Görüş Bildir
Haberler
"Aman İcat Çıkarma" Diyenlere Karşı TEB Akıl Fikir Yarışmasına En Yenilikçi Fikrinle Katılma Zamanı!

"Aman İcat Çıkarma" Diyenlere Karşı TEB Akıl Fikir Yarışmasına En Yenilikçi Fikrinle Katılma Zamanı!

TEB
10.01.2022 - 15:37 Son Güncelleme: 27.05.2022 - 16:05

Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından 2006 yılından bu yana finans sektörüne yenilikçi ve yaratıcı ürünler kazandırmak, müşteri deneyimini iyileştirmek ve inovasyon kültürünü yaygınlaştırmak amacıyla ‘İcat Çıkar’ sloganıyla düzenlenen TEB Akıl Fikir Yarışması, inovatif fikirler için büyük bir fırsat sunmaya devam ediyor.

15 Yıldır bu alanda sayısız ödül ve teşvik veren TEB bu etkinlikte uzmanlaşmış durumda!

Yetkin jürileri ve tecrübesiyle TEB, fikirlerini sergilemen için bütün koşulları sağlıyor.

Amaç finans sektörüne yenilikçi ve yaratıcı ürünler kazandırmak, müşteri deneyimini iyileştirmek ve inovasyon kültürünü yaygınlaştırmak!

‘İcat Çıkar’ sloganıyla düzenlenen TEB Akıl Fikir Yarışması, inovatif fikirler için büyük bir fırsat sunmaya devam ediyor.

TEB Akıl Fikir Yarışması üç kategoride gerçekleşecek!

Her yıl daha da büyüyen bir ilgiyle, en önemli açık inovasyon uygulamalarından biri olan TEB Akıl Fikir Yarışması bu yıl da ‘Üniversite Öğrencisi - Yeni Mezun’, ‘Müşteri’ ve ‘Teknolojik Girişimci olmak üzere üç ayrı kategoride düzenlenecek.

TEB Akıl Fikir Yarışmasına katılım için son tarih 31 Ocak 2022!

‘Üniversite Öğrencisi - Yeni Mezun’ ve ‘Müşteri’ kategorilerinde bankacılık ürün ve hizmetleriyle ilgili yenilikçi, yaratıcı fikir ve projeler; ‘Teknolojik Girişimci’ kategorisinde ise sektör bağımsız teknoloji tabanlı projeleri olan tüm girişimciler 31 Ocak 2022 tarihine kadar buradan başvuru yapabilecek.

İcat çıkaran en iyi ‘fikir’ler ödüllendiriliyor!

Jürinin farklı sektörlerin önde gelen isimlerinden oluştuğu yarışmada, katılımcıları finansal ödüllerin yanı sıra TEB’de kariyer fırsatları, sürpriz hediyeler ve TEB Girişim Evi’ne katılım önceliği bekliyor. Ayrıca en inovatif üç proje sahibi Bahçeşehir Üniversitesi tarafından MBA bursu ile ödüllendiriliyor.

Yarışma sonunda dağıtılacak ödüller ise şöyle:

  • ‘Üniversite Öğrencisi -Yeni Mezun’ Kategorisi’nin birincisi 25 bin TL, ikincisi 15 bin TL, üçüncüsü ise 10 bin TL ödül kazanıyor.

  • ‘Müşteri’ kategorisinde birinci olan yarışmacı 25 bin TL ödülün yanı sıra sürpriz hediye almaya hak kazanıyor. İkinci olan TEB müşterisi 15 bin TL, üçüncü ise 10 bin TL’lik ödülün sahibi oluyor.

  • ‘Teknolojik Girişimci’ kategorisinin birincisi 25 bin TL, ikincisi 15 bin TL, üçüncüsü ise 10 bin TL ödül kazanıyor. Ayrıca bu kategoride finale kalan yarışmacılar TEB Girişim Evi’ne öncelikli katılım hakkı elde ediyor.

TEB Akıl Fikir Yarışmasıyla O Yıllardır Aklında Olan Yenilikçi Fikrini Ortaya Koy!

TEB Akıl Fikir Yarışmasıyla O Yıllardır Aklında Olan Yenilikçi Fikrini Ortaya Koy!

İcat çıkarma diyenlere kulak asma. Şimdi tam icat çıkarma vakti! Hemen buraya tıkla TEB Akıl Fikir Yarışmasına Katıl!