Açık Parfüm ve Avantajları Hakkında Bilmeniz Gereken 11 Mis Gibi Gerçek

6PAYLAŞIM

Muhteşem kokmanıza çok az kaldı...

1. Açık parfüm, yüksek fiyatlı marka parfümlere alternatif arayanlar için harika bir alternatif…

Siz muhteşem kokun ama paranız cebinizde kalsın 😌

2. Marka parfümlerde ve açık parfümlerde kullanılan esanslar, ham maddeler aslında aynı. Açık parfümleri daha ekonomik hale getiren faktör ise; marka, ambalaj, reklam, toptancı gibi maliyetlerinin olmaması.

Parfüm alırken reklama para verdiğinizi biliyor muydunuz? 😱

3. Tüm kozmetik ürünlerde olduğu gibi, çok ciddi bir kalite kontrol yönetmeliği ile üretildikleri için, sağlıklı ve kalite anlamında en az marka parfümler kadar güvenli.

Zaten öyle olmasaydı satılamazdı öyle değil mi?

4. Açık parfümler, parfüm tutkunlarının gözdesi; çünkü öncelikle ekonomik fiyatlarıyla, çeşit çeşit parfüm alabilme imkanı sunuyor…

Parfüm almak için başka şeylerden vazgeçmek yerine, birkaç tane açık parfüm almak aşırı mantıklı değilse nedir?

5. Kalitesini bizzat deneyimlediğimiz bir açık parfüm üreticisi bulduğumuz andan itibaren; gün boyunca ruh halimize göre odunsu, oryantal, çiçeksi kokular havalarda uçuşuyor!

Parfüm sıkınca siz de kendinizi mutlu hissetmiyor musunuz? 😌

6. Dünyada trend olmuş kokuları, her gelir düzeyinden tüketicinin önüne serebiliyor; bununla da yetinmeyip popüler kokulardan sıyrılıp bize özel o parfümü bulabilmeniz için özgün kokular sunuyor.

Kimse de olmayan bir parfümünüz olabilir!

7. Açık parfüm markalarından farklı olarak; oda kokuları, araç kokuları, deodorantlar, vücut bakım ürünleri gibi özel ürünlerle de gözlerimizde kalpler çıkarıyor!

8. Tüm bunlar harika; dikkat etmesi gereken nokta ise, açık parfüm markasının da doğru seçilmesinin önemi...

Evet, hepsi aynı değil çünkü...

9. Öncelikle, açık parfümü sahte parfümle karıştırmamak gerekiyor. Açık parfümü sahte parfüm sanmak çok eskilerde kaldı!

Sahte parfüm içinde ne olduğunu bilmediğiniz dediğimiz türden. Zaten adı üstünde ''sahte'' işte! Ne kadar güvenilir olabilir ki?

10. Ve tabii, açık parfüm markamızı seçerken; esansların en kaliteli ve uzman firmalarından temin edilmesi, insan sağlığına zarar verecek herhangi bir ham madde kullanılmaması gibi faktörlere dikkat etmemiz gerekiyor.

Tüm markalar aynı kalitede değil elbette ki.

11. Açık parfüm pazarının en güvenilen markası ile tanıştığımız andan itibaren, en güzel kokular bizim olmuş sayılıyor!

Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve en çok tercih edilen açık parfüm markası Loris, üretim sürecinin tamamını Sağlık Bakanlığı onaylarıyla gerçekleştiriyor; yüksek kalite standardı ile en özel ve mükemmel kokuları, sana en ekonomik şekilde sunuyor!

SENİN KOKUN’u keşfetmek için tıkla!

Görüş Bildir