Acı Hayat! Ekranların Sevilen Oyuncusu Oktay Kaynarca'nın Hiç Bilmediğiniz Yaşam Öyküsü

65PAYLAŞIM

Ekranların sevilen isimlerinden biri Oktay Kaynarca! Dizileri ve canlandırdığı karakterlerle büyük bir izleyici ve hayran kitlesine sahip. Hayranları dünden bugüne Kaynarca'yı tanıma şansı buldularsa da birçoğunun bilmediği bir hikâyesi var!

Her daim ekranlarda gördüğümüz başarılı oyuncunun sır gibi saklanmış hikâyesine biraz yakından bakalım...

Oynadığı diziler ve canlandırdığı karakterlerle ekranların sevilen isimlerinden biri Oktay Kaynarca!

Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı "Süleyman Çakır" karakteriyle uzun süre izleyicileri peşinden sürükledi.

Hatta Süleyman Çakır öylesine sevildi ki, dizide öldüğünde adeta milli yas ilan edildi, ardından helvalar kavruldu ve akabinde bu ölüm, kimi izleyicinin de diziyi bırakmasına sebep oldu.

Hayranları Oktay Kaynarca hakkında birçok şey bilse de onun sır gibi saklanmış bir hikâyesi var...

Oktay Kaynarca, 2009 yılında babası Adil Kaynarca'yı kaybettiğinde birçok gazete ve internet sitesi bu acılı haberi "Ünlü oyuncunun babası vefat etti" şeklinde vermişti.

Zira herkes Adil Kaynarca'yı Oktay Kaynarca'nın babası olarak biliyordu.

Fakat, Adil Kaynarca'nın ölümüyle beraber ünlü oyuncunun otuz küsür yıldır sır gibi sakladığı bir gerçek ortaya çıkmıştı.

Adil Kaynarca aslında Oktay Kaynarca'nın amcasıydı.

Kaynarca çocukluğunda anne ve babasıyla beraber Berlin'de yaşıyor; İstanbul'da yaşayan amcası ise eşini tatil için Almanya'ya, kardeşinin yanına gönderiyordu.

Kaynarca çocukluğunda anne ve babasıyla beraber Berlin'de yaşıyor; İstanbul'da yaşayan amcası ise eşini tatil için Almanya'ya, kardeşinin yanına gönderiyordu.
Kaynarca çocukluğunda anne ve babasıyla beraber Berlin'de yaşıyor; İstanbul'da yaşayan amcası ise eşini tatil için Almanya'ya, kardeşinin yanına gönderiyordu.

Eşini uçağa bindiren amca, Oktay Kaynarca'nın babası Özkan Kaynarca'yı arayarak havaalanında yengesini karşılamasını istemişti.

Havaalanında yengesini karşılayan Özkan Kaynarca dönüş yolunda trafik kazası geçirmiş; bu kazada Oktay Kaynarca'nın hem babası hem de yengesi hayatını kaybetmişti.

O sıralar Oktay Kaynarca henüz beş yaşındaydı.

Aile içerisinde büyük üzüntü yaratan bu olayın sonrasında aile büyükleri Kaynarca'nın annesi Nursel Hanım ve amcası Adil Bey'in evlenmesine karar vermişler.

O zaman yaşı çok küçük olan Oktay Kaynarca, yıllarca amcası Adil Kaynarca'yı gerçek babası bilmiş ve sırrı öğrendiğinde de gerçeği kabul etmiş.

Kaynarca büyük sırrını ise, Adil Kaynarca'nın ölümü sonrasında “Hem babamı, hem amcamı kaybettim” diyerek paylaşmıştı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gunaymemmedova

bu ne ya insan ölen kardeşinin karısıyla nasıl evlneir

klinikpsikolog

başlığa bakınca öldü sandım aq

hipergrafi

Bu namus sadece cinsel alanlarla ilgili bi olgu zannediliyor ülkemizin malum bölgelerinde deli oluyorum. Namus deyince mangalda kül bırakmayan insanlar yengesiyle evleniyo çıldıracam...

kutudakikeci

Şimdi siz bunu niye paylaştınız?? Cidden adam 2009da ölmüş olan olmus biten bitmiş ne alaka şimdi

cengower

Çok da şaapmamak lazım ya...

Görüş Bildir