Artık Hurdaya Çıkma Eşiğindeki Bilgisayarınızın Tedaviye Cevap Vermediğinin 11 Kanıtı

-

Onlar, namıdiğer hurdalar... Artık emekli olsunlar! 💻🤓

1. Ne kadar format atsanız da, bilgisayar mühendisi kuzeninizi çağırsanız da her seferinde daha çok yavaşladığına tanıklık edersiniz.

Her format bir umut, her oyuna girişte kasma da gerçeklerdir. O bilgisayar is dead! 😱

2. Götürmedik doktor, götürmedik tamirci bırakmasanız da o ısınma sorununa bir türlü çözüm bulamazsınız.

Doğalgaza, likit gaza, o baza şu gaza son! Eski bilgisayarı oturma odasına kurun ve yeni bir notebook ile sıcacık odanın keyfini çıkarın! 🔥

3. Donan oyunlarınızı silip silip tekrar yüklemeniz de çözüm vermez. O oyunları artık eskisi gibi heyecanla oynamanız imkânsızdır.

O bilgisayarla ancak internet bağlantısı yokken oyun oynanır, değiştirelim lütfen... 😂

4. Hiç değilse film izliyorum deseniz de filmin en heyecanlı yerinde kendi kendine kapanır, izlediğiniz filmden bile tat alamazsınız.

Yav arkadaş bir bilgisayarda sesler bile kasar mı ya?! 😭

5. Yeni aldığınız oyunu bilgisayara büyük bir istekle yüklerken "loading" kısmına geldiğinizde makine donar. Sakin olmalısınız...

Gençliğimizin baharında, ergenliğin ortasında bilgisayar insana bunu yapar mı?!

6. İş hayatına adımınızı attıktan sonra ilk iş bir bilgisayar ile yüzleşmektir. Fakat bu yüzleştiğiniz bilgisayar en iyi arkadaşınız olmayacaktır. En azından çoğu durumda.

O bilgisayarlar değişsin, yepisyeni notebooklar gelsin! 🤓🤓

7. İki kelime deneme yazacağız, rapor hazırlayacağız diye girdiğiniz metin belgesinde bastığınız tuşlar ekrana 5 saniye gecikmeli gelir.

Çivi yazısı mı bu ya? 😞😞

8. Bilgisayar kasmaya başlayınca bir umut yenileye tıklarsınız, tıklarsınız ama gelen giden olmaz... Değişen de olmaz!

Parmaklarınıza yazık değil mi? Bir parmak bin bilgisayara değer! 👆

9. Dur bi' temizleyelim de kendine gelsin denilen bilgisayar eğer asırlık tozları dışarıya salıyorsa, o makineden hayır gelmez.

Alerji azdıran eski bilsiyarlarınızı atın! 🤓

10. Adeta kabloya bağlı yaşar, pilinin ömrü kalmamıştır. Şarj kablosunu çıkardığınız anda ya da elektrikler gittiğinde kapanır, sinirlerinize hakim olamazsınız.

Dolmuyor... Dolmuyor, kablosuz olmuyor!! 😭

11. Olur da iki işlem yapayım diye dede bilgisayarınızı açtığınızda açılan pencereler ile hayal gücü zorlayan desenler yaratabilirsiniz.

İşte o an, bilgisayarın yüzünü toprağa döndüğü, son elektriğini sizin için harcadığı andır... Başınız sağolsun. 😢

Miadını doldurmuş, emekliliğine gün sayan bilgisayarlarınıza "bay bay" derken Teknosa'ya "merhaba" deyin! Jet hızında Casper bilgisayarları kaçırmayın!

Siz de yepyeni, jet hızında bir Casper bilgisayara kavuşmak için Teknosa mağazalarımızı ya da internet sitemizi ziyaret edin!

Görüş Bildir