Görüş Bildir
Haberler
Alışveriş Alışkanlıklarına Göre Hangi Ünlü Kadınsın?

Alışveriş Alışkanlıklarına Göre Hangi Ünlü Kadınsın?

Alışveriş yapmak biz kadınların en büyük tutkusu. Pekii senin alışveriş tarzın hangi ünlüye benziyor? Haydi teste!

1. Öncelikle yaşını öğrenelim!

2. Annelerin alışveriş alışkanlığı daha farklı oluyor tabii, ihtiyaçlar istekler de çocuğa göre değişiyor. Peki senin çocuğun var mı, varsa kaç yaşında?

3. Gelelim sanaaa… Aşağıdaki ayakkabılardan hangisini görünce bi’ için gitti?

4. Biraz da günlük giyimini öğrenelim. Hangisini gün içinde asla giymezsin?

5. Diyelim ki eşinle / sevgilinle birlikte bir davete katılacaksın ve kendisi giyim kuşamdan pek anlamıyor. Onu nasıl giydireceksin?

6. Diyelim ki şu çantalardan hepsinin fiyatı aynı. Hangisini alırdın?

7. Bir de en son aldığın güneş gözlüğüne benzeyen güneş gözlüğünü seçer misin bizim için?

8. Son olarak alışveriş yaparken alacağın ürünün en çok dikkat ettiğin özelliği aşağıdakilerden hangisi?

Sen yerli Beyonce çıktın!

Sen yerli Beyonce çıktın!

Verdiğin cevaplara göre alışveriş alışkanlıkların seni yerli Beyonce olarak gösteriyor. Sen de tıpkı onun gibi kendine özgü bir tarz oluşturmuşsun. Çevrendeki herkes senin gibi giyinmek, senin gibi davranmak istiyor. Tüm bunların yanında anaçsın, sevdiklerini koruyup kolluyor. Tarzınla onların hayatını da etkiliyorsun. Çünkü sen gerçek bir kadınsın. Kadınlar Bilir: Kadın olmak güçtür!

Sen yerli Kate Middleton çıktın!

Sen yerli Kate Middleton çıktın!

Verdiğin cevaplara göre alışveriş alışkanlıkların Kate Middleton ile tıpa tıp aynı. Sen de onun gibi kusursuz olanı seviyorsun, kısacası mükemmeliyetçisin. Hayatındaki her şey senin gibi muhteşem olmalı ve ışıklar altında parlamalısın. Bu yüzden düzenli ve idealistsin. Başarısızlığa asla tahammülün yok, karşına engeller çıksa da ayağa kalkıp hedefine yürümeye devam edersin. Çünkü sen gerçek bir kadınsın. Kadınlar Bilir: Kadın olmak güçtür!

Sen yerli Angelina Jolie çıktın!

Sen yerli Angelina Jolie çıktın!

Verdiğin cevaplara göre alışveriş alışkanlıkların Angelina Jolie ile oldukça benziyor. Sen de onun gibi sevimlisin ve alışveriş yaparken o an sana tatlı gelen şey her neyse onu alıyorsun. Kuralların yok, sen yapmak istediğini yaparsın sadece. Üstelik aşırı sıcakkanlı ve yardımseversin. Hayatının temelinde sevgi var. Senin varlığın bu dünya için güzel bir hediye. Çünkü sen gerçek bir kadınsın. Kadınlar Bilir: Kadın olmak güçtür!

Sen yerli Meryl Streep çıktın!

Sen yerli Meryl Streep çıktın!

Verdiğin cevaplara göre alışveriş alışkanlıkların seni yerli Meryl Streep olarak gösteriyor. Sen de onun gibi sadelikten yanasın. Aşırıya kaçmak hoşuna gitmiyor, kendini olduğun gibi seviyorsun. Ne giydiğin ne yaptığın hiçbir şekilde güzelliğinin önüne geçemiyor. Ruhunun güzelliği, yüzüne yansımış derler ya hani. Onlardansın sen. İnsanlar sana baktıkça huzur buluyor. Çünkü sen gerçek bir kadınsın. Kadınlar Bilir: Kadın olmak güçtür!

SONUCU GÖR
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
pywin

e ben de sonuc cıkmıyo vay mk

Fatmanur Şimşek

65 yaş üstü var ve yirmi yaşın altı yok mu ? ajshshaj

Miss_Z

Verdiğin cevaplara göre alışveriş alışkanlıkların Kate Middleton ile tıpa tıp aynı. Sen de onun gibi kusursuz olanı seviyorsun, kısacası mükemmeliyetçisin. H... Devamını Gör