6 Maddede Tesettürlü Kadınların Modasındaki Değişiklikleri İnceliyoruz

146PAYLAŞIM

Moda dünyasında özgün bir çizgiye sahip olan tesettür giyim tasarımcıları 2017 yılında çizgisini modernliğe taşıyarak harika ötesi tasarımlarla kadınlara stil vizyonu kazandırıyor. İhtişamlı modeller, markaların bu yıl trendlerine aldıkları ve koleksiyonlarında birinci sırada yer alan gösterişli tasarımlar haline geliyor.

1. Modanın yeniliklerinde göze çarpanlar arasında tesettürlü kadınların giyim stili artık gerçek bir tarz çizgisine sahip oldu ve sadelik yerini göz kamaştıran büyüleyicilik de özel tasarımlara bıraktı

2. Lüksün, enerjinin, zarafetin, şıklığın ve gösterişin harmanlandığı bu kombinasyonların ihtişamlı bütünlüğüyle kadınlar tarzlarında yenilenmenin özgüveni ve mutluluğunu yaşıyorlar

3. Sadece abiye tarzında değil, tesettürün hakim olduğu tüm giyim grupları ve tarzlarda aynı görkem gözlere çarpıyor

Önceki yıllarda tesettürlü bayanlar için sınırlı olan kıyafet seçenek ve modelleri son birkaç yılda ses getiren zengin koleksiyonlarla ve şahane tasarımlara dönüştü.

4. Örneğin feraceler artık koyu ve sade renklerden uzaklaşarak yaka, kol ve etek detaylarında ışıltı veren detaylarla, doğanın soft ferahlığını yansıtan açık tonlarla karşımıza çıkıyor

5. Mistik ve etnik bir havanın etkili rüzgarları da şal bağlama tekniklerinde zengin örtünme şekillerine ilham oluyor

Önceki yıllarda tesettürlü bayanlar için sınırlı olan kıyafet seçenek ve modelleri son bir kaç yılda ses getiren zengin koleksiyonlarla ve şahane tasarımlarla modernizasyonun tam anlamıyla gözler önüne serildiği seçenekler markaların yeni yüzü olmaya devam ediyor.

6. Moda rüzgarları tesettürlü bayanlar için esmeye devam ediyor ve bu esinti 2017 yazında cıvıl cıvıl, uçuş uçuş, şıkır şıkır, renkli ve iddialı tesettür elbise modasıyla işte tarz benim, en şık benim diyenlerin elbise dolaplarını zenginleştirecek model ve desenlerle sezona merhaba diyor.

İz bırakan stil çizgisiyle tasarlanan tesettür giyimdeki çarpıcı geçişler bu yaza damgasını vuruyor.

Tesettür elbise alacaksanız modamerve.com‘a bakmadan geçmeyin. Kapıda ödeme ve kredi kartına taksitle hizmetinizdeyiz.

Tesettür giyim Müslüman ülkelerin belirgin olarak tercih ettiği bir giyim tarzıdır.

7. 

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
modaselvimgiyim

Modaselvimgiyim

modaselvimgiyim

modaselvimgiyimcom

wanpanman

Sız oturun Tesettür "modasını" tartışın. Çok umrunuzdaymış gibi bir de tesettür böyle olmaz şöyle olur tartışmasını fake'leyin. Sız oturun bunu tartışın o beğenmediyniz bacılar bunların peşine düşsün:

kalemine

abartıya kaçmamakla beraber makul ölçüde modaya uymak güzel. ya şurda kaç sene önceye kadar uzun kollu adam gibi bişey bulamayıp kıyafet içine badi giyiyorlardı. annesine özenen kız çocukları gibi ne bulduysa giydi ya da taktı tarzına dönmediği sürece gayet şık görünüyorlar. ayrıca hepimiz biliyoruz ki kıyafet etiket olmuş artık. modern bir kapalıya karşı insanların tepkisiyle klasik kapalıya karşı tepkisi çok farklı.

fikrifirarda

Valla ben destekliyorum kapalıların modernize oluşunu belli ölçülere dikkat ederek modernize ve spor bir hale evrilmesi herkes için daha iyi oldu bence. Kapalı kızlar da insan yahu 15- 16 yaşında kapalı kızlar var süslenmek güzel giyinmek istemez mi o kızlar yapılarının ve yaşlarının gereğiyle doğal olarak isterler bırakın isteyen istediği gibi kapansın, istediği gibi süslensin, istediği gibi giyinsin. Her kadın güzel giyinmek ve süslenmek ister bu onun en doğal hakkıdır yeter artık eleştirip durmayın insanları kim dört dörtlük inançlı orasını da bilemeyiz ayrıca. Özgürlük özgürlük diyip duruyorsunuz ya özgür bırakın insanları kapalı kızları yargılayıp durdukça inandırıcı olmuyor özgürlük söylemleriniz çünkü. Ne istiyorsunuz bütün hepsi kara çarşafa mı bürünsün? Hem böylesi daha makul değil mi sizce de caddelerin sokakların kara çarşaflarla dolmasındansa

Görüş Bildir