15 Maddeyle Vücut Geliştirmeyi Abartmış Kişilerin Güçlü Görünmekten Çok Hüzünlü Görünmesi

-
Abone ol

Vücut geliştirmeye gönül vermiş adamların, daha güçlü ve iri görünmek uğruna çıktıkları bu yolda, garip bir şekilde irileştikçe insanın gözüne hüzünlü göründüğünü fark ettiniz mi bilmiyorum. Bir vücut geliştirmecinin acıklı görünmesi için sadece olduğu yerde oturması yeterli neredeyse. Az sonra aşağıda göreceğiniz görseller ve üzerine eklediğim Turgut Uyar şiirleri için şimdiden bütün İkinci Yeniciler'den özür diliyorum. Ama sizce de çok yakışmadı mı ya?

1. "Önce sesin gelir aklıma / Çaresiz kaldıkça hep seni düşünürüm"

2. "Senin bu ellerinde ne var bilmiyorum göğe bakalım / Tuttukca güçleniyorum kalabalık oluyorum"

3. "Biliyorum sana giden yollar kapalı / Üstelik sen de hiç bir zaman sevmedin beni "

4. "Sevgilim sevgilim Kuzey sanrısı gibidir / Geceyi beşe filan böler / Sonra ayılar hüzünden ölmez / Sevgilim sevgilim açlıktan ölür onlar"

5. "Halbuki korkulacak hiçbir şey yoktu ortalıkta / Herşey naylondandı o kadar "

6. "Kimse söylemedi / Tuzunu çoğaltan bir denizde / Nasıl batarsa güneş öyle bende kaçırdım"

7. "Bir biz varız güzel öbürleri hep çirkin / Bir de bu terli karanlık"

8. "Genel helalara bulaşmış / Dağları iyi bilmediğinden / Denizleri anımsamış olmalı / Gözleri o yüzden çırpıntılı"

9. "Hiç bir şeye benzemiyor / Tutturduğum türkü"

10. "Terziler geldiler / Kırılmış büyük şeylere benzeyen şeylerle / Daha çok koyu renklere ve daha çok ilişkilere / Bir kenti korkutan ve utandıran şeylerle"

11. "Kırk kere söyledim bir daha söylerim / Savaşta ve barışta, karada ve denizde / Düşkünlükte ve esenlikte / Zamanımız apayrı bize göre / Yan yana olduk mu el ele / Aç kalsak ağlamayız biliyorum"

12. "Seni sonsuz biçimde buldum o biçimi almıştın / Sandviçlerle, kötü şehirle, terle baş başa kalmıştın"

13. "Sizin alınız al inandım / Morunuz mor inandım / Tanrınız büyük amenna / Şiiriniz adamakıllı şiir / Dumanı da caba / Ama sizin adınız ne / Benim dengemi bozmayınız"

14. "Nedir bir türlü sırrını anlamadık / Kimdir bizimle böyle şaka ediyor / Hangi cebini karıştırsan yalnızlık"

15. "Bir gün, bir yağmurla garip garip / Çoluğu çocuğu terk edeceğim / Bir sevgiyle doymayacak kalbim, anladım / Alıp başımı gideceğim"

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mustafa-yazicioglu

2008'de Jay Cutler Türkiye'ye seminer için geldiğinde Bostancı Gösteri Merkezi'nin ses sistemlerini hazırlıyorduk. Salonun sahne arkası kapısından geçerken adamı kapı sanıp itmiştim. Allah'tan elimle kapı kolunu arayıp çevirmeye çalışmamışım. Sonra herife sadece "hi bro!" diyebildim ve koşarak uzaklaştım. O ne olm öyle? İnsan ol ciğerimi ye, proteindir lazım olur o.O

menemen

su adamlar bir vursa varya fiyuuuu

lisami

Kasın da bir sınırı var, yasa masa getirilmeli bence bu olaya aksi halde üzülerek söylüyorum ki: KÖTÜ. Sonuncu fotoğraf kısa süreli bir hüzün vermedi değil hani...

futursuz

10 = Ciddi ciddi bakyodum troll editör, ahdalshdada ya :D

sciencesoldier

resimlere bakamadım ilk resimden sonra bu ne lan abi tamam azıcık kas iyi gösteriyor fiziğinizi (bana göre iğrenç gösteriyor) anladık da bu ne oğlum ortalıkta patlamaya hazır bomba gibi ne diye dolaşıyonuz abartmayın şu kas işini gözünüzü seveyim vücut yap yapma demiyorum ama suyunu da çıkarma gözünü seveyim

Görüş Bildir