Ahmet Hakan'dan Niran Ünsal'a Açık Mektup: 'Yapma Böyle Bacım'

13PAYLAŞIM

Ahmet Hakan, bugün kaleme aldığı köşe yazısında şarkıcı Niran Ünsal'a seslendi. "Niran Ünsal'a açık mektup" başlıklı yazıda "Başını kapattığında 'Açılmak, şeytana hizmet etmektir, neticede saklı olan her zaman daha kıymetlidir' gibi laflar eder, sonra da sosyetik meyhanede vereceğin konser için göğüs dekolteli kocaman fotoğraflarını etrafa boca edersen millet de seninle maytap geçmeye hak kazanır" ifadeleri yer aldı. 

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan'ın bugünkü köşe yazısından ilgili kısım şöyle:

"Bak bacım. İster açılırsın, ister kapanırsın. Kimseyi ama kimseyi ilgilendirmez. Kendi bileceğin iştir. Başın açıkken de başımızın tacısın, başın kapalıyken de...

Ve fakat... Başını kapattığında “Açılmak, şeytana hizmet etmektir, neticede saklı olan her zaman daha kıymetlidir” gibi laflar eder, sonra da sosyetik meyhanede vereceğin konser için göğüs dekolteli kocaman fotoğraflarını etrafa boca edersen... Millet de seninle maytap geçmeye hak kazanır.

Bak bacım. İster açıl, ister kapan. İster bir gün açıl, öbür gün kapan. İster sabah kapan, akşam açıl. Kimseyi ilgilendirmez. Kendi bileceğin iştir. Yeter ki...“Açılmak” ya da “Kapanmak” üzerinden değer hükümleri verme... “Açılma” ya da “Kapanma” üzerinden dikkat çekmeye, gündem olmaya, prim yapmaya, devlet kapısının gözüne girmeye çalışma...

Yapma böyle bacım, etme böyle. Hiçbir şey adına değil sadece ve sadece “Kafaya Sıkar Giderim” adlı o güzelim Ahmet Kaya şarkısına verdiğin muhteşem ruh hatırına yapma."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir