Görüş Bildir
Bizim insanımız müzeye gitmez belki müze cafe tarzı bir şey belki.
14 Beğeni
Cenaze ritüelleri komple saçmalık zaten. Yasin okuturlar yasin ey insan diye başlar, ve yaşayan insana neler yapması gerektiği anlatılır. Sen ölmüş adama haram yeme vs diyorsun. Kuran'ın bir öğüt kitabı olduğunu 1400 yıldır anlamadılar. Sonra bahsedilen gibi yemek dağıtmak, cenazeye yemek yemeye gelen insanlar dolu, sen yasını mı tutacaksın milletin karnını mı doyuracaksın.
9 Beğeni
Siyasi bir partinin kadın kolları başkanıysa siyasi bağlantıları yeterince güçlüdür öyle kolay kurtulamazlar. Bu ülkede adalet güçlü olana çalışıyor.
5 Beğeni
Yan etki tamam belki olabilir sonuçta basit bir ağrı kesicinin bile olabiliyor ama bağışıklık sistemini nasıl tembelleştirebilir doğal olan süreçle aynı sadece kontrollü şekilde yapılıyor.
2 Beğeni
Ne ibretinden bahsediyorsun arkadaşım, fransada 1900lü yılların ortasına kadar kafa kesiyorlardı 1800lü yılların ortasına kadar bunu meydanda yapıyorlardı ibretten çok sirk gösterisi halini alıyor. Kimse ibret vs almaz, eğitimli, vicdanı hür ve etik değerlere sahip insanlar yetiştirirsen ve kanunları düzgün uygularsan herşey çözülür. Din ile toplumlar 1 adım gidemez 1021 yılında değiliz.
8 Beğeni