Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ailesi Dudağının Düşmesinden Korkuyor! 16 Yaşından 24 Yaşına Kadar Dudak Dolgusu Yaptırıp Estetik Müdahalelere Milyarlar Harcayan Genç

-
Abone ol

24 yaşındaki James Holt, dudaklarının düşeceğini ya da patlayacağını düşünen ailesinin korkularına rağmen, Kylie Jenner gibi dolgun dudaklara sahip olmak için 14.000 £ harcadı. Dudakları dolgu maddelerini reddetti ve dudakların orta kısmında batma problemleri olmaya başladı. Fakat Holt, estetik müdahaleler olmadan sıkıcı ve sade gözüktüğünü düşünüyor ve çevresindekilerin sağlık konusundaki endişelerine rağmen bu durumdan vazgeçmek gibi bir planı yok. Ayrıca iki burun ameliyatı, yanak doldurma ve çene ameliyatı da geçiren James Holt'un MailOnline'dan derlediğimiz hikayesine gelin birlikte bakalım!

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/health/articl...

Kylie Jenner takıntısı neticesinde, 16 yaşından beri dudaklarının inceliğinden rahatsızlık duyan James, arkadaşlarının ve ailesinin dudaklarının patlayacağından korkmasına rağmen dudaklarına dolgu işlemi yaptırmaya devam ediyor.

Şu an 24 yaşında olan James, 16 yaşında başladığı dolgu işlemlerini 2-3 ayda bir yineleyerek şu zamana kadar 14.000 £ harcadı.

Dudaklarına yapılan müdahalelerden sonra, dudaklarında çok fazla dolgu maddesi olan James'in dudaklarında batma gibi problemler olsa da James risklere rağmen, estetik müdahaleleri yaptırmaktan vazgeçmek istemediğini söylüyor.

İki burun ameliyatı, yanak dolgusu ve sırtını daha büyük göstermek için ameliyat geçiren James: “Ameliyatı asla bırakmayacağım; Yüzümle ya da vücudumla mutlu olacağımı sanmıyorum." diyor.

Yukarıdaki fotoğrafta 16 yaşında olan James, ince dudaklarından o zamandan itibaren rahatsızlık duymaya başlamış ve ünlülerin estetik ameliyatlarla bambaşka görünümlere ulaştığını gören James 16 yaşında ilk dudak dolgusunu yaptırmış...

Ünlülerin değişimlerini görmesiyle başlayan bu sürecin sonuçlarından şimdilik memnun James ve geri adım atmayı da düşünmüyor.

James doğal görünüşünden memnun olmadığını botoks enjeksiyonları ve bu kadar çok bıçak altına yatmasının neticesinde oluşan abartı görünümüyle kendisini daha rahat ve güvenli hissettiğini söylüyor. Sıkıcı ve sade görünmektense, kimseye benzemeyen ve göze çarpan bir görünüşte olmak istediğini de ekliyor.

James'in dolgun dudakları için kendine örnek aldığı ünlü isimlerden biri olan Kylie Jenner ise geçen günlerde dudaklarındaki dolgu maddesini çıkarttırmıştı.

"Arkadaşlarım ve ailem sonuçlardan memnun değiller. Bana çok abarttığımı, çok fazla olduğunu ve dudaklarım düşmeden veya patlamadan önce durmam gerektiğini söylüyorlar."

"Beni düşündüklerini biliyorum ama günün sonunda bu görünümü isteyen benim, bu yüzden dinlemiyorum. Sokakta sürekli insanların bakışlarıyla karşılaşıyorum, dudaklarım hakkında soru sormak için bana gelen insanlar bile var."

" Yaşlı insanlar çok şaşırmış gibi görünüyor, ama anladıklarını sanmıyorum." diyor ve tüm bu olumsuz yorumlara rağmen kendisini daha güvende ve mutlu hissettiğini de dile getiriyor James.

Jenner hayranı ayrıca, yanak dolgularına 4,000 euro, çenesinin görünümünü iyileştirmek için de 1.000 euro harcadı.

James ayrıca, dişlerini yılda iki kez beyazlatıyor ve terlemesini durdurmak için koltuk altlarına Botox enjeksiyonları yaptırmayı da istiyor.

"Ayak parmaklarım istediğim gibi görünmüyor ve çıplak ayakla gezemiyorum. Cerrahi olmayan seçenekleri denedim ama onlardan istediğim sonuçları alamadım." diyor James.

James, geçtiğimiz üç yıl boyunca sırtının daha büyük görünmesini sağlamak için soğuk terapiye 2,000 euro harcadı, ancak yine de arzu ettiği sonuçları alamadı ve diğer ameliyatlarından kalan implantları da düşünmek zorunda.

Ayrıca her hafta yüz bakımına giden James, geçirdiği 2 burun ameliyatının sonucundan çok memnun olmadığı için gelecek yıl burun ameliyatı olmaya hazırlanıyor.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hknycl2435

Bundan sonra birşey olduğunda estetik cerrah değil de genel cerrah ilgilenir bunla çünkü bu artık basur evresine geçmiş=)

elifsah-celikhatiboglu

seni günün malı seçtik james

sebastian-balthazar

Sadece ailesine üzüldüm. Okadar emek verip büyütüyorsun ve karşılığında bir beyin özürlüsü ortaya çıkıyor.

ummuhan..

Hasta bu çocuk. Ciddi psikolojik destek almaları gerektiğini düşünüyorum. Aslında bu ecnebiler o konularda daha bilinçli ama bilemedim...

tahsin-akkus

para çok olunca en gereksiz ne yapabilirim diye düşünüp bunu bulmuş.

Görüş Bildir