ayrım yapmadıklarını anlarım babanne sütyeni gibi sütyen takıyoz onlar da bok gibi duruyor hem küçük gösteren hemde dik durduran sütyen yok mu AQ

vag

benimkiler normal galiba

Görüş Bildir