A Haber Çevre Katliamına İsyan Eden Gökhan Özoğuz’un Paylaşımını “Devleti PKK’yla Bir Tutuyor” Diye Verdi, Ortalık Karıştı!

1.8bPAYLAŞIM

Hassasiyet gösterilen her konuda hedef gösterilmek gerçekten de can sıkıcı olsa gerek...

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz sosyal medyayı en aktif kullanan ünlülerinden biri...

Fikirlerini paylaşmaktan kaçınmadığı gibi her kesimi eleştirebilen ve dozunu ayarladığı kadarıyla taraf olmamaya özen gösteren Gökhan Özoğuz, geçtiğimiz günlerde bir paylaşım yaptı.

Daha önce pek çok çevre felaketinde sesini çıkaran Gökhan Özoğuz, Ordu'nun Fatsa ilçesinde siyanürle altın çıkarılmasını eleştirdi, doğanın yok olmasına isyan etti.

Aşağı Bahçeler ile Yukarı Bahçeler ve Tepeköy mahalleleri arasında kalan alanda siyanürle altın çıkarılırken, şirketin maden sahasını iki katına çıkarma talebi meclis gündemine taşındı.

Gökhan Özoğuz, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerine seyirci kalmamaları gerektiğini aktarırken "Yazık" dedi.

Gökhan Özoğuz'un yazdıkları pek çok kesimden beğeni alırken, "PKK orman yakar, diğeri altın arar" sözleri devletle terör örgütünü aynı kefeye koymak şeklinde yanlış anlaşıldı.

Ve A Haber de bu sözlerin üzerine giderek Gökhan Özoğuz'u bir şekilde hedef gösterdi.

Haberin yayılmasıyla birlikte A Haber hakkında şikayette bulunacağını ifade etti, takipçilerine açıklama yaptı.

Hassasiyet gösterilen her konuda organize bir kötülüğün kurbanı olunabileceğini ifade eden Gökhan Özoğuz, yaşadığımız dönemin zorluklarına da değindi.

Ve yalan olduğunu söylediği habere isyan etti.

Gökhan Özoğuz'a Twitter'dan destek paylaşımlar yağdı.

👇

👇

Gökhan Özoğuz A Haber'i şikayet edecek mi, bilemiyoruz ama linç kültürünün geldiği nokta gerçekten de ürkütücü...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
liar

Bravo Gökhan.

vi

sasirmadik.. istediginiz kadar sosyal medyada yazin ozur de dileseler farketmez.. kitle belli, algi tamam.

nickimdebileolmaz

İyi kötü a haber hakkın da konuşmak a haberin reklamını yapmaktır, bu yazdığım bile a haber e yarar, görmezden gelmek en mantıklısı.

izmirli-deli-35

A haber zamanında fetönün kıçını öpmekten ziyade tapardı Fethullaha 15 temmuz 2016 da ne oldu ? darbe hemen fetöye kanıt bulamayınca samanyolu tv nin çöplerini karıştırırken bulular kendilerini Atv ile ortak yayın yaparken (= şok şok şok dediler bende mal gibi bakıyorum (= meğersem GTA 5 şifrelerini fetö şifreleri sandı eşekler A Haberi çokta seyinize takmayın derim habercilik bilmeyen asalakların tekiler tek dertleri RTE nin kıçının kılı olmak Ekrem Başkan birde hortumlarını da kesti yapacak ifrtira atacak insanları bulmak zorundalar ..

Gizli Kullanıcı

"Gökhan Özoğuz A Haber'i şikayet edecek mi, bilemiyoruz ama linç kültürünün geldiği nokta gerçekten de ürkütücü..." bunu hergün birini linç ettirmek için içerik üreten siz mi söylüyorsunuz?hadi ordan,işinize geldigi gibi,yemezler...ve evet,kesinlikle bir tutmuş.

Görüş Bildir