Görüş Bildir
Anlamadığım nokta müslümanım dedikten sonra Allah'ın yarattığıyla dalga geçmek. Hayır burada dalga geçtiğin kişi yaratılan olmuyor, yaratıcı oluyor. Yani yine de sen bazılarını yalamış ol birkaç maaş daha bağlarlar.
38 Beğeni
Ya bunlar dinsiz oldukları halde dini öyle bir kullanıyorlar kiiiii, yani demek istediğin şey Allah sadece bir kişi için milyonları mı cezalandırdı? Allah'a adaletsiz mi demek istiyorsun sen? Kafir olarak gördüğünüz diğer ülkelerde zinalar, eşcinsel ilişkiler, müslümanlara eziyetler, islama küfürler bu kadar fazlayken neden onlar rahat ve huzurlu bir yaşam sürüyorlar? Allah'ı neyle itham ediyorsun sen dengesizz!! :)
28 Beğeni
Senden bir ton vergi alıp sana hizmet etmesi gerekenler, yap-işlet-devret modeliyle yol yapıyorlar. Yolun parasını yıllarca sana ödetiyorlar, yolu yabancılar yapıyor ve sana yol yaptık yol diyebiliyorlar. Burada yolu onlar mı yapmış oluyor? Adalet sistemine baktığımızda, adam öldüren, hırsızlık yapan, şiddet uygulayan, zorbalık yapan, dolandırıcılık yapan işlemlerinin ardından serbest bırakılıyor. Ama en ufacık bir eleştiride bulunan anında içeriye atılıyor. Eğitim konusunda, diğer ülkelere kıyasla birçok konuda geride kaldık. Bizim bilim üretmemiz gerekirken yanından bile geçemiyoruz. Daha sayılacak tonlarca şey var ama inan saatler sürer. Yazsam bile umurunda olmayacağı için ve gözlerini kapatacağın için kalanını yazmayacağım.
0 Beğeni