Görüş Bildir

22 Yaşında Fast Food Bağımlısı Kadının Geçirdiği Bu Göz Alıcı Değişimi Görünce Çok Şaşıracaksınız!

Anasayfa > Cafe

22 yaşındaki Cora Henderson, neden bu kadar uyuşuk ve bitkin hissettiğini anlayamıyordu, ancak annesiyle samimi bir konuşma yaptıktan sonra sorunu fark etti ve hayatını tamamen değiştirdi. Siz de içeriğimizi merak ediyorsanız sizi şöyle alalım... 👇

Kaynak: https://www.mirror.co.uk/news/real-li...

Her hafta McDonald's'da yaklaşık 100 sterlin harcayan 22 yaşındaki Cora, ailesi onu tanıyamayacak hale geldiğinde bağımlılığıyla yüzleşmek zorunda kaldı.

Avustralya, Sidney'de yaşayan Cora Henderson, üç ay sonra ilk kez ailesini ziyarete gitti, ancak onu zar zor tanıdılar.

Önceden hostes olan Cora, Covid nedeniyle bu işini kaybettikten sonra şimdi bir çağrı merkezinde çalışmaya başlamış, kolay bir seçenek olarak uçuş molalarında fast food yemeyi tercih ettiği için işi değişmiş olsa bile bunun bir alışkanlık haline geldiğini söyledi.

Kısa süre sonra kendini uyuşuk ve bitkin hissetmeye başladı ama bunun diyetindeki besleyici gıda eksikliğinden kaynaklandığını anlamadı. Annesiyle dürüst bir konuşma gerçekleştirdikten sonra Cora, her gün yediği aşırı yağlı yiyecekler yüzünden moralinin bozulduğunu fark etti.

Kilolarının yeme alışkanlığından ve hiç egzersiz yapmadığından dolayı olduğunu fark edince spor salonuna kaydoldu ve ağırlık eğitimine başlamadan önce kardiyo yapmaya başladı. Ayrıca diyetini daha besleyici yiyecekler yemek için yeniden düzenledi.

"Şu an çok harika hissediyorum. Bence insanların kilo verme konusunda anlamadıkları tek şey, bir insan olarak değişmenizdir," diye açıkladı Cora.

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
22
18
6
2
2
2
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
marty mcflyy2

Onedio içerik hazırlayıcıları şu hayatta iki şeye çok şaşırıyor: 1- 40 yaşında olan bir oyuncunun 10 yaşındaki haliyle arasındaki farkı görünce 2- kilo vermi... Devamını Gör

Anıl Aslancan

Biraz farklı ol be Onedio!!! Normal kilo vermiş işte kız, ne var bunda? :))))

Semih Kurnaz

Haftada en az 50 porsiyon, insan mıyız ablacım, bin kilo olmadığına şükret..