Görüş Bildir
Haberler
Alparslan Büyük Selçuklu 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Alparslan Büyük Selçuklu 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Büyük Selçuklu İmparatorluğu'nun devlet yapısını, siyasi olaylarını, savaşlarını ve Sultan Alparslan'ın hayatını ele alan başrollerini Barış Arduç, Fahriye Evcen, Ulaş Tuna Astepe'nin paylaştığı Trt1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Alparslan Büyük Selçuklu'nun 5. bölüm fragmanı yayınlandı! Peki Alparslan Büyük Selçuklu'nun 4. bölümde neler oldu? İşte detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Selçuklu ve Türk tarihinin eşsiz hükümdarı Sultan Alparslan’ın nefes kesen destansı hikayesinin anlatıldığı Alparslan Büyük Selçuklu dizisi ilk tanıtımdan itibaren büyük merak uyandırdırmasının hakkını vererek reyting sıralamasında zirveyi koruyor. Peki 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Alparslan Büyük Selçuklu 4. Bölüm Özeti

Alparslan Büyük Selçuklu 4. Bölüm Özeti

Rüstem ve Arslantaş’ı kurtarmak için Şelemzar Emiri İlteber’in köşküne gizlice sızan Sencer, İlteber’in kızı Turna’ya yakalanmıştır. Turna, Sencer’e duyduğu sevgiyi hiçe sayıp, onu İlteber’in adamlarına teslim edecek midir? Bu olay ikisi arasında filizlenen sevgiyi etkileyecek midir?

Sencer, önüne çıkan zorlu badireleri atlatıp Rüstem ve Arslantaş’ı İlteber’in elinden kurtarabilecek midir? Bu sayede Batınilerin güvenini kazanıp Anadolu Türkmenleri’yle Melikşah arasında çıkması muhtemel savaşı önleyebilecek delilleri ele geçirebilecek midir?

Uzun aramaları neticesinde Sencer’in kim olduğunu öğrenmeyi başaran Yorgos, Sencer’i bulamayınca gecenin bir vakti Başulu’nun çadırına gizlice girmişti. Yoksa intikamını almaya çadırda yalnız başına uyumakta olan Başulu’yu öldürerek mi başlayacaktır?

Kalemi kılıca yoldaş eyleyen Nizamülmülk’ün İsfahan’a getirdiği Büyük İslam Âlimi Gazali, Batınilere karşı nasıl bir faaliyete girişecektir?

Casus olduğundan şüphelendiği iki kişinin peşinden yolladığı adamların öldüğünü öğrenip çılgına dönen Andreas, askerlerinin intikamını nasıl alacaktır? Casus olduklarını bildiği iki adamın aslında Melikşah ve Kamaç olduğunu öğrenecek midir?

Eline geçirdiği, Elçin’in ihanetinin bir vesikası sayılacak olan vasiyeti Sultan Melikşah’a ulaştırmak ve onu Elçin hususunda uyarmak isteyen Terken, avlak yolunda ölümcül bir kaza geçirip, hamile haliyle kanlar içinde kalmıştı. Terken ve karnındaki bebeğin akıbeti ne olacaktır?

Avlakta Sultan Melikşah ve Tapar ile Anadolu emirliği üzerine tartışan ve Melikşah’ın öfkesini üzerine çeken Elçin’in fırlattığı ok Melikşah’ı öldürecek midir?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın