Görüş Bildir
Görsel algılama yeteneğin gerçekten kusursuz! Ortalama bir insana göre oldukça hızlı ve kolayca şekillerin, nesnelerin renkleri arasındaki farkın ayırdına varabiliyorsun. Senin için mavi, yeşil gibi net renklerin yanında sonsuz sayıda da renk tonu var. Zihninin fotografik hafızası oldukça kuvvetli bu sayede beynin adeta her şeyin resmini çekiyor ve gerektiğinde kullanmak üzere sonsuz bir depoda saklıyor. Beyninin sol tarafı öylesine gelişmiş ki, bir bilim insanı gibi detaycı düşünebilip bunun yanında bir sanatçı gibi yaratıcı olabiliyorsun. Bu da sana oldukça geniş bir hayal dünyası yaratma, bu dünyada da sonsuza kadar kullanabileceğin bir renk fırçası elde etme fırsatı sunuyor. Sür onu sağa, sola; renklendir hayatını. Haydi!
1 Beğeni
Narsisizm insan için yaşamını sürdürebilmesi açısından bir ölçüde gereklidir. Bazı durumlarda; kişinin narsisizmi toplum için, hatta kendi akıl sağlığı için makul oranlarda değilse; kişi akıl hastalıklarıyla karşılaşabilir. Sen de yeterli ölçüde narsist sayılırsın. Çevren ve toplumla barışık olduğun sürece seni kimse yargılayamaz, sana bu durumdan ötürü tepki koyamaz. Aynen devam!
4 Beğeni
Sen öyle bir kadınsın ki; sertsin, kuralların var ve en önemlisi adaletlisin! İşte bu yüzden senin sevgilin Yeşilçam'ın ağır abisi Kadir İnanır'dan başkası olamaz. Ondaki bu güç, gurur, delikanlı tavırlar seni dünyanın en mutlu kadını yapmaya yeter de artar bile! Ayrıca senin öyle yılışık cıvık tiplerle hiçbir zaman işin olmaz, çok itici gelir onlar sana. Senin erkeğin mert olmalı, yiğit olmalı. Ciddi olmalı her zaman. Dahası, ikiniz de o kadar sahiplenicisiniz ki, sevdiğiniz insanı korumak için kendinizi ateşe bile atarsınız!
0 Beğeni