Görüş Bildir
Yahu benim sıkıntım duruş değil ki! Bu tiple gülsem ayrı gülmesem ayrı mal oluyorum. Buna bir çözümünüz varsa gelin bana. Allah böyle yaratmış yani napalım herkes güzel olsaydı "güzellik" kavramı zaten "sıradanlık" kavramıyla yer değiştirmiş olurdu. Fakat bunu anlamayan bazı embesiller bir fotoğrafta veya gerçekte güzel görünmüyorsan her türlü hakareti sıralıyor. Sanki kendisi çok güzel 😒
15 Beğeni
Başlarda "Her ergen sırf popüler diye izliyor.Şimdi izlesem arkadaşlarım benle dalga geçer." diyip Kore dizilerini aşırı derecede beğenmeme rağmen izlemezdim ama sonra insanların ne düşündüğüne daha az önem vermeye başladım ve bir baktım fan olmuşum. Yalnız yalansa yalan deyin. Sırf popüler havam olur diye düşünüp izleyen aşırı derecede embesil ergenlerle kaynıyor her yer.
19 Beğeni
Sen duyguların sürekli farklı uçlarda gidip geliyor! Kendini çok başarılı, iyi, güçlü hissederken bir anda kendini aşırı önemsiz ve değersiz hissedebiliyorsun. Genellikle ani gelişen dürtülerin ile sonucunu düşünmeden hareket ediyorsun. Çevrendeki kişiler bazen fazlasıyla gözünde büyüyüp, yücelirken aniden değersizleşip, gözünden düşebiliyor. Yalnızlığa ise hiç tahammül edemiyor çevren tarafından daima kabul görmeyi arzuluyorsun. İçinde sanki hiç dolmayan bir boşluk var bu sebeple bazı zamanlarda oldukça depresif olabiliyor hatta intiharı bile düşünüyorsun. Kendi değerinin farkına varmalı ve kendine bu kadar yüklenmemelisin!
1 Beğeni