Görüş Bildir
onedio.com, UNICEF Türkiye Milli Komitesi ve Make a Wish Türkiye resmi destekçilerindendir. Bu projenin tüm geliri Make a Wish ve UNICEF Türkiye Milli Komitesi'ne bağışlanmaktadır.
Can Aydoğmuş Profil Resmi

Can Aydoğmuş

Can Yazıyor

icon

Tüm İçerikler

görsel

Coğrafya Kaderimiz: Gerçekler Geleceğimiz!

Canım takipçilerim, sizlere bu köşe yazımı Kanada’dan yazıyorum.Öncelikle; 28 Temmuz 2021 tarihinde başlayıp 12 Ağustos 2021 tarihine kadar süren; 8 kişinin ölümüne, binlerce hayvanın telef olmasına, yüzbinlerce hektar ormanın ve yerleşim yerlerinin yok olmasına sebep olan 299 yangın ve yine büyük kayıplarla sonuçlanmakta olan ve halen maalesef kayıpların sürdüğü Batı Karadeniz’de meydana gelen sel felaketlerinden dolayı çok derinden üzüldüğümü belirtmek istiyorum.
16 Ağustos 2021
görsel

Çok Dikkat Edin! 21 Şubat ile 21 Nisan 2021'de Mars ve Rahu Birleşimi Etkileri

Bu dönem Merkür’ün ters dönüşü gerçekten yordu. Neyse artık 22 Şubat’ta düz dönüşü başlıyor ama yoğun gölgeli olarak başlayacak ve 26 Şubat’ta hafif gölgeye geçip 14 Mart’ta tamamen normale dönecek!  Yalnız özellikle 26 ve 27 Şubat tarihlerinde çok iyi bir astrolojik açı var. O yüzden bu yakın dönemde mecburen yeni başlangıç yapması gereken kişiler bu tarihleri kullanabilirler! Ben o gün yeni telefon almayı ve yeni sosyal medya hesabı açmayı, hatta Club House uygulamasına girmeyi düşünüyorum.  Tabi 29 Ocak’ta astrolojik olarak bulduğum zayıflama tarihinde başladığım diyetim ile şu an 12 kilo vermiş bulunmaktayım J Buradan Doktor @gonulatessacan’a sonsuz teşekkürler. Valla “Beni eski yakışıklılığıma hatta daha iyisine kavuştur. Beni baştan yarat!” dedim. Bakalım neler olacak? Hep beraber göreceğiz! Önümüzdeki hafta 26 Şubat tarihinde benim kendi markam olan @couvean’ın ürünlerini tekrar satışa çıkartacağım. İlk satışa çıkardığım an, birkaç dakika içinde bütün ürünler çok şükür bitti! Tabii birkaç dakika içinde stokların tükenmesine şok olduk! Bu korona sürecinden dolayı üretim biraz yavaş ilerlediği için ikinci stok ancak hazır oldu. 26 Şubat Cuma 2021’de bütün ürünlerin satış linkini sosyal medyamdan paylaşacağım.  Sizler ile çok önemli paylaşmak istediğim bir bilgi var: 21 Şubat ile 21 Nisan arasında Mars ve Rahu birleşimi var. Sinir, öfke, kavga, dövüş ve her türlü gergin olayları hepimizin hayatında farklı alanlarda yaşatabilecek olan bu birleşime çok dikkat edin. Hangi burcu nasıl etkilediğini “Can Aydoğmuş” YouTube kanalımda 21 Nisan akşamı yayınlanmış olan videomda anlatmış olacağım.   Şimdi, gelgelelim bu süreçte neler olacak?
23 Şubat 2021
görsel

Merkür Retrosu Nedir: 2021 Merkür Retrosu Tarihleri

Canım Okurlarım,Benim ve bütün dünyanın yıllardır çok önem vererek takip ettiğimiz Merkür Retro'sunu (Merkür ters dönüşü) anlamanızı ve böylelikle kendi hayatınızda kullanabilmenizi istiyorum.Merkür gerçekte ters dönmez ama çok yavaşlar dünyanın hızına göre geride kalır ve dünyadan bakınca ters dönüyormuş algısı yaratır. Lakin tabi bunu anlatmak zor olduğundan “Merkür Retro” ya da “Merkür ters dönüyor” denilerek olay özetleniyor. Merkür iletişim gezegeni olduğundan dolayı, Merkür Retro'sunda yeni olan hiçbir şeye başlanmaz, yeni bir imza atılmaz ve yanlış anlaşılmalara karşı dikkat edilir. Astrolojinin en önemli kurallarından bir tanesi: Bir şeye başladığın an, aslında o başlattığın şeyin doğum haritası olacağından- yani bütün geleceğini göstereceği için- Merkür Retro'sunda yapılan bütün işlerde iletişimsel aksaklıklar ve zorlanmalar olabilir.
26 Ocak 2021
görsel

2021 Yılında Neler Olacak?

Canım Okurlarım,Her şeyden önce bu sene Can Aydoğmuş YouTube kanalımda her Pazar saat: 16:00’da canlı yayında gündemi yorumlayacak, dönemin astrolojisini anlatacağım ve ihtiyaç olan meditasyonları yaptırırken 25 yıldır aldığım ve hala da yolculuğuma devam ettim eğitimlerden size iyi gelecek pek çok şeyi sizler ile paylaşacağım.
17 Ocak 2021
görsel

En Şanslı Tarih: 18 Kasım 2020!

Canım Okurlarım,Özellikle detaylı bir açıklama yapmak adına bu yazımı yazıyorum. Bu tarih ve saat çok uzun astrolojik çalışmalarım sonucunda bulduğum; sayısız bilgi, birikim, tecrübe, binlerce yıllık vedik astroloji bilgeliğinin gücü sonucunda ortaya çıkmış; önemini anlayan ve bu şanslı tarihte yapılması gerekenleri uygulayanlar için paha biçilemez değerde bir hazinedir.Evet, en şanslı gün: 18 Kasım 2020! Peki hangi saatler ve bu tarihte ne yapılması/yapılmaması gerekiyor? Hepsini sizler için bu yazımda yazdım.
16 Kasım 2020
görsel

Atatürk ve Hz. Mevlana'nın Astroloji Haritaları

Canım okurlarım, Bana güvendiğiniz ve destek verdiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum!  Kitaplarımı okuyan ve okutan, sosyal medya hesaplarımı takip eden binlerce insan ile etkileşimde olmak benim için inanılmaz keyifli bir olay. Bazen her ne kadar her şeye yetişemiyor olsam da elimden geleni yapıyorum. Çok yakında -kısmetse bu ay- Hz. Mevlânâ ile ilgili yazdığım ilk romanım İndigo Yayınevi’nden yayınlanacak. Açıkçası bu konu ile ilgili çok heyecanlıyım! Benim astroloji haritamda Venüs gezegenim hariç bütün gezegenlerim 3. ve 5. evlerimde; yani tamamen yaratmak, üretmek, yazmak ve kitaplar ile ilgili... Aynı zamanda Satürn’üm en yüksek noktada Merkür ile birleşmiş; zaten bu da yazarlık anlamına geliyor. Özetle, her ne kadar bir taraftan şu ana kadar birçok iş yapmış olsam da; astroloji haritam, benim yazarlığa yönelmem gerektiğini gösteriyor. Aslında bakacak olursak son 5 yıl içinde 4 araştırma, blog ve kişisel gelişim ile benim kendi yolculuklarıma dayanan kitaplar, 12 çocuk kitabı, 1 tamamlanmış ve bir tane %50’si tamamlanmış roman dışında farklı kitaplar yazdım...  Tabii bu sırada yazdığım köşe yazılarını, blog yazılarımı ve sosyal medyada devamlı yazıyor olma halimi bir kenara koyuyorum.  Dürüst olmak gerekirse kendimi yazarken çok daha mutlu hissediyorum.  Hayatımdaki hedefim dünya çapında bir yazar olmak ve yüzlerce kitap yazmak...  Bunu herkes anlamaz; ancak yazarların anlayabileceği bir duygu yaşıyorum ve her bir kitabım yayınlandıktan sonra sanki bir çocuk dünyaya getirmişim gibi rahatlıyor ve mutlu oluyorum.  Bunun yanında takipçileri temsil eden 5. evimdeki, kendi evinde düz dönen Mars ve Ay ile birleşmiş olan Jüpiter bana yaşım büyüdükçe çok daha fazla takipçi veriyor. Aynı anda inanılmaz bir şekilde en şifalandırıcı ve en olumlu etkileyen gezegen olan Jüpiter’in 5. evimdeki birleşimi takipçilerimin şifalanmasına ve mucizeler yaşamalarına vesile oluyor. O yüzden de her gün insanlardan birbirinden güzel sayısız geri bildirimler alıyorum. Bunun için her gün şükrediyorum...  Sonuç olarak insanların astroloji haritaları, hayatlarını çok ciddi anlamda olumlu yönde etkiliyor.
13 Kasım 2020
görsel

2021 = 3.Dünya Savaşı

Canım Okurlarım, Özellikle aylardır 2020 Eylül sonundan itibaren Satürn’ün düz dönmeye başlaması ile 2020 Ekim, Kasım ve Aralık aylarının özellikle çok sert geçeceğini hatta 2020 yılının Ocak ayının sonunda başlayıp Mayıs ayına kadar süren dönemin tekrar yaşanacağını  söylemiştim. Açıkçası 2020 Ekim, Kasım ve Aralık ayı; terör, saldırılar, yangınlar, doğal afetler, dış düşmanların saldırıları, gizli düşmanların ortaya çıkması ve artması, sel, toprak kayması, ekonomik sıkıntı, bankalar için tatsız süreç, deprem ve açıkçası Türkiye için uykusuz ve gergin geceler anlamına geliyor...  Bir insanın astroloji haritasında böyle bir açı meydana geldiği zaman, endişe ve kaygı bozukluğu yaşanabilir. Düşmanlar saldırabilir, sağlık sıkıntısı yaşanabilir ve alacaklarını alamamanın yanında ekonomik krize 30 yıldır girilmediği kadar yoğun bir şekilde girilebilir!  Açıkçası bu dönemin zaten Amerika ve Rusya için çok kötü bir dönem olduğu ve aynı zamanda Azerbaycan’ın 2023 Ocak sonrasına kadar ciddi bir mücadeleden geçeceği, İran’ın özgürleşme mücadelesine gireceği, birçok Arap ve Afrika ülkesinin sert yönetimlerden daha cumhuriyetçi veya özgürlükçü yönetimlere geçişe yönelecekleri görünüyor. Bu açıdan 2020 yılının; 2021 ve 2022 yıllarına göre bizler ve dünya için de gergin bir süreç olduğunu söyleyebiliriz.
19 Ekim 2020
görsel

Adalet Geliyor: Depremler, Ekonomi ve Savaş

Canım Okurlarım, Sizler için, içinde olduğumuz dönemi ve ilerleyen zamanları çok daha iyi anlamanızı sağlayacak bir yazı hazırladım. Dilerim hepinize şifa olsun... Türkiye’nin geleceğinde ne olacak? 2016’dan bu yana başlayan değişim süreci vardı. 2020 Ocak ile 2023 Ocak arasında zor süreç görünüyor. 2022 Nisan ile 2023 Nisan arasında Türkiye’nin eski ve yeni iş alanlarında yükselişler olacak! 2023 Nisan ile 2024 Nisan arasında Türkiye’nin kazançlarında artık ciddi şekilde zenginlik başlayacak! 2024 Nisan ile 2025 Nisan arasında şifâlanma, yurtdışı ilişkiler, internet ve medya alanında gelişmelerin yanı sıra zor bir süreç ve doğal afetler; özellikle 2024 Ekim ile 2025 Nisan arası zor, depresif ve tatsız bir dönem olacağı görünüyor...  2025 Mayıs ile 2026 Mayıs arasında ve özellikle 15 Haziran 2025 tarihinden 1 ay öncesi ve 2 ay sonrası olarak tüm halk ve Türkiye mutlu olacak!  2026 Mayıs ile 2027 Mayıs arasında Türkiye’nin kasasındaki parası çok daha fazla artacak! Türkiye’nin en zor dönemi yani Sadesati dönemi 2028’de başlıyor ama asıl 2030 sonrasında en zor sürece giriyor ve bu sürecin orta en zor dönemi 2033 sonrasında bitiyor ama daha az zor olmasına rağmen son zor dönemi 2036’da bitiyor... Özellikle 2030 ile 2033 arası Türkiye hem ekonomik hem doğal afetler hem devlet hem de iç ve dış kargaşa bakımından çok zor, tatsız ve gergin bir süreçten geçebilir...  2036 sonrası sonrası Türkiye çok rahatlayacak ve genel olarak olumlu olaylar da ortaya çıkacak... Tabii iyisi ve kötüsü ile çift taraflı olan süreçler var. Bunların hepsini ayrıntısı ile yazacağım.  Umarım bu size Türkiye’nin geleceği ile ilgili aydınlatıcı bilgi sağlar.
2 Ekim 2020
görsel

Erken Seçim, Kemalizm, Bitcoin, Fenerbahçe: Yükseliş Zamanı

Canım Okurlarım, Artık sizlerle Onedio köşe yazılarımla buluşmanın heyecanı içindeyim...
9 Eylül 2020