Ana Kuzusu Olarak Nam Salmış Yengeç Burcu Erkeğini Etkilemenin Yollarını Anlatıyoruz

26PAYLAŞIM

Duygularını derin yaşayan, ana kuzusu yengeç burcu erkeğini etkilemenin çeşitli yollarını araştırdık. Bakalım yengeç erkeğini etkilemek için neler yapmamız gerekiyor?

Yengeç burcu erkeği çok sevilmek ister. Sevginizi ve değer verdiğinizi göstermelisiniz. Hislerinizi, yengeç erkeğine anlatın. Duygularınızı belli etmekten çekinmeyin. Çünkü sevildiğinden emin olmak ister.

Yengeç erkeğinin güvenini kazanmak zordur. Arkadaşça bir tavır kendini güvende hissettirir. Güvenini kaybetmemeye özen gösterin ve asla yalan söylemeyin.

Sakin ve uyumlu olmak önemlidir. Duygularının önemsenmesini ister. Morali bozuk olduğunda onunla konuşun ve rahatlatın, bu durum yengeç erkeğini iyi hissettirir.

Ev, yengeç erkeği için önemlidir. Evcimen bir yapısı vardır. Dışarıda vakit geçirmektense evde vakit geçirmeyi tercih eder. Ayrıca, sizi evine davet etmesi demek, size değer verdiğinin göstergesidir.

Saldırgan ve zor kadınlardan anında uzaklaşır. Nazik ve şefkatli olmanızda fayda var. Çatışmak yerine anlaşmanın bir yolunu bulmalısınız.

Arkadaşlığa çok önem verir. Hayat hikayesini anlatmayı seven yengeç erkeği; çocukluğundan bugününe kadar yaşadıklarını bilen ve onu iyi tanıyan birini ister. Kısacası, tüm dikkatinizi ona vermenizi ister.

En romantik erkekler yengeç burcu erkeğinden çıkar. Ancak bu romantikliğin karşılıklı yaşanması daha çok hoşuna gider. Aşkta kendini zirvede hissetmek ister. Bu sebeple sizin de romantik bir kadın olmanız önemlidir.

Yengeç burçları ana kuzusu olur. Bu sebeple annesinin onayı onun için çok önemlidir. Kendinizi annesine sevdirmeniz gerektiğini unutmadan harekete geçin.

BONUS: Hasta olduğunda yengeç erkeğine ayrı bir özen gösterin. Ona çorba yapıp kendi ellerinizle içirin, yastığını düzeltin, üstünü örtün. Sonuç: İşlem tamamdır :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
defne83

Tam bir fiyaskodur yengeç erkeği iletişimi kuvvetli kandırması da bi o kadar şiddetlidir oyun oynamayı aptal yerine koymayı insan kullanmayı çok sever dahası iyi bir jokerdir ve pokeri de iyi oynar ne alaka demeyin bilenler anladılar bile ... ayrıca manipüle etmeye bayılır siz çırpındıkça hoşuna gidecek kadar merhameti kırıktır hem haklıdır ve sizi hasta edene dek buna devam da eder .. sözün özü şu ki hanımlar uzak durun ve kendinizle kalmayı tercih edin ....

sonfecikitsune

O kadar haklısın ki

ramonelindio

Normalde insana ilgi gösterdikçe kaçar ya...Biz tam tersi daha çok bağlanırız.İlgisiz bırakıp,trip yapıp bu saftiriği iyice maymun edeyim diye hatalara düşerseniz;tırmanacak ağaç bulamayan maymun siz olursunuz.Bize net olun.İstemiyorsanız açıkça söyleyin,ima ve tavır işlerini bırakın.

bringmemazlum

Yengeç burcu olarak kahretsin ki 6.his durumu var. Karşındakinin yalan söylediğini çok çok önceleri hissetmek ve buna inanmış gibi yapmak. Berbat.

sairsel

Tam bir nokta atışı yapılmış tebrikler ;)

Gizli Kullanıcı

Bir yengec burcu erkegi olarak söylüyorum doğru özellikle eve kız atma kısmı aman pardon çağırma kısmı

Görüş Bildir