Aşı Karşıtlarının Organize Olup Randevulu Aşıları Ziyan Etmesine Gelen Haklı Tepkiler

28PAYLAŞIM

Virüsten çok daha büyük bir sorunumuz var.

Kovid-19 1 buçuk senedir hayatımızda ve tüm dünyaya çektirdiklerini anlatmaya sayfalar yetmez. Çalışanı işinden, okuyanı eğitiminden etti. Ruh sağlığımızı bozdu. Yakınlarımızı kaybettik, çoğumuz yakalandık.

Ve aklı başında olan herkes bu salgının bir an önce bitmesini istiyor.

Tüm dünyanın beklediği aşı pek çok ülkede uygulanmaya başladı. Aşılama yapan bazı ülkeler normalleşmeye tamamlarken pek çok ülke de o doğrultuda ilerliyor. Yalnız virüsten daha tehlikeli bir sorun var.

Dijital mecralardaki aşı karşıtı gruplar iddialara göre organize olup randevulara gitmeyerek aşı hakkı kazananların haklarını boşa düşürüyor.

Üstelik sürecin başından beri gece gündüz çalışan, yüzlerce şehit veren sağlık çalışanlarına da saygısızca davranıp süreci baltalamayı planlıyorlar.

Kaynak: Coronavirus Report

Haliyle tepkiler de gayet yerinde 👇

👇

👇

👇

👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
blondewitch

Abi mal mısınız basit bir ağrı kesicinin de yan etkisinde "sebebi bilinmeyen ani ölüm" yazar. Bu kadar mal olmayın ya bir işi de düzgün yapın. Ayrıca aşı zorbalığı diye çemkiriyorsunuz ama asıl zorbalık sizin bu yaptığınız. Size ne amk? Siktir git olma aşı.

kitsunexof

herkes salak bi siz akıllsınız dingiller

ali-dal2

Bunlar da aynı kendi inandığı saçmalığı başkasını da inanmaya zorlayan yobazlara benziyor. Kendi aşı vurulmak istemeyip, başkasının da hakkını gasp etmeye çalışması da aynı kafanın ürünü.

develop-er

Zorla basıcan aşıyı bunlara yada bırak ya.. HES e giriliyor aşı durumu zaten meraklanmayın, bir tarihten sonra aşı olmamış kişiler kapalı alanlara vb giremeyecek gibi geliyor bana sonra ararlar aşıyı.. ..

ahsen-bilgic1

telegramda bu tarz o kadar saçma gruplar var ki, annem aşı oldu böyle böyle bir yan etkisi görüldü sizce ne yapılmalı diye soru sordum bir gün ( aşı ile ilgili kanal olduğu için oraya sordum öncesinde kanal hakkında bilgim yoktu ) aynı emre diye bir yönetici : annen aşı olmayı göze alıyorsa ölmeyi de göze almış demektir, bir şey yapmasına gerek yok acı çeke çeke gidecek zaten demişti. dünya genelinde bu aşı karşıtlığı nasıl işliyor bilemem ama Türkiye de saygısızlık, cahillik ve yobazlık üzerinden yürütülüyor işler.

Görüş Bildir